پنج پیشنهاد دروازه بان برای 2021/22


انتخاب عنوان: رابرت سانچز (4.5 میلیون پوند) – برایتون

رابرت سانچز برایتون است دارای مالکیت دوم دروازه بان این پیش فصل و به راحتی می توان فهمید چرا. او یکی از دو دروازه بان فانتزی است که فصل گذشته با قیمت 4.5 میلیون پوند دقیقه های معمولی بازی کرد و در 27 بازی گذشته 10 بازی کلین شیت کرد.

خط دفاعی دریایی مرغ دریایی در نیمه دوم فصل گذشته بسیار عالی عمل کرد هشت کلین شیتدر 19 بازی – فقط چلسی و منچسترسیتی بیشتر تعطیل شدند. در همین مدت ، برایتون با گل خورده (17) و موقعیت های خورده بزرگ (19) در رتبه دوم قرار گرفت.

برایتون از برکت برخوردار است برنامه استقرار مطلوب برای شروع مبارزات: رویارویی با برنلی ، واتفورد ، برنتفورد ، کریستال پالاس و نورویچ در هشت بازی ابتدایی خود. من همیشه طرفدار این هستم که تا حد ممکن برای دروازه بانان در FPL هزینه کنم و سانچز مناسب فصل آینده باشد.

برایتون در حال حاضر در دسترس است در 6/4 برای حفظ کلین شیت مقابل برنلی در بازی افتتاحیه خود

بودجه: بن فاستر (4.0 میلیون پوند) – واتفورد

با توجه به موضوع صرف کمترین مبلغ برای دروازه بانان ، کمتر از ده دروازه بان با قیمت کمترین شروع 4.0 میلیون پوند در بازی وجود دارد. متأسفانه به نظر نمی رسد که هیچ یک از آنها در باشگاه های خود شماره 1 باشند ، اما شاید یکی از آنها وجود داشته باشد امید باریک آن طرفدار فانتزی بن فاستر چند دقیقه بین چوب ها برای واتفورد وقت می گیرد.

READ  فرناندز در میان هرج و مرج، قابلیت اطمینان خوشامدگویی را ارائه می دهد

به نظر می رسد دانیل باخمان گزینه اول باشد ، اما بن فاستر چیزی شبیه به آن است افسانه فانتزی. او برای ده فصل متوالی یک شخصیت کلیدی بود و در چهار فصل اخیر خود در لیگ برتر بیش از 100 امتیاز کسب کرد. او یک گزینه عالی برای گرم کردن نیمکت است.

با نگاهی به صعود واتفورد به لیگ برتر فصل گذشته ، آنها تنها 30 گل در کارزار خود دریافت کردند 22 ورق تمیز. آنها به دلیل پتانسیل بالای گلزنی خود در آینده شناخته نمی شوند ، اما مطمئناً می دانند که چگونه می توانند شرایط را در عقب نگه دارند.

انتخاب VAR: لوکاش فابیانسکی (5.0 میلیون پوند) – وستهام

لوکاس فابیانسکی همیشه در آنجا حضور دارد و در مورد ارائه فستیوال های فانتزی در طول یک فصل صحبت می کند. او شکسته است 150 امتیاز در دو فصل 2014/15 و 2017/18 و حداقل هفت تعطیلی را در هفت فصل گذشته خود حفظ کرده است.

هرچند بیشتر مورد توجه اوست توانایی ذخیره مجازات ها. او یکی از سخت ترین دروازه بانانی است که از 12 یاردی در تاریخ لیگ برتر شکست خورده است ، با 7 دفع پنالتی بزرگ و پنالتی 5 امتیازی که به نام خود ثبت کرده است.

وستهام بسته شگفت انگیز 2020/21 بود که خود را در شش تیم برتر قرار داد و دارای جایگاه معتبر اروپایی نیز بود. فابیانسکی مشارکت کرد ده ورق تمیز در آن کمپین ، همانطور که هامرها تلاش کردند تا استحکام خود را در عقب بهبود بخشند. وستهام در چهار بازی ابتدایی خود به مصاف نیوکاسل ، کریستال پالاس و ساوتهمپتون می رود.

READ  منچستریونایتد کاوانی و تلس را به خدمت می گیرد اما شانس سانچو کم است

وستهام از 9/2 در دسترس است تا در شش تیم برتر به پایان برسد در سال 2021/22

انتخاب Sleeper: Illan Meslier (5.0 میلیون پوند) – لیدز یونایتد

مسیلیر فصل گذشته معرفی بسیار خوبی در لیگ برتر داشت و کار خود را در لیگ به پایان رساند سه دروازه بان برتر، با شکستن سد 150 نقطه ای سبک بازی لیدز یونایتد به دلیل حجم بالای شوت های دریافتی آنها باعث می شود تا دروازه بان آنها امتیازات فانتزی بزرگی را به دست آورد.

فقط امی مارتینز بازیکن استون ویلا در فصل 2020/21 بیشتر سیو کرد ، اما افزایش شدید قیمت او به 5.5 میلیون پوند جذابیت او برای این فصل را کم می کند. مال مسلیر 140 سیو منجر به جمع آوری 20 امتیاز پاداش شد – او تمایل دارد در امور تنگاتنگ و کم امتیاز تیم مارسلو بیلسا از سرمایه استفاده کند. با وجود این ، او در حال حاضر زیر 10 درصد از جنبه های فانتزی است.

مارسلو بیلسا - 1280.jpg

لیدز یونایتد با a آزمون سخت در ابتدای فصل ، در چهار بازی ابتدایی خود به مصاف منچستریونایتد ، اورتون و لیورپول می رود. با این حال ، اگر با دروازه بان لیدز همراه باشید ، به احتمال زیاد در جستجوی امتیازات مداوم از سیوها هستید و کلین شیت ها در طول مدت طولانی فصل به دست می آیند.

The Wildcard Pick: Vincent Guaita (4.5 میلیون پوند) – کریستال پالاس

وینسنت گوایتا ، دروازه بان شماره 1 کریستال پالاس ، در کنار سانچز ، با قیمت یک مطلوب 4.5 میلیون پوند. هرچند او کمی قمار می کند ، با عدم قطعیت در کریستال پالاس پس از خروج سرمربی با تجربه آنها روی هاجسون و یک تیم مسن ، به ویژه در خط دفاعی.

READ  ویژه روز دربی 14/1

گوایتا هر چند اعتبار جالبی دارد: او در سه فصل گذشته خود در لیگ برتر حداقل هفت کلین شیت داشته است. در دو فصل کامل ، او از 100 سیو فراتر رفت و موفق به ثبت بیشتر شد 15 امتیاز جایزه. او یک دروازه بان است که می تواند از کیفیت دفاعی تیمی که در آن بازی می کند فراتر رود.

با نگاهی به برنامه مسابقات کوتاه مدت برای عقاب ها ، برنامه بسیار مفیدی خواهد بود شروع سخت به فصل آنها در طول ده بازی اول خود به مصاف چلسی ، وستهام ، اسپرز ، لیورپول ، لستر ، آرسنال و منچسترسیتی می روند. یک مدیر فانتزی شجاع نیاز خواهد داشت تا تاس را با آن وسایل بیاندازد.

با استفاده از کد ، به رقابت های لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ما ، Betfair Battle بپیوندید nv8ng6 یا پیوند پیوستن خودکار را فشار دهید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی بیشتر نکات فانتزی لیگ برتر را در این زمینه پیدا کنید وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *