پنج هدف کارت وحشی برای Gameweek 3


انتخاب عنوان: مو صلاح – آرسنال (ح)

مو صلاح این هفته دوباره دزدیده عناوین اصلی روزنامه ها: لیورپول فصل را با همان روشی آغاز کرده است که باعث شد آنها در آخرین رقابت های قهرمانی قهرمان شوند و صلاح مرکزی باقی می ماند به آن یک بازی در آنفیلد برای ستاره مهاجم آنها فقط می تواند یک معنی داشته باشد: گل.

صلاح از روز افتتاحیه فصل هت تریک کرد و علی رغم اینکه نتوانست دروازه حریف چلسی را پیدا کند ، با این وجود تهدیدات زیادی را تهدید می کرد و به نظر می رسید برای گلهای بیشتر گرسنه باشد. او اکنون جمع شده است 13 شوت از دو بازی، بیشترین در لیگ برتر.

یک تغییر قابل توجه در این فصل این است که او در رده بندی نیز در رده اول قرار دارد شانس ایجاد شده در طول دو بازی اول ، با 9 بازی. به نظر می رسد او بسیار تمایل بیشتری دارد تا در این فصل با سادیو مانه ارتباط برقرار کند. او همچنین پنالتی است و هر بار که توپچی ها از آنفیلد بازدید می کنند ، گلزنی کرده است. این چهار گل و دو پاس گل از سه بازی است.

لیورپول حتی در شب بازی در دسترس است برنده شوید و بیش از 2.5 گل به ثمر برسانید روز دوشنبه مقابل آرسنال.

انتخاب بودجه: دانیل پودنس – وستهام (A)

یک هافبک بودجه که بود تحت رادار در طول فصل قبل ، اما به عنوان یک گزینه جذاب برای دو بازی ابتدایی ، Daniel Podence ، هافبک Wolves ظاهر شده است. او در هنگام راه اندازی مجدد پروژه به عنوان یک گزینه ظاهر شد و در سه مسابقه از چهار مسابقه آخر شروع کرد و یک گل و یک پاس گل داد.

READ  فشار برای نصب بر روی Solskjær

نکته بسیار مهم این است که دیوگو جوتا اکنون به لیورپول منتقل شده است و این باعث می شود جایی برای پودنس در این تیم به وجود بیاید جلو گرگ ها سه. او هنوز هم دارای خطر چرخش جزئی است ، به خصوص با حضور ولوز در بازار نقل و انتقالات و آداما ترائوره ​​با پیشرفت فصل بالاتر از زمین بالا می رود.

Podence قبلاً با انتخاب مدیران فانتزی را تحت تأثیر قرار داده است یک کمک در هر دو بازی او تاکنون. با افزایش اعتماد به نفس ، بازگشت های تهاجمی بیشتر باید راه او را رقم بزند: او دو شوت زد و در یک دوره کوتاه مقابل منچسترسیتی دو موقعیت ایجاد کرد. هنگامی که گرگ ها شروع به اجرای یک نوع بازی می کنند ، او می تواند ارزش یک پوک را داشته باشد.

The VAR Pick: Kevin De Bruyne – Leicester City (H)

این هفته ای است که بسیاری از مدیران فانتزی برای جذب یک هافبک منچستر سیتی مدادرنگی کرده اند و به دنبال یک عملکرد قاطعانه مقابل ولوز در دوشنبه شب ، ممکن است یک هفته خیلی دیر باشد! یک چیز مطمئناً است ، کوین دی بروین می تواند به راحتی یکی از آنها باشد بالاترین امتیاز دارایی فانتزی دوباره در این فصل.

کوین دی بروین سیتی. jpg

بعضی ها را پست کرد اعداد چشمگیر علیه گرگها چهار شوت به سمت هدف و شش موقعیت ایجاد شده. او در این مبارزات دوباره در ضربات پنالتی به سر می برد و به نظر می رسد صرفاً بر اساس توانایی تاریخی اش پاس های مشکوک دریافت می کند. او با خط دفاع تقویت شده منچسترسیتی و گزینه ها در خط هافبک دفاعی ، در زمین بالا بازی می کرد.

READ  تاتنهام و چلسی رقیب اصلی قهرمانی می شوند

منچسترسیتی در این فصل یک پنالتی به دست آورده است که منبع ارزشمندی از گل های درو بروین خواهد بود. ما قبلاً 13 مجازات را فقط در 18 مسابقه دیده ایم که گرچه این اعداد در دراز مدت پایدار نخواهند بود ، من مطمئناً انتظار دارم تعداد بی سابقه مجازات ها در طی این کارزار اهدا شد.

می توانید VAR را برگردانید و شرط بندی کنید منچسترسیتی برای گرفتن پنالتی برابر لستر سیتی در احتمال 4/9.

The Sleeper Pick: Mateusz Klich – Sheffield United (A)

ماتئوس کلیچ بعد از دو هفته ابتدایی در میان 5 هافبک برتر گلزنی قرار دارد ، اما با وجود این شاهکار ، مالکیت او در حال حاضر زیر 10٪ است. انتظار می رود این روند طی هفته های آینده افزایش یابد ، به خصوص با گزینه محبوب آلان سن ماکسیمین که در حال حاضر از ناحیه مچ پا آسیب دیده است.

لیدز یونایتد مطمئناً از منظر تهاجمی در لیگ برتر به زمین حمله کرده است: آنها چنین کرده اند هفت گل به ثمر رساند در دو بازی ابتدایی خود ، با حضور کلیچ در سه بازی. او دو گل و یک پاس گل به نام خود دارد و به نظر می رسد در ضربات پنالتی نیز بسیار مهم باشد.

آمارهای اساسی برای کلیچ چیزی نیست که بتوان در مورد آنها نوشت ، اما ما دیدیم که لیدز بسیار دور است بالینی تر در تبدیل شانس خود نسبت به قهرمانی. آنها در حال حاضر بیش از پنج گل آمار عملکرد مورد انتظار خود را بیش از حد انجام می دهند.

The Wildcard Pick: Timo Werner – West Brom (A)

تیمو ورنر فصل را به عنوان بالاترین مالکیت رو به جلو ، با تقریبا نیمی از مدیران که مهاجم آلمانی را در کنار خود دارند. از آن زمان محبوبیت وی کاهش یافته است ، در طی یکی دو هفته گذشته نزدیک به 750،000 مدیر او را به خدمت منتقل کرده اند ، اما مطمئناً زمان مناسبی برای فروش احساس نمی شود.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش وستهام یونایتد »وبلاگ Betfair

timo-werner.jpg

او تاکنون در عملکردهایش چشمگیر به نظر می رسید و قبلاً هم یک پاس گل داده است: پنالتی آلیسون از روی ضربه ایستگاهی جورجینیو توسط ورنر مانع از این شده است دو پاس گل به نام او او علی رغم تلاش چلسی برای یافتن پاهای خود در مراحل ابتدایی فصل ، در دو بازی شش شوت زده است.

بسیار مهم ، چلسی روبرو است وست بروم این هفته: نشت ترین دفاع در لیگ برتر تاکنون در این رقابت ها. باگی ها در دو بازی ، از هشت موقعیت بزرگ دریافت شده ، هشت گل دریافت کرده اند. آنها همچنین در لیست تلاش های گل در محوطه گل خورده (24) و شوت به سمت دروازه دریافت شده (14) قرار دارند.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ، Betfair Battle بپیوندید xk2msv یا پیوند پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی نکات بیشتر درباره لیگ برتر فانتزی در مورد وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.