پنج هدف انتقال Gameweek 2 …


انتخاب عنوان: مو صلاح – برنلی (H)

برای دومین هفته متوالی ، مو صلاح عنوان اصلی ما است و می تواند به کیفیت زیر نظر داشته باشد یک گل و دو پاس گل آخر هفته گذشته مقابل نوریچ سیتی. برنامه با بازی در برابر دفاع ضعیف برنلی ، که بسیار مهم است در یک آنفیلد شلوغ انجام می شود ، همچنان صورتی به نظر می رسد.

اشتباه تیز به نظر می رسید در Gameweek 1 ، یک پیش فصل کامل را زیرنظر داشت. او 5 شوت مقابل نورویچ داشت و همچنین 4 موقعیت برای هم تیمی های خود ایجاد کرد. ما می دانیم که او نیز در ضربات پنالتی قرار دارد ، که این فصل دوباره منبع ارزشمندی از امتیازات فانتزی خواهد بود.

برعکس ، ما شاهد عملکرد دفاعی قوی برنلی در بازی آخر هفته خود مقابل برایتون نبودیم که دو گل دریافت کرد. آنها 14 تلاش برای گلزنی دریافت کردند که از این تعداد 12 ضربه روی دروازه بود. آنها ممکن است به سرعت توسط مولا صلاح و بقیه این موارد لغو شوند حمله قوی لیورپولبه

لیورپول با نتیجه 4/6 می تواند برنلی را شکست دهد سه یا بیشتر گل بزنید در اولین بازی خود در لیگ برتر

بودجه: Raphinha (6.5 پوند) – اورتون (H)

لیدز یونایتد آخر هفته گذشته توسط منچستریونایتد شکست خورد ، اما همچنان تا سوت پایان حمله کرد، کیفیت مهم فانتزی مدیران باید به دنبال. رافینیا نیز با دو تلاش برای گلزنی و یک پاس کلیدی در این بازی شرکت کرد: او بسیاری از ضربات ایستگاهی را برای لیدز یونایتد می برد.

READ  امتیازات چلسی و من سیتی کاهش می یابد

قرار است باشد کمی جو در شنبه هفته آینده در اولین بازی خانگی خود در لیگ برتر با حضور کامل در لیگ برتر انگلستان – من انتظار یک بازی بزرگ مقابل اورتون را دارم. رافینها در آخرین بازی مقابل تافی ها در هر بازی یک گل به ثمر رساند.

با وجود انبوهی از گزینه های خوب در بین هافبک های با قیمت متوسط ​​، رافینها به خوبی می تواند باشد ارزش عالی طی چند هفته بازیها برای مدتی برای لیدز یونایتد مختلط باقی می ماند ، اما این باعث نمی شود که او یک دارایی فانتزی ضعیف باشد – صبر و حوصله بازیکنانی که در بازی هفته 1 شکست خورده اند بسیار مهم است.

انتخاب VAR: دنی اینگز (7.0 پوند) – نیوکاسل یونایتد (H)

دنی اینگز دیر وقت گذاشت تا در جدول امتیازات بازی هفته 1 قرار بگیرد ، اما پنالتی خود را تبدیل کرد مقابل واتفورد برای بردن هفت امتیاز از جمله یک پاداش. اکنون می دانیم که وقتی انور الغازی در زمین نباشد او در ضربات پنالتی به سر می برد و حتی ممکن است در مرتبه بالایی نیز از او بالاتر برود.

این بازی آرام برای اینگ به جز پنالتی بود و در ثبت هیچ شوت روی دروازه ناکام ماند. استون ویلا برای مهار واتفورد تلاش کرد ، اما باید در بازی خانگی مقابل نیوکاسل یونایتد شادی بیشتری داشته باشد. سرخابی ها نیز پنالتی اعلام کرد در Gameweek 1.

نیوکاسل یونایتد 12 ضربه گل در محوطه جریمه مقابل وستهام دریافت کرد که با چهار گل زده خط دفاعی خود را از همه تیم ها بدترین رتبه بندی کرد. آنها همچنین برای شانس های بزرگ واگذار شده (شش) برتر بودند. آنها نمی توانند این هزینه را به دنی اینگز بدهند حجم فرصت هابه

READ  نکات تاتنهام - لودوگورتس - بازیکنان کم خطر می توانند ضربه ای بزنند

می توانید از VAR پشتیبان بگیرید و شرط بندی کنید ضربه پنالتی به استون ویلا مقابل نیوکاسل یونایتد در شانس 7/2.

انتخاب Sleeper: Mason Greenwood (7.5 پوند) – ساوتهمپتون (A)

میسون گرینوود تحت تأثیر قرار گرفت خارج از موقعیت در نقش مهاجم تنها در برابر لیدز یونایتد ، یافتن دروازه حریف ، و همچنین ثبت دو شوت دیگر. او به احتمال زیاد برای چند هفته در این نقش م fluidثر ادامه خواهد داد ، با آنتونی مارسیال زیر سطح و ادینسون کاوانی دیر باز می گردد.

مالکیت وی هنوز زیر 10 درصد است ، اما می توانم ببینم که این رقم در هفته های آینده به طور پیوسته در حال افزایش است. با توجه به اینکه منچستریونایتد فرم گلزنی خود را زود پیدا کرده است ، استدلال محکمی وجود دارد دو برابر شدن در حمله آنها ، با گرینوود در کنار برونو فرناندز.

برونو فرناندز - منچستریونایتد -اورتون friendly.jpg

خط دفاعی ساوتهمپتون نسبتاً ناشناخته است و آنها آخر هفته گذشته 14 ضربه گل مقابل اورتون دریافت کردند که از این تعداد 3 موقعیت عالی بود. اگر آنها پیشرفت نکنند ، منچستریونایتد پتانسیل ارسال پست دیگری را دارد خط امتیاز بزرگ این آخر هفته.

The Wildcard Pick: Kevin De Bruyne (12.0 پوند) – نورویچ سیتی (H)

دیدن کوین دی بروین برای اولین بازی فصل خود مقابل تاتنهام ، جایی که او 11 دقیقه به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت ، تعجب آور بود. او تحت مراقبت قرار خواهد گرفت تناسب اندام کامل طی چند هفته آینده ، با مدیریت یک آسیب اساسی

هنگامی که او در دسترس است ، دی بروین به طور خودکار به عنوان بهترین بازیکن فانتزی ما از منچسترسیتی با توجه به قابلیت اطمینان او برای ایجاد مداوم ترکیب اصلی تبدیل می شود. او همچنین در تأمین توانایی خود بی نظیر است گل و پاس گل به اندازه مساوی

READ  چلسی با سیتی به عنوان مدعی قهرمانی نزدیک شده است

قهرمانان فعلی پس از از دست دادن بازی ابتدایی خود مقابل اسپرز ، این آخر هفته نیاز به نمایش بزرگی در حضور هواداران خود خواهند داشت. نوریچ با گلزنی مقابل لیورپول با 19 گل در رده دوم قرار گرفت ، بنابراین بدون شک دی بروین شکی نیست شانس خواهد داشت اگر او شروع کند

بازگشت گلزنی کوین دی بروین مقابل نوریچ سیتی در 7/5 در Gameweek 2.

با استفاده از کد ، به رقابت های لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ما ، Betfair Battle بپیوندید nv8ng6 یا پیوند پیوستن خودکار را فشار دهیدبه موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی بیشتر نکات فانتزی لیگ برتر را در این زمینه پیدا کنید وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *