پنج هافبک برتر تمام دوران


وقتی مردم در مورد بهترین هافبک تمام دوران صحبت می کنند ، همیشه سه نام مطرح می شود: فرانک لمپارد ، پل اسکولز و استیون جرارد. این سه نفر در وسط پارک رئیس بودند و به طرز شگفت انگیزی ، همه آنها به طور همزمان فعال بودند. با این حال ، آنها تنها بزرگان لیگ برتر نیستند-بسیاری از بازیکنان در سطح جهانی در طول این سالها به لیگ برتر انگلیس رسیده اند.

در اینجا ، ما پنج نفر از بهترین ها را انتخاب کرده ایم ، از جمله لمپارد ، اسکولز و جرارد ، و دو بازیکن دیگر که جزو بزرگترین هافبک های تاریخ شناخته می شوند.

1. پل اسکولز

آمار لیگ برتر

· ظاهر: 499
· اهداف: 107
· دقت شوت: 27٪
پاس در هر مسابقه: 19.81
· پاس گل: 55
· مقابله با موفقیت: 70

دستاوردها

· 11 برابر قهرمانی در لیگ برتر
· 66 بازی ملی برای انگلیس

بیو: محصول سیستم جوانان منچستریونایتد و وفادارتر از یک گوسفند ، اسکولز یک شیطان سرخ بود. آنچه از نظر قامت کم داشت ، با قدرت و اراده جبران کرد. اسکولز بود پخش کننده کاملبه او می تواند به جلو ، عقب ، وسط را نگه داشته و آن را پهن کند. او باعث شد تا منچستریونایتد تیک بزند و به همین دلیل او یکی از بهترین هافبک های تمام دوران است.

2. فرانک لمپارد

آمار لیگ برتر

· ظاهر: 609
· اهداف: 177
· دقت شوت: 36٪
· پاس در هر مسابقه: 21.80
· پاس گل: 102
· مقابله با موفقیت: 71

READ  وست بروم می تواند زیر نظر بیلیچ هیجان زده شود

دستاوردها

· بازیکن فصل 2004/2005
· 3 برابر قهرمانی در لیگ برتر

بیو: فرانک لمپارد به همان اندازه که زحمتکش بود ، خلاق بود همه کاره درخشانبه او دارای اخلاق کاری باورنکردنی ، تناسب اندام برای روزها و چرخش ظریف پا بود. اساساً ، لمپارد یکی از بهترین هافبک های دفاعی تمام دوران و یکی از بهترین هافبک های تهاجمی تمام دوران است. این را به این واقعیت اضافه کنید که او کاپیتان انگلیس بود و بعداً هدایت چلسی را بر عهده گرفت ، و چیزهای زیادی برای گفتن برای بزرگ شدن لمپارد وجود ندارد. او در همه زمینه ها استاد بود.

3. استیون جرارد

آمار لیگ برتر

· ظاهر: 504
· اهداف: 120
· دقت شوت: 34٪
پاس در هر مسابقه: 29.98
· پاس گل: 92
· مقابله با موفقیت: 73

دستاوردها

· 114 بازی ملی برای انگلیس
· 2 برابر جام حذفی
· 3X جام لیگ
· قهرمانی 1 برابر لیگ قهرمانان

بیو: شاید بهترین این سه مورد بر اساس آمار ، جرارد در وسط پارک به اندازه کافی غالب بود تا یکی از بهترین هافبک های لیگ برتر تمام دوران باشد. توانایی او در رهایی دیگران از توپ استثنایی بود. در حقیقت ، تنها یک بازیکن در این لیست دارای امتیاز تکل نبرد است که جرارد را شکست می دهد و آن پاتریک ویرا است.

البته ، ما نمی توانیم توانایی جرارد را نادیده بگیریم ضربه زدن به اهداف از 30 یاردی بیرون او 120 بار در لیگ برتر گلزنی کرد ، کاپیتانی لیورپول را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان انجام داد و او قطعاً یکی از بهترین هافبک های لیگ برتر تاریخ است.

READ  آمار و نتایج لیگ برتر

4. پاتریک ویرا

آمار لیگ برتر

· ظاهر: 307
· اهداف: 31
· دقت شوت: 67٪
· پاس در هر مسابقه: 3.07
· پاس گل: 34
· مقابله با موفقیت: 78

دستاوردها

· بازیکن فصل 2000/2001
· 3 برابر قهرمانی در لیگ برتر

بیو: اگر ما در مورد بهترین هافبک های میانی تمام دوران صحبت می کنیم ، پاتریک ویرا باید در لیست باشد. اگرچه او در گلزنی نمی کرد یا هر ضربه ای برای آرسنال به ثمر می رساند ، اما اینطور بود موتوری که توپچی ها را تغذیه می کرد به یک بازی بی نظیر شکست ناپذیر آمار برجسته ویرا درصد تکل او است: 78 درصد قابل توجه است و یکی از دلایلی که آرسنال در راه رسیدن به سه قهرمانی در لیگ برتر برتری داشت. همچنین دلیل اینکه ویرا یکی از بهترین هافبک های دفاعی تمام دوران است.

5. کوین دی بروین

آمار لیگ برتر

· ظاهر: 180 (و در حال شمارش)
· اهداف: 42
· دقت شوت: 35٪
· پاس در هر مسابقه: 53.50
· پاس گل: 78
· مقابله با موفقیت: 67

دستاوردها

· بازیکن برتر فصل 2019/2020
· 3X عنوان لیگ برتر

بیو: او هنوز در مرکز امیدهای منچسترسیتی برای حفظ عنوان قهرمانی در سال 2021/22 اما کوین دی بروین در حال حاضر ادعای عظمت دارد. او بازیکن قدرتمندی است و درصد تکل او با بهترین هافبک دفاعی تمام دوران است. چیزی که دی بروین را متمایز می کند بازی او در حرکت رو به جلو است. تکمیل میانگین بیش از 50 پاس در هر مسابقه و به ثمر رساندن 42 گل در 180 بازی است بسیار تاثیرگذاربه در واقع ، حتی بهتر از جرارد است. تنها بر اساس این حقایق ، دی بروین باید یکی از بهترین هافبک های تهاجمی تاریخ باشد.

READ  در میان هیاهوی شرط بندی نقل و انتقالات ، شانس ستاره ماندن در بارسا را ​​دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.