پنج نکته صحبت از Gameweek 3


1. لیورپول برای حفظ تاج خود شانس دارد

منصفانه است که بگوییم چند چهره متعجب در آن زمان وجود داشته است لیورپول در 5/2 در Betfair Sportsbook قرار گرفتند تا تاج لیگ برتر خود را حفظ کنند. باشگاه های زیادی عنوان قهرمانی داخلی را به دست نمی آورند سلطه مد، تمام بهترین بازیکنان خود را حفظ کرده و با این وجود حتی علاقه مندی ها برای کسب دوباره عنوان قهرمانی در فصل بعد نیست.

این افتخار نصیبش شد شهر منچستر، که با آنها مطابقت داده شده است [1.69] برای به دست آوردن عنوان ، اما به پیروزی 2-5 خانگی خود در مقابل لستر ، پس از 24 ساعت با نمایش چشمگیر لیورپول در شکست دادن آرسنال با نتیجه 3-1 ، این قرمزها هستند که در این رقابت با هم اختلاف دارند. قهرمان لیگ برتر بازار.

یورگن کلوپمی توان از مردان حمایت کرد [1.98] برای حفظ عنوان که در بالاترین سطح مطابقت داشته است [4.0]، با من سیتی بیرون است [2.76].

و پس از پیروزی سه از سه در لیگ این فصل ، از جمله پیروزی بیش از دو از “شش بزرگ” ، برخی استدلال می کنند که توانایی پشت سر گذاشتن لیورپول در نزدیکی ایتنز هنوز در بخش سخاوتمندانه است.

2. جیمی واردی به تیم یورو 2020 انگلیس می رود

فکر نمی کنم در این شکی باشد هری کین مهاجم شماره یک انگلیس است و با ظهور دومینیک کالورت لوین در اواخر سال ، بعلاوه تهدیدهای گلزنی رحیم استرلینگ ، مارکوس راشفورد و جادون سانچو ، رئیس سه شیر ، گرت ساوت گیت مطمئناً از گزینه های حمله کوتاه نیست.

اما آیا باید کین آسیب ببیند ، یا اگر شما در اواخر بازی به یک جفت پا تازه احتیاج دارید ، آیا گزینه بهتری برای گلزن خارج و خارج وجود دارد جیمی وردی همین الان؟

READ  نکات شرط بندی شفیلد یونایتد و ولوز

JamieVardyTongue1280.jpg

مهاجم لستر – بهترین گلزن فصل گذشته لیگ برتر ، فراموش نکنیم – در یک بازی با یک هت تریک در ورزشگاه اتحاد روز یکشنبه تعداد گل های خود را به 5 گل رساند. او البته از وی خواسته است که برای انتخاب انگلیس در نظر گرفته نشود هرگز بازگشت به صحنه بین المللی را به طور رسمی رد نکرده است، به خصوص اگر انگلیس دچار بحران آسیب شود.

Vardy برای بازگشت در دسترس است [5.8] برای حفظ او بهترین گلزن لیگ برتر تاج ، با کالورت لوین – همچنین پنج گل برای فصل – معامله در [16.0]. انگلستان در همین حال می توان پشتیبان گیری کرد [6.4] برای برنده شدن در یورو 2020 تابستان سال آینده

3. آیا تاتنهام می تواند پادشاه پایتخت شود؟

تاتنهام در شکست در ابتدای بازی مقابل اورتون بسیار ناامید کننده بودند اما انصاف است که بگوییم آنها از آن روز تاکنون پیشرفت زیادی داشته اند. البته انتظار می رفت که دو پیروزی خارج از خانه لیگ اروپا مقابل مینوها داشته باشد ، اما دو عملکرد عالی در لیگ برتر مطمئنا روحیه را در میان وفاداران تاتنهام بالا برده اند.

ژوزه مورینیومردان در نیمه دوم در پیروزی 5-2 خود در ساوتهمپتون بسیار درخشان بودند ، و آنها روز یکشنبه هنگام تساوی 1-1 برابر نیوکاسل بسیار خوب بازی کردند. تنها جرم تاتنهام در آن روز خواباندن نگذاشتن بازی بود. خوب ، وجود دارد جرم دیگری در زمان توقف، اما ما قول دادیم که از آن نام نبریم!

پس از پایان بازی های وحشتناک تاتنهام ، و گرت بیل دوباره در دسترس قرار می گیرد ، بنابراین دیدن یک طرف Spurs حل و فصل شده برای یک چالش بسیار دشوار نیست 4 بالا پایان، که می توان از آنها پشتیبانی کرد [3.95].

بازار دیگری که ممکن است مورد توجه باشد بازار آن است باشگاه لندن سر به سر یکی ، جایی که تاتنهام می تواند نسبتاً سخاوتمندانه پشتیبانی شود [5.2]. به طور موثر آنها فقط باید زودتر از همه به پایان برسند انبار مهمات [2.1] و چلسی [2.24] برای رسیدن به شانس در اینجا و نحوه شروع آبی ها فصل اطمینان دارم که آنها می توانند بالاتر از دومی به پایان برسند ، در حالی که توپچی ها تمایل دارند بسیار ناسازگار باشند.

4. لیدز یونایتد – معامله واقعی یا فقط خوش شانس؟

بحث در این مورد دشوار است لیدز با شروع شش امتیاز از 9 امتیاز احتمالی و به ثمر رساندن هشت گل در این فصل ، یک شروع عالی را آغاز کرده اند. اما گاهی اوقات موقعیت های لیگ و نتایج ضعیف می تواند پنهان شود مشکلات بالقوه.

قبل از پیروزی روز یکشنبه لیدز برابر شفیلد یونایتد مارسلو بیلسامردان هفت شوت به سمت دروازه ثبت کرده بودند و با هر هفت گل به ثمر رساندند. فقط یک چیز در مورد آن آمار وجود داشت و آن این است که ادامه نخواهد یافت. این کار انجام نشد ، اما پس از آن شکستن پیروزی تیغه ها حتی اگر با یک گل انفرادی حاصل شود باز هم سخت است.

مارسلو بیلسا فریاد 1280.jpg

پاتریک بامفورد سه در سه امتیاز کسب کرده است ، و شما می دانید که دویدن نیز ادامه نخواهد یافت. و پس از دریافت چهار گل در آنفیلد در بازگشت به پرواز برتر ، لیدز در واقع پیروزی های تک گل سخت مقابل لیگ برتر را ثبت کرده است. دو تیم پایین.

احساس روده ای من این است که لیدز آنطور که فرم اوایل فصل آنها نشان می دهد خوب نیست. البته فقط زمان مشخص خواهد شد و این زمان می تواند به راحتی چند ماه آینده باشد. در آنها هشت وسایل بعدی مردان بیسلا با افرادی مانند من سیتی ، آرسنال ، چلسی ، لستر ، اورتون و ولوز روبرو هستند.

می توانید لیدز را در آن قرار دهید [1.2] در تیم برتر تبلیغ شده بازار ، و این ممکن است فقط برخی از پتانسیل های تجاری را با توجه به بازی های آینده خود داشته باشد.

5. فولام قبلاً سقوط کرده است … طبق یکی از بوکی ها

سه تیم پس از مرحله سوم مسابقات بدون یک امتیاز باقی مانده اند ، اما در پایان کار قرار دارد فولام که یکی از فروشندگان کتاب قبلاً هزینه سقوط کرده است.

اسکات پارکرمردان در بازگشت به لیگ برتر سه گل از سه باختند و 10 گل دریافت کردند. دفاع از Cottagers چیزهای زیادی را می خواسته و مگر اینکه آنها تعدادی بازیکن بیاورند که قبل از پایان مهلت نقل و انتقالات دوشنبه آینده تیم خود را بهبود بخشند ، پیش بینی آنها برای زنده ماندن دشوار است.

فولام فقط برای بازگشت در دسترس است [1.33] در سقوط بازار با وست بروم بعدی در [1.7]. اتفاقاً دو تیم دیگر بدون امتیاز هستند شفیلد یونایتد و برنلی، برای برگشت در دسترس است [2.98] و [3.8] به ترتیب برای پایین رفتن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *