پنج متخصص پنالتی برای Gameweek 4


انتخاب عنوان: مو صلاح – استون ویلا (A)

مو صلاح شروع خارق العاده ای از این فصل داشته است: او همان است بالاترین گلزنی هافبک در این بازی ، سه گل و یک پاس گل. دو نفر از این بازیکنان از روی نقطه پنالتی به میدان رفته اند ، با آن عملکرد برجسته Gameweek 1 برابر لیدز یونایتد. استون ویلا در این فصل یک پنالتی دریافت کرده است ، که مارتینز مهار مهم را انجام داده است.

اعداد و ارقام اساسی صلاح بسیار چشمگیر بوده است ، هم تهدید به گل و هم برای او کمک بالقوه به جلو آمدن او در این فصل راهی برای شوت (17) و شوت در محوطه جریمه (13) بازیکنان لیگ برتر است. 11 پاس کلیدی را که در لیگ هم عالی است به ترکیب اضافه کنید ، یک مورد جذاب برای مصری وجود دارد.

روبرو شدن با استون ویلا کار سختی برای لیورپول خواهد بود: شیرها تاکنون به طور متوسط ​​کمترین تلاش گل را دریافت کرده اند ، فقط دو بار در هر بازی ، هرچند می توان گفت که آنها به خصوص در حملات شفیلد یونایتد و فولام یونایتد به چالش کشیده نشده اند. . این حمله مهیب لیورپول تهدید بسیار بیشتری ایجاد خواهد کرد.

لیورپول در 4/5 ساعت بازگشت به عقب است برنده شوید و بیش از 2.5 گل به ثمر برسانید مقابل ویلا در روز یکشنبه.

انتخاب بودجه: Callum Wilson – Burnley (H)

کالوم ویلسون در یک استخر کوچک از بازیکنان است با مهربانی قیمت و در مجازات ها. او کار خود در نیوکاسل یونایتد را با دو گل در سه بازی و یک بازی خوب در آخر هفته به خوبی آغاز کرده است. مسلماً برنلی یک دفاع سخت برای شکستن است ، اما با نداشتن زوج مدافع میانی اول انتخاب ، کار راحت تر می شود.

READ  دو نفره خجالت زده در دربی به بن بست رسیدند

Calum Wilson Pre Season 2018.jpg

ویلسون در چهار بازی ابتدایی شش شوت داشته است. او دقیقه زیادی بازی کرده است ، در هر دو بازی اخیر خود 90 دقیقه کامل بازی کرده است و بازی خود را به نمایش گذاشته است سطح تناسب اندام. نیوکاسل یونایتد تاکنون یک پنالتی کسب کرده است و آخر هفته گذشته یک امتیاز مهم در تاتنهام را نجات داد.

The VAR Pick: Pier-Emerick Aubameyang – Sheffield United (H)

شده است استوار شروع بی نظیر این فصل برای اوبامیانگ: او برابر فولام گلزنی کرد ، سپس قبل از یک بازی خالی برابر لیورپول یک پاس گل مقابل وستهام گرفت. وضعیت او به عنوان هافبک باعث شده است که او دو امتیاز اضافی کسب کند و در مجموع با 14 امتیاز از سه بازی ابتدایی خود ، امتیاز بیشتری کسب کند.

این حریف او در این هفته است که بیشترین جذابیت را دارد ، با یک بازی خانگی مقابل شفیلد یونایتد. تیغه ها با سه باخت و بدون گل در پایین جدول لیگ برتر نشسته اند. نوعی بازی است که آرسنال به دنبال آن خواهد بود بزرگ کردن روز دوشنبه پس از انداختن امتیاز در آنفیلد

برای بدتر کردن شرایط برای شفیلد یونایتد ، به نظر می رسد مدافع اصلی تیم اصلی آنها جك اوكانل بلند مدت از میادین دور باشد. اوبامیانگ و آرسنال هنوز هدیه ندارند لگد زدن در این فصل ، اما با توجه به میزان پنالتی های اعلام شده ، فقط وقت است که او فرصت خود را بدست آورد. او چهار شوت داشته و چهار موقعیت ایجاد کرده است.

READ  کلید ورنر برای شروع سریع آبی ها

می توانید VAR را برگردانید و شرط بندی کنید آرسنال برای گرفتن یک پنالتی مقابل شفیلد یونایتد در اختلاف 10/3.

The Sleeper Pick: Raul Jimenez – Fulham (H)

رائول خیمنز به خاطر قوام خود در لیگ برتر فانتزی مشهور است و قبلاً نیز چنین بوده است دو هدف از سه بازی افتتاحیه خود. مالکیت او با چهار بازی آینده مطلوب به طور مداوم در حال افزایش است ، اگرچه شکست 4-0 مقابل وستهام در آخر هفته گذشته با یک گل به خودی ، برخی مدیران را از سرمایه گذاری منصرف کرده است.

او گرفت چهار ضربه ایستگاهی آخرین مبارزات ولوز ، در راه رسیدن به تعداد 17 گل. نکته بسیار مهم ، او یکی از بدترین دفاع های لیگ برتر این هفته در فولام را تجربه کرده است. كوتاگرها در سه بازی 10 گل دریافت كرده اند ، از 8 موقعیت بزرگ و به اشتباهات پرهزینه خود معروف هستند.

Raul-Jimenez-Wolves-1280.jpg

خیمنز تاکنون ده عکس گرفته است ، چهار عکس از آنها هدف قرار گرفته و 9 ضربه از درون محوطه جریمه است. او ژست a تهدید بزرگ هوایی، با چهار تلاش گل زده تا به امروز. فولام در همین مدت پنج تلاش گل خورده را دریافت کرده است.

The Wildcard Pick: Kevin De Bruyne – Leeds United (A)

شکست خانگی منچستر سیتی مقابل لستر سیتی با کمبود آشکار مسئولیت بازیکنان در اظهارنظرهای بعد از بازی ، شوک بزرگی به همراه داشت. ممکن است مدتی طول بکشد تا سیتی پس از این شکست دوباره خود را انتخاب کند: لیورپول اکنون شش امتیاز از آنها فاصله دارد اما سیتی یک امتیاز دارد بازی در دست.

READ  گرگهای نونو می توانند توپچی ها را دور نگه دارند

شخصی که وظیفه جوان سازی این طرف را دارد و به آخر هفته می رود کوین دی بروین است. با وجود عملکرد ضعیف تیمی ، او همچنان قول های زیادی داد ، با دو شوت و سه موقعیت. این باعث می شود که او شش شوت و نه موقعیت ایجاد کند که فقط در دو هفته بازی ایجاد شده است: بالاترین تعداد کلید عبور می کند به طور متوسط ​​از هر بازیکن.

با غیبت گابریل عیسی ، ممکن است مدتی طول بکشد تا سیتی با داشتن یک 9 دروغ سازگار شود: علی رغم اینکه عیسی نتوانست در گلزنی خود پرکار باشد ، بسیاری از حرکت او برای کنار زدن مدافعان مورد توجه قرار نمی گیرد. با این حال ، دی بروین است بازیکن کلیدی در این سمت سیتی و او نیز ضربه های ضرباتی دارد.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ، Betfair Battle بپیوندید xk2msv یا پیوند پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی نکات بیشتر درباره لیگ برتر فانتزی در مورد وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *