پنج ستاره FPL برای کسب یک شرط برنده در این هفته سیزدهم


شرط گلزن: مو صلاح – ساوتهمپتون (H)

مو صلاح در این فصل پس از گلزنی به سلطنت خود به عنوان پادشاه فانتزی ادامه می دهد گل یازدهم آخرین بازی مقابل آرسنال. با مالکیت او در حال حاضر 72٪، او همچنان یک مالک ضروری است.

فرم لیورپول همچنان تاثیرگذار است: آنها در 5 بازی اخیر خود 18 گل به ثمر رسانده اند. صلاح یک رکورد عالی مقابل ساوتهمپتون، با زدن 7 گل در 8 بازی. با این حال، او در هر دو بازی فصل گذشته را خالی کرد.

صلاح در ضربات پنالتی برای لیورپول است. او داشته است پنج فرصت بزرگ در چهار بازی اخیر خود، به چهار گل تبدیل شده است. او همچنین در همین مدت سه موقعیت بزرگ خلق کرده است.

صلاح در ساعت 12/5 به در دسترس است دو یا چند گل به ساوتهمپتون بزنند این آخر هفته.

پاس گل: امیل اسمیت رو – نیوکاسل یونایتد (H)

امیل اسمیت رو در این فصل گام بلندی برداشته است و اکنون در حال پیشرفت است تکیه گاه از حمله آرسنال، کمک به گل و پاس گل. او در فرم خود قرار دارد و در چهار بازی اخیرش سه گل و یک پاس گل زده است.

با وجود باخت هفته گذشته مقابل لیورپول، من انتظار دارم آرسنال این کار را انجام دهد برگشتن این بار مقابل نیوکاسل Untied. توپچی‌ها باید بتوانند یک برد دیگر را در این فصل با سرخابی‌ها بدون کلین شیت به دست آورند.

اسمیت رو در 5/2 به در دسترس است پاس گل مقابل نیوکاسل در روز شنبه.

READ  تاتنهام - لیدز: اسپرز کونته می تواند بر میهمانان غلبه کند

شرط پنالتی: ایوان تونی – اورتون (H)

این چند هفته دردناک برای صاحبان ایوان تونی بوده است، اما صبر غالب شد در نهایت با گل مقابل نیوکاسل یونایتد. اعداد اساسی او امیدوار کننده به نظر می رسد، با 12 شوت در چهار بازی اخیر خود.

در مرحله بعد این تیم اورتون است که در هفته های اخیر در دفاع با مشکل مواجه شده است: آنها در چهار بازی اخیر خود 10 گل دریافت کرده اند. تونی روشن خواهد شد وظیفه ضربه نقطه ای برای زنبورها در این بازی نیز.

می توانید روی آن شرط بندی کنید برنتفورد برای گلزنی پنالتی مقابل اورتون در جدال 9/2.

شرط کلین شیت: ترنت الکساندر-آرنولد – ساوتهمپتون (H)

الکساندر-آرنولد همچنان به توجیه قیمت خود ادامه می دهد، با پنج بازی هجومی در چهار بازی اخیرش: یک گل و چهار پاس گل. لیورپول اکنون حفظ کرده است هفت کلین شیت در این فصل، تنها چلسی و منچسترسیتی بیشتر تعطیل شده اند.

با این که در آنفیلد مقابل برنلی، کریستال پالاس و آرسنال در این فصل دروازه خود را بسته نگه داشته اند، یک بازی دیگر مقابل ساوتهمپتون به خوبی در دسترس آنها خواهد بود. قدیس ها فقط گل زده اند یازده گل در دوازده بازی این فصل

لیورپول از 7/5 به عقب در دسترس است برای پیروزی صفر مقابل ساوتهمپتون این آخر هفته.

شرط شانس در برابر گلزن: کریستین بنتکه – استون ویلا (H)

روند گلزنی کریستین بنتکه با دو گل مقابل برنلی در دفعه قبل ادامه داشت و آمار زیربنایی نشان می دهد که این بازگشت ها می تواند ادامه یابد. او بیشتر داشته است شانس های بزرگ (7) از هر بازیکن دیگری در چهار بازی گذشته.

READ  5 انتخاب برتر مسابقات جشن

benteke_kick_air.jpg

کریستال پالاس تحت رهبری پاتریک ویرا بسیار چشمگیر بوده است و مدیران فانتزی را وادار می کند تا در نظرات خود در مورد عقاب ها تجدید نظر کنند. یک خواهد بود درگیری سخت در مقابل تیم استون ویلا استیون جرارد این آخر هفته، اما من از بنتکه برای پیروزی حمایت می کنم.

بازگشت کریستین بنتکه مقابل استون ویلا گلزنی کرد در 9/5 در هفته بازی 13.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی ما، Betfair Battle بپیوندید nv8ng6 یا لینک پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

من را در توییتر دنبال کنید @HollyShand و نکات بیشتر فانتزی لیگ برتر را در من پیدا کنید کانال یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *