پنج ستاره فانتزی برای بازگشت به Gameweek 5 با صدای بلند


انتخاب عنوان: هری کین – وستهام (ح)

هری کین از آغاز دیوانه وار تا فصل 2020/21 بسته غافلگیر کننده بوده است گل و پاس گل به نظر می رسد به همان اندازه احتمال دارد که به امتیازهای فانتزی خود اضافه کند. او اکنون سه گل و شش پاس گل در این فصل دارد ، این گل فقط یک بار از روی نقطه پنالتی تبدیل شده است. او با 10 موقعیت و موقعیت های بزرگ ایجاد شده با 6 موقعیت ، راه را برای شلیک به هدف هدایت می کند.

پیوند بازی کین با Son Heung-Min خارق العاده بوده است و ممکن است به دیدن آن نزدیک شویم گرت بیل در حمله اسپرز نیز. به عنوان یک تهدید حمله ، این تیم ژوزه مورینیو به طور شگفت انگیزی قدرتمند بوده اند. هیچ تیمی با داشتن 17 موقعیت بزرگ و 31 شوت به سمت دروازه ، 12 گل خود را نمی تواند بهتر از این ثبت کند: باز هم تاکنون تعداد برتر لیگ برتر است.

بزرگترین علامت سوالبا حضور کین در تعطیلات آخر هفته این است که آیا اسپرز می تواند در برابر آزمایش دفاع وستهام که در دو بازی اخیر خود نتیجه نگرفته است ، بایستد. دو کلین شیت برای چکش تا حدی غافلگیرکننده است: هیچ تیمی کمتر از چهار شانس بزرگی که از آنها سلب کرده است نتیجه را نگرفته است. کین در 10 شروع لیگ برتر 9 گل برای اسپرز مقابل وستهام به ثمر رسانده است.

Kane در ساعت 7/2 به عقب در دسترس است دو یا چند گل بزنید آخر هفته مقابل وستهام.

انتخاب بودجه: دومینیک کالورت لوین – لیورپول (A)

دومینک کالورت لوین ، به عنوان تنها بازیکنی که در آن حضور دارد ، در یک باشگاه خاص نشسته است رسیدن به هدف در این فصل در هر بازی لیگ برتر. او اکنون شش گل دارد و برابر سون هونگ مین است و با افتتاح حساب انگلیس خود در فاصله بین المللی ، هیچ نشانه ای از کندی را نشان نمی دهد. او از فوتبال خود زیر نظر کارلو آنچلوتی لذت می برد.

READ  نکات لیگ برتر - آیا ولوز ، لستر یا ساوتهمپتون می توانند در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرند؟

کارلو آنچلوتی پیش فصل 1280 .jpg

افزایش قیمت وی ​​چشمگیر بود ، زیرا او در حال حاضر 0.6 میلیون پوند از قیمت اولیه 7.0 میلیون پوندی خود افزایش یافته است. او اکنون درست زیر آن نشسته است 50٪ مالکیت در تمام تیم ها ، و با توجه به میزان بازدهی که ارائه می دهد ، با قیمت بسیار مناسبی باقی می ماند. شش گل او از شش موقعیت بزرگ به دست می آید و برای شوتزنی با 15 گل برتر است.

س bigال اصلی این است که آیا او می تواند این فرم گلزنی را در دربی ، در برابر دفاع معمولاً قابل اعتماد لیورپول حفظ کند. با این حال ، قهرمانان فقط هفت گل به استون ویلا در جاده منتقل کرده اند آدریان بین چوبها یک مسئله واضح برای اطمینان آنها است. لیورپول 20 شوت به سمت دروازه دریافت کرده و منجر به 11 گل شده است.

The VAR Pick: محمد صلاح – اورتون (A)

دربی مرسی ساید با ورود مو صلاح به عنوان گزینه VAR برای این آخر هفته بار دیگر مورد توجه قرار می گیرد. او تأثیرگذارترین افراد بوده است بازیکنان برتر در این فصل ، قیمت خود را با پنج گل توجیه کرد. او ثابت است و نشان دهنده توانایی خود در جمع آوری امتیازات فانتزی در Gameweek 4 است ، حتی اگر تیمش با اختلاف 5 گل شکست بخورد.

او بازیکن دیگری است که به نظر می رسد هم برای گل و هم برای پاس گل تهدیدکننده است. او با هری کین برای 19 شوت مطابقت دارد و برای شوت در محوطه جریمه با 15 گل در موقعیت خودش قرار دارد. او 14 موقعیت ایجاد کرده است ، از جمله سه موقعیت بزرگ و همینطور بوده است تا حدودی بدشانس از چهار بازی افتتاحیه بدون هیچ پاسخی بیایید.

READ  اعتصاب کنندگان برای انجام وظایف خود

لیورپول باقی مانده است تهدید قابل توجه حمله، با 11 گل از 14 موقعیت بزرگ و 27 شوت به سمت دروازه: آنها برای هر یک از این معیارها دوم هستند. با این حال ، با توجه به اینکه تا به امروز کمترین فرصت بزرگ (چهار) را از دست داده اند ، شکستن اورتون می تواند سخت باشد. صلاح مجازات هایی را در قفل خود دارد ، زیرا در این دوره از رقابت ها دو بار از روی دروازه به گل تبدیل شده است.

می توانید VAR را برگردانید و شرط بندی کنید لیورپول برای گرفتن یک پنالتی مقابل اورتون در اختلاف 10/3.

The Sleeper Pick: Raheem Sterling – Arsenal (H)

در حالی که سرجیو آگوئرو برای رسیدن به تناسب اندام کامل تلاش می کند ، و کوین دی بروین پس از وقفه بین المللی علامت سوال دارد ، گوشته می تواند یک بار دیگر به رحیم استرلینگ سقوط کند تا اهداف را فراهم کنید برای منچسترسیتی. او از سه بازی ابتدایی خود یک گل و یک پاس گل دارد و به نظر می رسد تهدید کننده ترین بازیکن از حمله آنها باشد.

او در کل داشته است نه عکس در وسایل ابتدایی او و همچنین شش فرصت ایجاد شده است. منچسترسیتی در این دوره شش گل به ثمر رسانده است زیرا آنها خود را در یک رقابت چالش برانگیز برای عنوان قهرمانی دیگر قرار می دهند. روبرو شدن با آرسنال بازی ای است که استرلینگ به وضوح از آن لذت می برد ، با چهار گل و دو پاس گل از هفت دیدار گذشته در لیگ برتر.

رحیم استرلینگ UCL QF 1280.jpg

این بار قرار است یک نبرد جالب تاکتیکی بین پپ گواردیولا و کارکنان سابق میکل آرتتا باشد. این دیدار 3-0 به سود منچسترسیتی به پایان رسید که این طرفین در جریان پروژه راه اندازی مجدد دیدار کردند و سیتی ناامید خواهد شد که یکی دیگر را بدست آورد سه امتیاز در هیئت مدیره به دنبال نتایج ناامیدکننده ای در دو بازی اخیر خود.

READ  مدعیان عنوان قهرمانی به خوبی شروع می شوند و من سیتی دچار تزلزل می شود

The Wildcard Pick: Marcus Rashford – نیوکاسل یونایتد (A)

مارکوس راشفورد ، پس از شروع ناامید کننده فصل از منچستر یونایتد ، به عنوان انتخاب کارت وحشی وارد زمین می شود. امیدوارم وقفه بین المللی مدتی به طرف بدهد تا بتواند سهام خود را حساب کند و برخی از کلیدها را ادغام کند امضای پنجره انتقال در تیم خود ، در تلاش برای پیشرفت.

با توجه به محرومیت آنتونی مارسیال ، این می تواند به ماركوس راشفورد فرصت بازی دهد خارج از موقعیت و در بازی های آینده خود خط را رهبری کنند. او در حال حاضر یک گل در این فصل به ثمر رسانده است و در این دیدار برابر نیوکاسل یونایتد فرصت های زیادی برای گلزنی بیشتر وجود دارد.

سرخابی ها شاید تاکنون فقط 5 گل خورده خوش شانس بوده اند: آنها برای گلهای خورده سوم (55) ، تلاش برای گل در محوطه گل خورده (37) و برای شوت های خورده شده (24) سوم هستند. در حالی که هر دو طرف در تلاشند تا نمایش های دفاعی متقاعد کننده ای ارائه دهند ، انتظار دارم این اتفاق را ببینم تعداد زیادی از اهداف برای هر دو طرف در این بازی.

بازگشت مارکوس راشفورد برای گلزنی برابر نیوکاسل یونایتد در 7/5 در Gameweek 5.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ، Betfair Battle بپیوندید xk2msv یا پیوند پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی نکات بیشتر درباره لیگ برتر فانتزی در مورد وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *