پنج بازیکن تحت مالکیت در Gameweek 6 پیروز می شوند


انتخاب عنوان: سادیو مانه – شفیلد یونایتد (ح)

مالکیت سادیو مانه در حال حاضر کمتر از 10٪ است ، در مقایسه با مالکیت عظیم مو صلاح که تقریباً در نیمی از تیم های فانتزی است. با این حال ، هر یک از بازیکنان این بازیکنان را رو در رو قرار می دهند چهار بازگشت حمله از چهار بازی گذشته خود ، با سادیو مانه تنها سه بازی از آن بازی ها را انجام داده است.

این صلاح است که مجازات هایی را در کمد خود دارد که جذابیت او را افزایش می دهد ، اما سادیو مانه تهدید بیشتری نسبت به بازی باز و به راحتی می تواند در هر بازی مشخص از هم تیمی خود بالاتر بگذرد. با توجه به اینکه دارایی های منچسترسیتی در حال حاضر از نظر ضرب و شتم بسیار پایین است ، بحث بر سر مالکیت هر دو هافبک لیورپول وجود دارد.

FPL Midfielders Salah.jpg

لیورپول یکی از این موارد را دارد مطلوب ترین وسایل این آخر هفته ، آنها میزبان یک تیم شفیلد یونایتد هستند که در حال حاضر در مکان های سقوط قرار دارد ، دو گل زده و 7 گل خورده است. از زمانی که قرارداد وام دین هندرسون به پایان رسید ، تیغه ها با دفاعی دست و پنجه نرم کردند و جک اوکانل غایب طولانی مدت در خط دفاع خود بود. مانه در این مسابقه در آخرین مسابقه گلزنی کرد.

لیورپول در 4/6 به عقب بازگردد برنده شوید و بیش از 2.5 گل به ثمر برسانید آخر هفته آخر مقابل شفیلد یونایتد.

انتخاب بودجه: Ollie Watkins – Leeds United (H)

استون ویلا بوده است بسته سورپرایز در این فصل تاکنون ، و اکنون تنها تیمی است که در تمام بازی های آغازین خود پیروز شده است ، زیرا آنها در رده دوم جدول لیگ برتر قرار دارند. جک گریلیش ، که در یک چهارم طرفهای خیالی قرار دارد ، فصل گذشته طلسم بود ، اما مطمئناً با ورود اولی واتکینز که کمتر از 5٪ از طرفین است ، تولید او تقویت شده است.

READ  چهار مرد با ادامه شکار دردناک در اختلاف نظر حمایت کردند

پس از چند بازی افتتاحیه آرام ، ویلا پارک را با یک چراغ روشن کرد هت تریک در برابر لیورپول در Gameweek 4 و آخر هفته از راحتی بیشتری در خانه برخوردار است. اعتماد به نفس او در لیگ برتر با 11 شلیک تا به امروز در حال افزایش است و تیم کاملاً از این خوش شانسی که تاکنون در این رقابت تجربه کرده اند لذت می برد.

آنها همچنین در این آخر هفته مقابل لیدز یونایتد بازی عالی دارند ، آنها بیرون می آیند و سبک منحصر به فرد خود را در حمله به فوتبال بازی می کنند تا تلاش کنند این تیم ویلا را تسخیر کنند. که خواهد شد جا باز کن برای استون ویلا موقعیت هایی برای اولی واتکینز ایجاد کند تا در این دیدار خانگی قرار بگیرد.

The VAR Pick: Harry Kane – Burnley (A)

هری کین فصل را به شکل تاکیدی آغاز کرده و به نظر می رسد بازگشت به بهترین او. او در حال حاضر با 60 امتیاز در جدول امتیازات فانتزی پیشرو است ، اما مالکیت او (33.5٪) در حال حاضر نسبت به هم تیمی اش ، سون هئونگ-مین (48.1٪) ، پایین تر است. قیمت در اینجا همچنان عاملی باقی مانده است ، بسیاری از مدیران اکنون تیم های خود را رد می کنند تا کین را به عنوان مهاجم برتر خود جای دهند.

با تحویل ، دیگر نمی توان کین را بیش از این نادیده گرفت پنج گل و هفت پاس گل در حال حاضر این فصل است. برنامه مسابقات جذابیت زیادی را نیز به همراه دارد و او بسیار مجازات مجازات ها است. اسپورها در این فصل فقط یک ضربه ایستگاهی دریافت کرده اند ، حریفانی که برنلی نیز یک گل دریافت کرده اند.

READ  با شروع سریع قرمزها پول نقد کنید

هری کین با توپ 1280.jpg

کین در چهار بازی اخیر خود 23 شوت گرفته است که 12 ضربه از آنها هدف قرار گرفته است. خود تهدید خلاق به همان اندازه چشمگیر است ، با 11 شانس ایجاد شده در همان مدت. کین در هشت بازی مقابل برنلی در لیگ برتر هفت گل و دو پاس گل دارد. کلارتی ها از چهار بازی ابتدایی خود یک کلین شیت دارند که هشت گل دریافت کرده اند. نیک پوپ 11 سیو انجام داده است.

می توانید VAR را برگردانید و شرط بندی کنید اسپرز برای زدن یک پنالتی مقابل برنلی در احتمال 10/3.

The Sleeper Pick: Marcus Rashford – Chelsea (H)

برونو فرناندس در این فصل به عنوان بازیکن برتر حمله منچستریونایتد انتخاب شده است ، اما مارکوس راشفورد در برابر نیوکاسل یونایتد عالی عمل کرد و از فرصت بازی به عنوان مهاجم مرکزی برای شیاطین سرخ. مالکیت او بیش از 5٪ است ، در مقایسه با فرناندس که بیش از 20٪ است. او از چهار بازی دو گل و دو پاس گل داده است.

بسیار مهم ، برونو فرناندس یک پنالتی مقابل نیوکاسل یونایتد را از دست داد ، بنابراین می توان به راشفورد اعتماد کرد که لگد زدن بعدی. منچستر یونایتد قبلاً در چهار بازی سه پنالتی دریافت کرده و وضعیت خود را به عنوان پادشاه پنالتی در لیگ برتر برای یک فصل دیگر حفظ کرده است.

چلسی احتمالاً بدون اینکه دروازه بان جدید یک بار دیگر ادوارد مندی را بین مهره ها امضا کند ، همراه خواهد بود کپا آریزابالاگا احتمالاً یک بار دیگر جایگزین می شود. وی در این فصل در سه بازی شش گل دریافت کرده است. راشفورد در شش بازی در لیگ برتر مقابل چلسی سه گل و دو پاس گل داده است ، از جمله یک گل در فصل گذشته در این دیدار.

The Wildcard Pick: James Rodriguez – Southampton (A)

READ  دیو تیندال چالش لیگ برتر را ارزیابی می کند

دومینیک کالورت لوین با داشتن 7 گل در هر بازی سزاوار است که صاحب مالک ترین بازیکن در FPL باشد. با این حال ، مالکیت عظیم او در حدود 55٪ به این معنی است که اهداف او به ندرت در تیرهای سبز قابل توجهی نقش دارند ، اما با جفت شدن او با هم تیمی خود ، جیمز رودریگز ، که نزدیک شدن به 45٪ مالکیت.

خرید جدید کلمبیایی به وضوح از زندگی در اورتون زیر نظر کارلو آنچلوتی لذت می برد ، با سه گل و سه پاس گل برای شروع فصل. با محرومیت ریچاریلیسون از سه مسابقه ، مجازات های پنالتی نیز برای وی قابل اعتماد است که تهدید گلزنی او را افزایش می دهد. پاس گل منبع اصلی او خواهد بود ، او درگیری خود را در ضربات ایستگاهی افزایش داده و در چهار بازی اخیر خود ده موقعیت ایجاد کرده است.

این یک سفر به دفاع ناهماهنگ ساوتهمپتون است که بعد از آن کارت های اورتون را در اختیار دارد. مقدسین در این فصل دو کلین شیت دارند ، اما 5 گل به اسپرز و 3 گل به چلسی ارسال کرده اند که در تلاش برای بازی در یک خط بالا شکست خورده است. این می تواند در اختیار این حمله قدرتمند اورتون قرار گیرد ، با رودریگز منبع خلاق.

بازگشت اورتون تا ساوتهمپتون را شکست دهد ساعت 13/10 در Gameweek 6.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ، Betfair Battle بپیوندید xk2msv یا پیوند پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی نکات بیشتر درباره لیگ برتر فانتزی در مورد وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *