پنج بازیکن با یک بازی مطلوب در Gameweek 8


انتخاب عنوان: هری کین – وست بروم (A)

در حالی که وست بروم آخر هفته گذشته مشکلات دفاعی خود را با باخت 2-0 مقابل فولام نشان داد ، حرکت برای دارایی های تاتنهام فقط یکبار بیشتر شده است. هری کین همچنان باقی مانده است بازیکن حق بیمه ثابت در این فصل لیگ برتر فانتزی ، بازگشت خود را به شش گل و هشت پاس گل افزایش داده است. او فقط یک بار خالی شده است ، زمانی که اسپرز در Gameweek 1 با نتیجه 1-0 به اورتون باخت.

در اینجا با وسایل خارج نشوید: Spurs دارای یک است 100٪ رکورد در جاده ها در این فصل ، در سه بازی 12 گل به ثمر رسانده و فقط دو گل دریافت کرده است. کین در چهار بازی گذشته با ضربات ششم در لیگ برتر دوم است و پتانسیل پاس گل او همچنان چشمگیر است: او شش پاس اصلی ارائه داده و سه موقعیت بزرگ در این مدت ایجاد کرده است.

آخر هفته گذشته بار دیگر به ما یادآوری شده است در مجازات ها یکی دیگر از جنبه های مهم بازی کین است: او در این مسابقه دو ضربه ایستگاهی به گل تبدیل کرده است و حریفان وست بروم دو امتیاز دریافت کرده اند. باگی ها در لیگ برتر بدترین اختلاف گل را از همه تیم ها دارند و فقط می توانید بدتر از این مسابقه را ببینید.

اسپرز برای پیروزی و به ثمر رساندن بیش از 2.5 گل مقابل برایتون در این آخر هفته در بازگشت 6/5 است.

انتخاب بودجه: جارود بوون – فولام (ح)

عدم حضور مایکل آنتونیو به دلیل مصدومیت ضربه بزرگی برای تیم وستهام وستهام بوده است ، اما با توجه به شرایط مناسب ، بسیاری از مدیران فانتزی برای تأمین ارزش در خط هافبک به Jarrod Bowen روی آورده اند ، از جمله این موارد بودجه دوستانه سمت. وی در حال حاضر سه گل در این فصل به ثمر رسانده است و برنامه بعدی با فولام و شفیلد یونایتد نمی تواند بهتر باشد.

READ  نکات چلسی و تاتنهام - تیم هایی با فرم برای سرقت رعد و برق یکدیگر

Michail-Antonio-head-in-hands-1280.gif

بوون در آخرین بازی های چکش گرسنه بوده و هیچ شوت یا موقعیتی مقابل منچسترسیتی یا لیورپول ایجاد نکرده است. پیش از آن ، او در چهار بازی قبلی 11 شوت داشت و با وستهام مجبور به بازی در سبكی متفاوت بدون مرد هدف قابل اعتماد خود شد ، انتظار بسیاری از بازی تهاجمی برای عبور از او، همانطور که مالکیت قابل توجهی را مشاهده می کنند.

The VAR Pick: Bruno Fernandes – Everton (A)

این دو بازی خانگی آرام برای برونو فرناندس بوده است ، اما منچستر یونایتد باید به بازی های دیگری برگردد شکل معمولی در این بازی ، با بازگشت آنتونی مارسیال از محرومیت. سفر خارج از خانه به اورتون ممکن است از نظر کاغذ راحت ترین شکل به نظر نرسد ، اما تافی ها در چهار بازی اخیر خود بدون کلین شیت هستند و به طور متوسط ​​دو گل دریافت می کنند و جوردن پیکفورد به نیمکت ذخیره ها اخراج شده است.

بدون شک رکورد فرناندس در لیگ برتر بسیار زیاد است دورتر قویتر از اولدترافورد. فقط در این مبارزات انتخاباتی ، او در هر بازی خانگی تاکنون دو رقمی سود برده و یک گل و یک پاس گل برایتون و نیوکاسل یونایتد به دست آورده است. انتظار می رود که عملکرد مشابهی را در اینجا مشاهده کنید ، زیرا منچستر یونایتد به دنبال نقاط ضعف این تیم اورتون است.

برونو فرناندس هنوز در آمارهای اساسی قول داده است: او در چهار بازی گذشته 10 شوت داشته است ، همچنین ایجاد 12 شانس، بالاترین در لیگ برتر. او همچنین در این فصل سه ضربه نقطه ای گرفته است و دو ضربه از آنها را تبدیل کرده است. منچستر یونایتد هنوز شهرت خود را به عنوان پادشاهان پنالتی حفظ می کند و می تواند منبع ارزشمندی در این دیدار آتشین باشد.

READ  نکات لیگ برتر: مدعیان عنوان شگفتی در رتبه بندی قرار گرفتند

شما می توانید VAR را پشت سر بگذارید و روی منچستر یونایتد شرط بندی کنید تا در مصاف با ضربات 1/4 مقابل وستهام یک پنالتی بگیرید.

The Sleeper Pick: Pierre-Emerick Aubameyang – Aston Villa (H)

پیر امریک اوبامیانگ فصل را با مالکیت حدود 40٪ آغاز کرد ، اما این روند به صورت هفتگی همچنان ادامه دارد و در حال حاضر کمتر از 15٪ است. این بهترین شروع فصل برای او نبوده است ، چهار جای خالی پی در پی پس از گلزنی در Gameweek 1 و پاس گل در Gameweek 2. با این حال ، تبدیل ضربه ایستگاهی پیروزی برابر منچستر یونایتد برای او شگفتی ایجاد می کند اعتماد به نفس و اکنون وسایل روشن می شوند.

Aubameyang-1280.jpg

بعد از آرسنال ، این یک بازی خانگی برابر یک تیم استون ویلا است که در چهار بازی گذشته خود 9 گل دریافت کرده است و فقط یک کلین شیت در آن دوره داشته است. در این دوره هیچ طرفی بیش از آنها شلیک به هدف نکرده است (26). این می تواند یک زمان ایده آل برای اوبامیانگ و آرسنال باشد مقداری حرکت بدست آورید در تلاش برای صعود از جدول لیگ برتر.

The Wildcard Pick: Timo Werner – Sheffield United (H)

مالکیت تیمو ورنر از ابتدای فصل به نصف رسیده است ، اما در نتیجه بسیاری از مدیران مالکیت او را از دست خواهند داد سه هدف و یک پاس گل از آخرین وقفه بین المللی. این تیم چلسی سرانجام در فصل بازی با ورنر در قلب خط حمله خود جا افتاده است: آنها از چهار بازی گذشته خود ده گل دارند.

READ  میزبان ها می توانند موجو حمله خود را پیدا کنند تا Clarets را شکست دهند

پیش از صعود به ترکیب اصلی به دلیل مصدومیت کریستین پولیشیچ در هنگام گرم شدن ، نگران کننده بود که قبل از صعود از ترکیب ورنر ، مقابل برنلی معرفی شود. واضح است که فرانک لمپارد در تلاش است تا مدیریت برنامه شلوغ با بازی های نیمه هفته لیگ قهرمانان اروپا ، بنابراین همه نگاه ها به برگه تیم اواسط هفته مقابل رن خواهد بود.

یک نکته مثبت دیگر که در لیگ قهرمانان برای ورنر شاهد بودیم این بود که او در اواسط هفته گذشته یک پنالتی را مقابل کراسنودار گرفت ، و جورجینو سخنگوی پنالتی انتخاب اول از زمین بازی بود. این می تواند روندی ادامه یابد ، به خصوص با موقعیت جورگینیو در انتخاب اول از یازده مورد سوال. به چلسی جایزه اهدا شده است چهار ضربه ایستگاهی این کمپین: فقط لسترسیتی برنده بیشتر شده است.

بازگشت چلسی برای شکست شفیلد یونایتد در 4/11 در Gameweek 8.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ، Betfair Battle بپیوندید xk2msv یا پیوند پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی نکات بیشتر درباره لیگ برتر فانتزی در مورد وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *