پنج بازیکن با یک بازی ثابت برای Gameweek 10


انتخاب عنوان: جیمی واردی – فولام (ح)

جیمی وردی ، در پی اوج های پیروزی در این دوره ، یک فصل پر شور دیگر را پشت سر می گذارد چکمه طلایی در آخرین مبارزات انتخاباتی خود وردی در 8 بازی در 20/2020 از 8 بازی موفق به گلزنی شده است ، همچنین یک پنالتی را از دست داد و هیچ نشانه ای از کندی را نشان نداد. جای تعجب نیست که وردی است 6.611/2 سومین محبوب برای برنده شدن چکمه طلایی.

برخی از تشویق ها در وردی وجود دارد آمارهای اساسی: او در چهار بازی گذشته خود 11 شوت داشته و چهار موقعیت ایجاد کرده است. این روند صعودی قابل توجهی از ابتدای فصل است و لستر شش بار در این دوره طلسم شده است. او همچنین باید وظیفه ضربه ایستگاهی را حفظ کند ، علی رغم این عدم حضور در برابر ولوز.

مدیران فانتزی امیدوار به دیدن وردی خواهند بود نیمه هفته در تیم لیگ اروپا غایب است: او در پایان بازی لیورپول آخر هفته گذشته ناخوشایند به نظر می رسید و ما می دانیم که او یک مشکل در لگن دارد که نیاز به مدیریت دارد. این هفته لستر در این فصل با یک تیم فولام بدون کلین شیت در جاده روبرو می شود: آنها یک گل خورده اند لیگ 18 گل.

لستر برای پیروزی و به ثمر رساندن بیش از 2.5 گل برابر فولام در این آخر هفته در دسترس است.

انتخاب بودجه: دیوگو جوتا و برایتون (A)

دیوگو جوتا بوده است بسته سورپرایز در این فصل: طبقه بندی مجدد او از فوروارد به هافبک و انتقال او از گرگ ها به لیورپول جذابیت او را به عنوان یک دارایی فانتزی افزایش داده است. انتظار می رفت که او در این کارزار بازیکن قرمزپوشان باشد اما در حال حاضر چهار شروع این کار را دارد.

READ  برندگان بر اساس سال و مجموع امتیازات را ثبت کنید

دو مورد از این مصادفات با عدم حضور مانه و صلاح در ترکیب تیم به دلیل انزوا همزمان بود ، اما شروع او مقابل منچسترسیتی در کنار این زوج و روبرتو فیرمینو قابل توجه است. این می تواند یک تغییر طولانی مدت در شکل گیری یا Jota می تواند در نهایت جایگزین Firmino در آن سه نمای جلو شود.

شروع منظم برای جوتا با توجه به قیمت قابل توجه است ، تقریباً نیمی از هزینه صلاح و مانه ، با این حال بازدهی مشابه دارد. او در این فصل چهار گل از جمله دو گل به عنوان بازیکن تعویضی دارد. او یک بازیکن خط دار است ، بنابراین مسلماً زمان خرید است در حالی که او گرم است.

The VAR Pick: Kevin De Bruyne – Burnley (H)

منچستر سیتی اجرای عالی مسابقات آینده، در چهار بازی بعدی خود مقابل برنلی ، فولام و وست بروم قرار دارد. این یک فصل عجیب است که در آن ما مدیران فانتزی تا حد زیادی توانسته ایم از داشتن دارایی های حمله کننده سیتی خلاص شویم ، اما اکنون ترس از پایان زمان است.

کیت مشکی کوین دی بروین 1280.jpg

سیتی در چهار بازی اخیر خود فقط سه گل به ثمر رسانده است ، اما کوین دی بروین دو پاس گل از آن طلسم گرفته و یک پنالتی را از دست داده است. خود پتانسیل هجومی در چند هفته آینده بسیار بزرگ است: او فقط در چهار بازی گذشته 14 شوت داشته و همچنین 9 موقعیت ایجاد کرده است.

آوردن او به داخل در لحظه مناسب بسیار مهم خواهد بود ، به خصوص با توجه به فرم نسبی هافبک های برتر در اطراف او. منچسترسیتی در این مسابقه دو پنالتی به دست آورده است ، حریفانی که برنلی یک گل دریافت کردند. این دیدار در دو فصل گذشته 5-0 به سود سیتی به پایان رسیده است.

READ  با شوت برای اسپرز ضربه بزنید

می توانید VAR را پشت سر بگذارید و در منچسترسیتی شرط بندی کنید تا در مقابل برنلی در شانس 11/5 یک پنالتی بدست آورید.

The Sleeper Pick: Marcus Rashford – Southampton (A)

مارکوس راشفورد در حال حاضر نشسته است زیر 10٪ مالکیتاما انتظار می رود با توجه به مسابقات آینده منچستر یونایتد و احیای مجدد آن ، افزایش یابد. آنها اکنون دو پیروزی متوالی در لیگ برتر به دست آورده اند و راشفورد قول می دهد برای به ثمر رساندن هر دو گل و پاس گل برای تعداد تخیلات خود.

در چهار بازی اخیر خود ، راشفورد داشته است نه شوت و ایجاد شش موقعیت برای هم تیمی هایش. یونایتد در حال حاضر در حال شکل گیری است ، با خریدهای جدید در رختخواب و آنتونی مارسیال که خط را برای آنها هدایت می کند. آنها در چهار بازی بعدی خود به مصاف ساوتهمپتون ، وستهام ، شفیلد یونایتد و لیدز یونایتد می روند.

سفر به سنت مری این آخر هفته یک چالش جالب ایجاد می کند ، با توجه به واریانس نتایج در این فصل ، پیش بینی ویژگی های دفاعی مقدسین دشوار است. راشفورد می توانست شادی را در برابر آنها پیدا کند خط بالا.

The Wildcard Pick: James Rodriguez – Leeds United (H)

جیمز رودریگز مجموعه را همانطور که اورتون به نظر می رسد کامل می کند فرم اوایل فصل خود را بازیابنددر هفته های گذشته ، رودریگز و ریچارلیسون به سه غایب بعدی وارد شدند. سه گل برابر فولام باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود و انتظار می رود در این دیدار گل های بیشتری به ثمر برسد.

READ  واتفورد می تواند در اسپرز ناراحتی ایجاد کند

JamesRodriguez1280.jpg

رودریگز در هفته های ابتدایی فصل قول های زیادی نشان داد و در آن بازی های ابتدایی سه گل و سه پاس گل داد. با این حال ، او در سه شروع گذشته خود موفق به گلزنی یا پاس گل نشده است. او یک سطح جهانی بازیکن بنابراین انتظار دارید که به زودی به حالت عادی برگردید.

بازگشت اورتون لیدز یونایتد را شکست داد در 10/11 در Gameweek 10.

با استفاده از کد به مسابقات مینی لیگ برتر فانتزی لیگ برتر ، Betfair Battle بپیوندید xk2msv یا پیوند پیوستن خودکار را بزنید. موفق باشید!

مرا در توییتر دنبال کنید FFCommunity_ و حتی نکات بیشتر درباره لیگ برتر فانتزی در مورد وب سایت انجمن فوتبال فانتزی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *