پشت سر گذاشتن ضربات در سوپرجام

پل هیگام سه گانه شرط بندی ساز چلسی و ویارئال در سوپرجام دارد که شامل سه تیرانداز تیز به هدف می شود.

چلسی – ویارئال
شروع چهارشنبه 11 آگوست ، 20:00 BST
پخش زنده در BT Sport 1

شاید فراموش کرده اید اما چلسی فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شد! و بخشی از پاداش آنها بازی در است سوپرجام یوفا مقابل ویارئال قهرمان لیگ اروپا چهارشنبه شب

بلفاست میزبان بازی ای است که شاید در صدر لیست همه قرار نگیرد اما با این وجود یک جام است و بالا بردن ظروف نقره ای همیشه باعث افزایش اعتماد به نفس قبل از فصل جدید می شود.

این معمولاً یک کار شب طولانی نیز هست ، به عنوان مثال پنج مورد از شش مورد گذشته به وقت اضافی یا پنالتی نیاز دارند برای حل و فصل اختلاف ، هر شش تیم شاهد گلزنی هر دو تیم هستند.

تیدو بازی قبلی سوپرجام پس از 90 دقیقه 1-1 به پایان رسید چهار گل قبلی در زمان مقرر از مرز 2.5 گل عبور کرده بودند.

میدونی توماس توخل این کار را جدی می گیرد و به نظر می رسد در مدت کوتاهی هدایت خود جام دیگری را به دست بیاورد و تیمش در چهارمین حضور خود در 10 سال گذشته در برابر تیم اسپانیایی که اولین بازی خود را انجام می دهد ، مورد علاقه بزرگترین تیم ها است.

کای هاورتز ، تیمو ورنر و حکیم زیچ آخرین بازی چلسی را شروع کرد و می تواند دوباره این کار را انجام دهد – اگرچه تامی آبراهام در ترکیب تیم است و می تواند با انتقال به رم در آستانه حضور خداحافظی داشته باشد.

READ  Daily Acca: Blues برای پیروزی در یک کار سرگرم کننده

هرچند تیم یونای امری هیچ بازتابی نخواهد داشت جرارد مورنو مهاجم اسپانیا خطر آشکار است – او در پنج بازی از 8 بازی اخیر ویارئال در لیگ اروپا اول گل زد.

هر دو طرف شانس خود را برای گلزنی با توجه به نحوه گلزنی در پیش فصل دوست دارند ، اما این پیش فصل است و هنگامی که کار جدی کسب جام ها آغاز می شود ، این می تواند بسیار سخت تر باشد.

ویارئال 18 بازی رقابتی مقابل تیم های انگلیسی انجام داده است و در هر بازی کمتر از 3.5 گل به ثمر رسانده است، در حالی که موفقیت چلسی در فصل گذشته بر پایه استحکام دفاعی بنا شده بود – بنابراین ممکن است این یک گلزنی نباشد.

بنابراین ما در حال بررسی بازارهای ضربتی و سه بازیکن هستیم که هیچکس را شگفت زده نخواهد کرد ، اما بازگشت شایسته ای را برای ما رقم خواهد زد. سه گانه شرط ساز

حکیم زیچ در پیش فصل پر جنب و جوش بوده است و باید در کنار آن شروع شود تیمو ورنر – که فصل گذشته را با 11 شوت به سمت دروازه در 9 بازی به پایان رساند.

جرارد مورنو از ویارئال ست را کامل می کند و فصل گذشته با شوت روی دروازه بیگانه نبود – در 13 بازی اخیر خود با 12 بازی به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.