پشت سر گذاشتن دوبل دیوگو در آنفیلد

پل هایگام در ستون نمایش های روز یکشنبه با حمایت دیوگو جوتا برای گلزنی دو بار مقابل برنتفورد…

ما به دنبال گلزنی در روز یکشنبه هستیم و این به معنای رفتن به آنفیلد است لیورپول به مصاف برنتفورد می رود به دنبال اثبات اینکه هنوز هم می توانند بدون محمد صلاح و سادیو مانه به گل برسند.

ایجنت صلاح شاید تنها کسی بود که با باشگاه در ارتباط بود و از تساوی 0-0 مقابل آرسنال 10 نفره در اواسط هفته لذت برد. قرمزها اکنون باید واقعاً همان چیزی را به پادشاه مصر بدهند که او می خواهد بماند.

و برنتفورد می تواند درمان عالی برای مهاجمان لیورپول ارائه دهد همانطور که مردان توماس فرانک مصمم هستند راه خود را برای بقا در لیگ برتر بازی کنند، و مانند بسیاری از تیم ها امسال بدتر از آنها خواهند بود.

زنبورها بازی درخشانی انجام دادند و تساوی 3-3 را به دست آوردند در بازی خانگی و آنها دوباره خطرناک خواهند بود، اما اگر مانند شکست 4-1 خود مقابل ساوتهمپتون در بازی قبلی بازی کنند، با مشکل مواجه خواهند شد.

گاهی اوقات ساده نگه داشتن آن مفید است و هنگام اسکن قیمت های این بازی، OddsBoost در کتاب ورزشی برای دیوگو جوتا برای دو گل در اینجا می پرد بیرون در 7.06/1.

این بازیکن پرتغالی کمی تحت نظر بوده است، اما از زمانی که به آنفیلد آمد، همیشه یک تهدید برای گل بوده است.

برای شکستن یکی از بهترین سه نفره جلو در جهان نیاز به کمی کار است، اما او در این فصل به راحتی از سادیو مانه و روبرتو فیرمینو بهتر عمل می کندو با نحوه بازی برنتفورد، او فضای بسیار زیادی برای ضربه زدن دوباره به دست خواهد آورد.

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش استون ویلا »وبلاگ Betfair

او دویدن های هوشمند انجام می دهد، از بازی با فیرمینو سود می برد و می تواند با هر دو پا تمام شود – او در این فصل 10 گل زده است که معادل 15 بازی کامل است.

با توجه به حریفان، نیاز لیورپول به بازگشت در بین گل ها و بازی در خانه – او یک بازی شایسته برای زدن دو گل در اینجا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *