پسران Bielsa می توانند Citizen را تحت کنترل نگه دارندلیدز مقابل منچسترسیتی
شنبه 3 اکتبر ، ساعت 17:30
آسمان ورزشی

لیدز موفقیت دربی را کسب می کند

پاتریک بامفوردسربرگ دیر به دست آمد لیدز یک پیروزی سخت 0-0 مقابل شفیلد یونایتد در دربی آخر هفته گذشته در درام یورکشایر از برامال لین. هر دو دروازه بان برتری داشتند و به نظر می رسید که این مسابقه قبل از این که بامفورد در تیرک دروازه بلند شود ، به بن بست می رسید تا دو دقیقه از زمان خود عبور کند و با ضربه سر جک هریسون در سومین گل فصل خود قرار بگیرد.

این فقط پاداش نیمه دوم بود که در آن سفیدپوستان به پرسیدن سوالاتی ادامه می دادند و به نظر می رسید احتمال شکستن بن بست بیشتر است. لیدز نشان داد که آنها به خوبی قادر به خرد کردن نتایج هستند ، بخشی از آن به لطف صرفه جویی عالی در ایلان مصلی در 45 دقیقه آغازین و مارسلو بیلسامردان به خصوص از بدست آوردن اولین کلین شیت بسیار خوشحال شدند.

کالوین فیلیپس یک نمایش خستگی ناپذیر در وسط پارک ایجاد کرد و در کنار طرف Bielsa با لوک آیلینگ ، استوارت دالاس ، هلدر کوستا و بامفورد قبل از اعتصاب قاطع در اواخر اعتصاب خنثی شد. لیدز بدون بازیساز کلیدی بود پابلو هرناندز، که تا بعد از وقفه بین المللی در حاشیه خواهد ماند.

من سیتی در برابر لستر غوطه ور شد

پپ گواردیولا متحمل بدترین شکست خانگی خود شد شهر منچستر مدیر پس از دیدن شاگردانش که آخر هفته گذشته توسط لستر با نتیجه 5-2 چکش خورد. ماه آبی پس از کنترل روند کار ظاهر شد ریاض محرزاعتصاب دقیقه چهارم عالی اما پس از تساوی لستر از نقطه پنالتی قبل از نیمه کاره ، علاقه مندی های قبل از بازی انباشته شد.

READ  نکته های صحیح امتیازات لیگ برتر: پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW7

گواردیولا گفت: “ما آنقدر نیرومند نیستیم که بتوانیم پایدار و صبور باشیم” اما انگشتان دست پس از نمایش وحشت دفاعی دیگر به سمت سرمربی کاتالان نشانه می روند. رئیس سیتیزن ها در اوایل مسابقه عنوان قهرمانی از ناراحتی در مورد افت امتیاز شانه خالی کرد اما نگرانی در میان طرفداران من سیتی به دلیل عدم پیشرفت وجود دارد.

ماه آبی در آخر هفته با گزینه های محدود شده در حمله به جاده ایلند می رود. گابریل عیسی و سرخیو آگوئرو قطعاً مفقود شده اند ، در حالی که رحیم استرلینگ به عنوان یک 9 دروغین با لیام دلاپ 17 ساله ، تنها مهاجم طبیعی موجود ، نتوانست تأثیر زیادی بگذارد. قرارداد جدید 65 میلیون پوندی سیتی روبن دیاس می تواند در دفاع وسط اولین بازی کند.

16 سال است که لیدز و منچستر سیتی در مسابقات لیگ برتر شاخ قفل کرده اند. سرخپوشان در مرحله سقوط خود مقابل سیتی چهار امتیاز کسب کردند و با پیروزی 2-1 در ایلند رود موفق شدند. میزبانان در دو دیدار دو نفره در این قرن در دو دیدار دو نفره افتخارات عالی کسب کرده اند که از سال 1991 تاکنون شهروندان فقط دو بار در اینجا پیروز شده اند.

لیدز [9.00] باید از فکر روبرو شدن با من سیتی لبهای خود را لیس بزنند. سرخپوشان خود را در برابر لیورپول بسیار خوب مجهز کردند ، در برابر فولام بسیار راحت بودند و در آخرین بازی خارج از خانه شفیلد یونایتد را کنار گذاشتند. مارسلو بیلسا اذعان می کند تیمش با یک سرعت ناپایدار گلزنی می کند ، اما تیم میزبان به خوبی قادر به حفظ رقابت در اینجا است.

READ  همه بهترین شرط ها در یک مکان

شهر منچستر [1.37] در 45 دقیقه ابتدایی مقابل ولوز و لستر تحت تأثیر قرار گرفته اند ، اگرچه گروه پپ گواردیولا به طور نگران کننده ای از مالکیت توپ ضعیف بودند. بازدیدکنندگان در لباس های میانه جدول و بالاتر از دوره گذشته با بیش از یک گل اختلاف برنده ثابت نبودند و ممکن است با هر نوع راحتی این لیدز را کنار تخت بگذارند.

با این حساب ، ایده پشتیبان گیری را دوست دارم لیدز با شروع + 1 و + 2 – همچنین به عنوان یک توصیف شده است 75/1 +معلولیت آسیایی در [1.78] دانستن اینکه در صورت پیروزی ، تساوی یا شکست در اعتصاب انفرادی ، سفیدپوشان سود پرداخت خواهیم کرد. در صورت اثبات پیروزی منچستر سیتی با دو گل دقیقاً در جاده ایلند ، شاهد بازگشت نیمی از سهام ما خواهیم بود.

سه دیدار ابتدایی لیدز دارای عملکرد زیادی برای دروازه مات بوده است – 15 گل و میانگین 3.20 گل پیش بینی شده (xG) در هر بازی ، تماشاگران سفیدپوستان را به خوبی سرگرم کرده است. و بنابراین دیدن جای تعجب نیست بیش از 2.5 گل به نقل از لاغر به عنوان [1.40] پیش از مسابقه عصر شنبه.

من سیتی از ابتدای فصل گذشته در 70٪ از سفرهای جاده ای خود در لیگ برتر ، خط Over 2.5 Goals را شکست داده است. بیش از 3.5 گل ستون است و دشوار است که این جلسه را به آتش بیندازید. با این حال ، اتاق بازی کمی با قیمت های محدود وجود دارد و بنابراین من خوشحالم که بازارهای هدف را در اینجا منحرف می کنم.

READ  نکات راپید وین - وستهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *