پسران بیلسا می توانند در آنفیلد اثر خود را بگذارند


لیورپول – لیدز
شنبه 12 سپتامبر ، ساعت 17:30
آسمان ورزشی

لیورپول آرزو دارد “ماشین نتایج” باقی بماند

لیورپول انتظار 30 ساله خود را برای قهرمانی در لیگ پس از یک مبارزات تسلط بی امان به پایان رساند. سرخ ها قبل از تأیید در رده نخست ، 86 امتیاز را با 28 پیروزی ، دو تساوی و یک شکست از 31 بازی به دست آوردند – در یک مرحله مرسی ها با 25 امتیاز جدول را هدایت می کردند – فاصله رکورد یک تیم در رده های اول و دوم در انگلیس بالاترین پرواز

حفظ تاج خود اکنون در بالای لیورپول قرار دارد یورگن کلوپدستور کار رئیس آلمان برای موفقیت خط دفاعی سرخ ها بیشتر به دلیل توانایی آنها در “ماشین نتیجه” ماندن بیشتر از تعداد خرید باشگاه قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات است. تاکنون ، کاستاس تسیمیکااس ، مدافع چپ ، تنها ورود جدید این باشگاه است.

کلوپ با ترکیب مسکونی خود راحت است و پیشنهاد کرد که ذهنیت قهرمانان نیز در تعیین 2020/21 نقش تعیین کننده ای داشته باشد. بدون حواس پرتی های اروپایی بعد از قفل شدن ، به علاوه هیچ تورنمنت بین المللی مهمی برای مجموعه ستاره های جهانی این تیم در تابستان سال جاری تضمین نمی کند که چراغ های اصلی لیورپول تازه شده و آماده برای رفتن دوباره هستند.

لیدز تبعید 16 ساله لیگ برتر را پایان داد

هیچ طرفی کاملاً مثل قهرمانی بر قهرمانی مسلط نبود لیدز زیر مارسلو بیلسا طی دو سال گذشته سرخپوشان ممکن است در سال 2018/19 از هدف صعود خود کوتاه باشند اما لباس یورکشایر در دوره گذشته هیچ اشتباهی نکرد زیرا عنوان ردیف دوم با اختلاف زیاد 10 امتیاز دوخته شد – پسران Bielsa حتی قادر به از دست دادن خود بودند دو مسابقه نهایی

READ  Daily Acca: جنگل بهبود یافته برای ایجاد فشار بیشتر بر روی کوکو

لیدز در تابستان امسال نتوانسته امضای دائمی مدافع اصلی بن وایت را بدست آورد ، اگرچه این باشگاه تازه صعود کرده پول نقدی را به مهاجم اسپانیایی ریخته است. رودریگو از والنسیا و نیمه مرکز بین المللی آلمان رابین کوچ. هر دو ورود باید متناسب با سیستم فشار زیاد و شدید Bielsa تا سطح زمین باشد.

همه کاره استوارت دالاس باید پس از رفع نگرانی از آسیب دیدگی در ایرلند شمالی در نیمه هفته به اندازه کافی مناسب شناخته شود. در جای دیگر ، کالوین فیلیپس باید نقش اصلی را داشته باشد زیرا Bielsa همچنان با سیستم 4-1-4-1 آزمایش شده خود ازدواج می کند و احتمالاً پاتریک بامفورد جای رودریگو را در پست مهاجم مرکزی دارد.

از زمان شکست 2-1 در آوریل 2001 در لیگ برتر ، لیورپول در هشت بازی اخیر خود مقابل لیدز در همه رقابت ها شکست ناپذیر است. (W6-D2-L0) سرخپوشان در سه مسابقه خارج از خانه خود در تمام مسابقات خارج از خانه به آنفیلد از دست داده اند ، هرچند که از زمان جدال در جام لیگ در نوامبر 2016 ، دو تیم در مرسی ساید شمشیر نزده اند.

لیورپول [1.29] در یورگن کلوپ (W3-D1-L0) در سه چهار پرده شکن برنده شده اند و 15 گل به ثمر رسانده اند. قرمزها از ابتدای 2018/19 به عنوان میزبان شکست نخورده اند و W47-D10-L0 را در این نمونه قرار داده اند و به طور متوسط ​​2.67 گل در هر بازی به ثمر می رسانند. با این حال ، مرسی سایدرها در دوره گذشته در این مرحله وقتی میزبان نورویچ بودند ، خیلی قانع کننده نبودند.

READ  تست لایپزیگ برای منچستر یونایتد در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

با وجود گرفتن عنوان قهرمانی ، لیدز [11.50] هنگام سفر به نخبگان ردیف دوم در 2019/20 به ندرت کالا تولید می شود. سرخپوشان تنها 9 پیروزی در 9 سفر به 10 تیم برتر (W2-D3-L4) را به دست آوردند و در این روند خاموشی انفرادی را ثبت کردند. حتی در این صورت ، مردان مارسلو بیلسا ممکن است از بازی در این فصل با تیم های بیشتر با حمله بیشتر بهره مند شوند.

klopp-salah.jpg

به طور سنتی ، درگیری های لیورپول با لیدز همیشه کارهای سرگرم کننده ای را به اثبات می رساند و امید است که دیدار عصر شنبه تا حدی باشد که صورت حساب را برآورده کند. قهرمانان در بازارهای قبل از مسابقه کوتاه هستند اما تازه واردان به نظر می رسد قادر به ایجاد چند سردرد در آنفیلد با سرخ ها هستند هر دو تیم به گل برسند جالب در [1.95].

هر دو تیم ترجیح می دهند فوتبال جلو پا را انجام دهند و عدم تمرین مسابقه در هر دو اردو می تواند برای این زوج آینده نگر مفید باشد. سیزده از 15 بازی افتتاحیه لیورپول در لیگ گذشته برای حامیان BTTS پرداخت شد ، در حالی که لیدز میانگین 1.72 گل پیش بینی شده (xG) را برای هر بازی در مسیر رسیدن به بالاترین افتخارات قهرمانی تولید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.