پالاس می تواند چلسی و دیگر نبردها را شکست دهد


چلسی و کریستال پالاس
شنبه ، ساعت 12:30
در BT Sport 1 زندگی کنید

چلسی همچنان در انتقال حساس به نظر می رسد ، در هنگام از دست دادن توپ یا نشان دادن انضباط و سازماندهی موقعیتی که برای بازی با خط دفاعی بالا لازم است ، دوباره فشرده نمی شود. فرانک لمپارد به بازیکنانش اجازه می دهد تا با حمله کنند رها کردن خلاقو با هواداران از پشت زمین می توانند به ضد حمله سریع حریف بپردازند. این شکل نامنظم و تساوی وحشیانه 3-3 آنها با وست بروم را توضیح می دهد.

امضاهای جدید بعید است یک خطای تاکتیکی سیستمیک را برطرف کند. کریستال پالاس به خط دفاعی جدید چلسی یک آزمایش جدی در استمفوردبریج می دهد ، زیرا تاکتیک معروف روی هاجسون – عمیق نشستن ، جذب فشار ، شکستن با سرعت بالا از جناحین – کم عمق بودن رویکرد لمپارد را نشان می دهد. همانطور که در پیروزی 3-1 برابر منچستر یونایتد ، یک لباس کاملاً بی نظم هنگام مالکیت ، ویلفرید زاها و جوردن آیو به کانال ها برخورد می کند و می خواهد مدافعان میانی چلسی را به موقعیت های گسترده ناراحت کننده بکشاند و آنها را منزوی کند.

با پشت سر گذاشتن مدافعان راست چلسی و تیاگو سیلوا در تلاش است با سرعت Zaha و Eberechi Eze ، می تواند یک روز طولانی و خسته کننده برای تیم لمپارد باشد. ریس جیمز به ویژه در معرض گرفتاری بیش از حد آسیب پذیر است ، به این معنی فضای Eze و Zaha است ، در حالی که Chilwell در برابر Andros Townsend با تعمید آتش روبرو می شود.

READ  بازی سختی در Molineux انتظار می رود

فرانک لمپارد ، مدیر چلسی .jpg

اورتون – برایتون
شنبه ، ساعت 15:00
در BT Sport 1 زندگی کنید

برایتون شروع قدرتمندی را آغاز کرده و بیشتر بازی می کند پرماجرا سبک فوتبال در این فصل 3-4-3 به لطف اضافه شدن بن وایت و آدام لالانا ، هر دو توزیع تیم را بهبود می بخشد. با این حال ، با مدافعان بیرون از پشت که معمولاً از پشت دریبل می زنند ، تیم گراهام پاتر شروع به ظاهر بیش از حد متخلخل می کند زیرا آنها به طور گسترده و طولانی گسترش می یابد تا مثلث های زیبا را از میانه میدان تشکیل دهد.

تیمو ورنر با شارژ یک پنالتی علیه آنها بدست آورد از وسط اندکی پس از شکستن یکی از این حرکات برایتون ، در حالی که مارکوس راشفورد آخر هفته گذشته در ضد حمله گل زد. برایتون با نگرانی باز است و این یک امتیاز بزرگ به اورتون – و به ویژه جیمز رودریگز است. کلمبیایی از جناح راست بسیار عالی عمل می کند و به فضای شماره ده (جایی که برایتون فاقد یک هافبک دفاعی قدرتمند است) می رود تا تأثیر بسزایی داشته باشد.

به رودریگز احتمالاً فرصت تغذیه داده خواهد شد دومینیک کالورت-لوین مستقیم از وسط. بدتر از این برای برایتون ، آنها فرصت زیادی برای ایجاد ضد حمله های زیبا از دفاع ندارند. جدید 4-3-3 اورتون در خط هافبک مقاومت عالی نشان داده است زیرا آندره گومس و عبدولای دوکوره یک دیوار منظم در هر دو طرف آلان تشکیل می دهند.

لیدز در برابر من سیتی
شنبه ، ساعت 17:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

همانطور که در شکست 4-3 در آنفیلد در روز افتتاحیه ، لیدز یونایتد احتمالاً اطمینان حاصل کند که این یک شکست است پایان وحشی وحشی مسابقه مارسلو بیلسا فقط یک روش بازی بلد است و مدل تاکتیکی او کاملاً مناسب فاش کردن بزرگترین نقاط ضعف در این تیم من سیتی است ، اگرچه با این کار تیم خود در برابر قوی ترین مهاجمان پپ گواردیولا آسیب پذیر خواهد کرد. در این یکی باید اهدافی وجود داشته باشد.

READ  پیش بینی کننده صحیح امتیاز لیگ برتر با اینفوگول: نکاتی برای هر مسابقه GW2

وقتی لیدز توپ را در اختیار داشت ، بیلسا به چهار یا پنج بازیکنش دستور می دهد که همزمان ساخته شوند روی شانه می دود از آخرین مدافع ، ایده بازی کردن پاس های عمودی سریع در پشت برای تهاجم دفاع حریف است. اگر ویرجیل ون دیک می تواند با چنین رویکردی گره خورده باشد ، پس تصور کنید که این می تواند به نیتان آک و اریک گارسیا چه خسارتی وارد کند.

با این حال ، لیدز برای انجام این کار میانه میدان مرکزی را خالی می کند و کالوین فیلیپس را در وسط تنها می گذارد تا پاس های طولانی جلو را بزند. در نتیجه ، وقتی من سیتی توپ را پس بگیرد ، بسیار بزرگ خواهد شد از لیدز بیشتر است در آن فضای مهم شماره ده. 9 دروغ رحیم استرلینگ سقوط خواهد کرد (دفاع لیدز را به شکل زیگ زاگ در می آورد) ، در حالی که کوین دی بروین ، فیل فودن و ریاض محرز در اطراف فیلیپس ترکیب می شوند.

Man Utd v Spurs
یکشنبه ، ساعت 16:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

ناتوانی Ole Gunnar Solskjaer در مربیگری در الگوهای حمله باعث می شود تیم او هر زمان که با حریفی عمیق روبرو می شوند ، بی حال و خلاق به نظر نرسد. بدون حرکات تعیین شده ذخیره شده در حافظه عضلات ، بداهه پردازی های آزاد آنها است تنبل در برابر محاصره سخت دفاعی. بنابراین ، تاکتیک مورد علاقه ژوزه مورینیو برای درگیری های “شش بزرگ” بهترین راه برای متوقف کردن میزبان است.

READ  نکات اورتون - برایتون - کالورت-لوین برای به ثمر رساندن امتیاز بسیار زیاد است

Ole Gunnar Solksjaer مطبوعات 1280.jpg

در تساوی 1-1 در ژوئن ، خط میانی و حمله اسپرز در یک موقعیت قرار گرفت شکل پنج ضلعی در حوالی خط هافبک یونایتد ، به مدافعان میانی اجازه می دهد تا آنجا که می خواهند روی توپ باشند ، اما خطوط را برای برونو فرناندس و شرکت قطع می کنند. این رویکرد احتمالاً روز یکشنبه دوباره کارساز خواهد بود و منجر به یک بازی تند و سریع دیگر می شود.

ضد حملات اسپرز از ماه ژوئن بهبود یافته است و اگر یونایتد خط دفاعی بالایی داشته باشد چون در سومین مرحله نهایی هری کین می تواند فضا را انجام دهد ، می تواند عملکرد خود را مقابل ساوتهمپتون تکرار کند. در آن برد 5-2 ، کین افتاد قبل از شلیک توپ درخشان از طریق توپ برای دونده های هئونگ-مین سون و لوکاس مورا ، وارد فضای شماره ده شوید. در مقابل جفت بی حرکت هری مگوایر و ویکتور لیندلوف ، این می تواند ویژگی اصلی مسابقه یکشنبه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *