ویژه روز دربی 14/1

شمال لندن سفید می شود

شرط 1: برگشت تاتنهام @ 12/5 – KO 16:30 BST

آرسنال قهرمانی دربی در لندن شمالی است و در حالی که اسپرز به سختی در فرم خوبی قرار دارد ، 12/5 برای گرفتن سه امتیاز بسیار بزرگ است.

نونو اسپریتو سانتو در این جام ترکیب نسبتاً قدرتمندی را در مولینوکس به نمایش گذاشت ، اما با وجود برتری 2-0 آنها همچنان نیاز به پنالتی داشتند تا وولوز را شکست دهند.

میکل آرتتا همچنین در پیروزی 3 بر صفر مقابل ویمبلدون در روز چهارشنبه با چند بازیکن برگزیده بازی کرد ، این برد سومین پیاپی آنها در همه رقابت ها بود.

دو پیروزی دیگر در برابر نورویچ و برنلی به دست آمد ، اما وقتی آنها در این دوره با نیمی از مخالفان مناسب روبرو شدند ، به راحتی شکست خوردند.

خوزه پادشاه روم شود

شرط 2: بازگشت روما @ 9/5 – KO 17:00 BST

ژوزه مورینیو امروز اولین تجربه خود را از دربی دلا کاپیتاله می گیرد و با شروع خوب تیم رم در دوران سرمربیگری او ، آنها برای شکست لاتزیو بهای بزرگی هستند.

تیم مائوریزیو ساری در این دیدار به عنوان تیم میزبان طبقه بندی می شود ، بنابراین این لاتزیو است که هواداران خود را در زمین دارد.

آبی و سفید و آبی آسمانی چهار برد بدون پیروزی در همه رقابت ها داشته اند – دو شکست و دو تساوی.

میهمانها تنها یک بار شکست خورده اند و آنها با ثبت هفتمین پیروزی خود از هشت بازی رقابتی زیر نظر مورینیو ، پنجشنبه این شکست 3-2 را پشت سر گذاشتند.

READ  نکات وست بروم - لستر - باگی می تواند بازگشت مثبتی به لیگ برتر داشته باشد

بازگشت ناپولی به صدر جدول

شرط 3: برگشت ناپولی @ 1/4 – KO 19:45 BST

پس از دو خارجی ، ما قصد داریم با یک تیم محبوب بسیار قوی به پایان برسانیم که نباید در توجیه شانس آنها مشکلی داشته باشد.

ناپولی می تواند با ششمین برد خود از 6 بازی امروز به قله سری آ بازگردد و چون با کالیاری در خانه به مصاف هم می رود ، به احتمال زیاد این کار را انجام می دهد.

تیم های میهمان تنها 15 امتیاز از 15 امتیاز دوم خود کسب کرده و 13 گل دریافت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *