ویلسون می تواند راه Toon را تعیین کند


مویس اطمینان از موفقیت مجدد دارد

رکورد شکنی فصل گذشته در وستهام و صعود به اروپا به این معنی است که همه چیز در باغ گل رز است دیوید مویس و چکش هایش – و به عنوان یک طرفدار ، می توانم اعتراف کنم ، آن چیزی نبود که انتظار داشتم. مویس در مراحل اخیر مبارزات دچار نوعی دگرگونی شده بود. او با لذت بردن از کنفرانس های مطبوعاتی ، حتی در یک مصاحبه پس از بازی لبخند زد. البته من شوخی می کنم ، اما طبیعت تیره و تار روزهای منچستریونایتد از بین رفته است.

وستهام در مواقعی با شور و حرارت بازی می کرد و اعتماد به نفس جدیدی در تیم جوش می زد. جسی لینگارد کاتالیزور بود ، بنابراین جالب است که ببینیم چگونه می توانند بدون او کنار بیایند. آنها در مقابل استون ویلا کمی “توپ نگهدارنده” تولید کردند که برای همیشه ادامه داشت. یکی مجبور شد دو بار پلک بزند تا ببیند آیا واقعاً دارد اتفاق می افتد.

پیش فصل امیدوار کننده ای بود که نتایج خوبی داشت و از نظر آمادگی جسمانی ، چکش ها در مورد آن چند تردید دارند آنجلو اوگبونا به دنبال مصدومیت همسترینگ مقابل سلتیک و مانوئل لانزینی با کشاله ران برای اکثریت تیم یک گزارش بهداشت کامل گزارش شده است.

جوان جان بن جانسون 14 بار برای مویس در دوره گذشته حضور داشت و اشتیاق خود را برای شروع بیشتر اعلام کرد.

بروس در راس ، با ویلوک سوار بر کشتی

مقام دوازدهم برای سرخابی های زیر استیو بروس موفقیت چندانی نداشت و برای چند ماه در قسمت پایینی میز جنگید و آنها هشت بار آخرین بار در سنت جیمز پارک در کمپینی که هرگز به ارتفاعات نرسید ، شکست خوردند. نکته قابل توجه در مورد مالکیت 17 درصدی منچسترسیتی بود ، اما همچنان موفق شد سه بار گلزنی کند. مطمئناً نوعی رکورد است؟

READ  پیش نمایش لیگ برتر | پیش نمایش لیدز یونایتد »بلاگ fa Betfair

اتفاقا ، بروس یک شانس 9/1 در آن است ویژه مدیران برای اولین مربی لیگ برتر انگلیس که بازار باشگاه خود را ترک کرد. میکل آرتتا در 7/2 مورد علاقه آن است.

بروس هشت برد خود را کسب کرده است 20 دیدار لیگ برتر با وستهام (D4 L8) ، با این حال ، تنها بیشتر در برابر بولتون واندررز در این رقابت پیروز شد (12). جو ویلوک با مبلغ 20 میلیون پوند به توافق رسیده است و انتظار می رود دو وام دیگر نیز با اولویت هافبک دفاعی مرکزی اولویت داشته باشد.

نیوکاسل فصل گذشته در اولین بازی خود در لیگ برتر وستهام را شکست داد و در ورزشگاه لندن با نتیجه 2-0 پیروز شد. سرخابی ها پس از شکست ویگان اتلتیک در 07-06-2006 و بولتون واندررز در 2007-08 در فصل های متوالی لیگ برتر در MD1 پیروز نشده اند ، اما من می خواهم این زوج را در شرط بندی کمی نزدیک تر کنم و اولین تصورم را با نگاه کردن به قیمت تون در کتاب ورزشی این است که خیلی بزرگ است Toon اغلب به راحتی نوشته می شود ، بیشتر توسط دوست حامی نیوکاسل یونایتد.

اگر وستهام بتواند کار خود را از فصل گذشته ادامه دهد ، تعداد معدودی با قیمت 6/5 بازی می کنند که بر اساس پیروزی در دو بازی اخیر خود در لیگ فصل 21-2020 ، هر بار سه گل به ثمر می رساند. درواقع ، هامرها در 11 دوره مختلف لیگ برتر در دوره گذشته 3+ گل به ثمر رساندند و تنها دو تیم برتر (منچسترسیتی و منچستریونایتد ، هر کدام 13 گل) بیشتر این کار را انجام دادند.

READ  در فرم بازدیدکنندگان برای برنده شدن دوباره

من فقط یک احساس ناراحت کننده دارم که با حضور چندین ستاره در یورو 2020 خسته کننده و تلاش بی حد و حصر برای به دست آوردن فوتبال لیگ قهرمانان ، چکش ها فقط به چند بازی نیاز دارند تا راه بازگشت خود را راحت کنند.

سازنده بت گزینه استفاده از نیوکاسل برای پیروزی (9/4) ، یک امتیاز صحیح 1-0 (9/1) و کالوم ویلسون برای گلزنی در هر زمان (7/5) 26/1 سالم می دهد و ویلسون مطمئناً چکش ها را در اختیار دارد با 8 گل در 10 بازی PL مقابل لندنی ها – بیشتر از هر حریف لیگ برتر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.