واگذاری احتمالی شرکت علمی بازیها


پس از اتمام یک بررسی استراتژیک جامع در مورد مشاغل خود و ارواح آمریکایی مستقر در زمین و iGaming شرکت بازی های علمی اعلام کرده است که آن را واگذار خواهد کرد بخت آزمایی و ورزش ورزشی کسب و کار.

دفتر مرکزی لاس وگاس استفاده می شود بیانیه مطبوعاتی رسمی سه شنبه اعلام کند که این اقدام بخشی از برنامه “هدایت ارزش پایدار بلند مدت” با تبدیل شدن به “یک شرکت رشد مبتنی بر محتوا با تمرکز ویژه بر بازارهای دیجیتال” است. غول علاوه بر این اظهار داشت که واگذاری در نظر گرفته شده به آن اجازه می دهد تا “به طور قابل توجهی از اهرم فشار” برای رشد و کاهش کسری بودجه که در حال حاضر در منطقه 9.5 میلیارد دلار است ، استفاده کند.

اکتشاف گسترده:

شرکت بازی های علمی جزئیات این است که اکنون بررسی چندین گزینه دفع از جمله از طریق عرضه اولیه عمومی ، فروش یا ترکیبی از مشاغل دیگر یا ادغام با یک شرکت مستقل خرید خاص (SPAC). این شرکت در ادامه گفت که این کار را نمی کندقصد اظهار نظر یا ارائه به روزرسانی ها را دارید“در مورد روند دفع به جلو حرکت می کند مگر اینکه چنین ارتباطی را تشخیص دهد”مناسب یا مورد نیاز بر اساس واقعیات و شرایط موجود در آن زمان.

چشم اندازهای فراوان:

باری کاتل به عنوان رئیس و مدیر عامل شرکت بازی های علمی فعالیت می کند و او با استفاده از بیانیه مطبوعاتی اظهار داشت که واگذاری برنامه ریزی شده توسط هیئت مدیره شرکت پشتیبانی می شود و منجر به ایجاد شرکتی می شود که “برای ساخت بازی های عالی که آینده بازی را تعیین می کنند قرار گرفته است.“رئیس علاوه بر این اعلام کرد که این حرکت همزمان انجام می شود”ارزش باز کردن قفل سهامداران ، مشتریان و کارمندان“با موقعیت بهتر هر بخش خود”برای دستیابی به رشد و سودآوری طولانی مدت.

READ  VCGLR استرالیا با تحقیقات مستقل پاکسازی شد

بیانیه ای را از Cottle بخوانید

“به عنوان پیشرو شرکت بازی جهانی کراس پلت فرم ، ما به طور منحصر به فرد موقعیتی داریم که می توانیم از انتقال باورنکردنی صنعت که در حال انجام است استفاده کنیم. با توجه به این فرصت مهم ، ما هدف قرار داده ایم که مشاغل دیجیتال خود را در سه سال از نظر اندازه با تجارت بازی های زمینی مقایسه کنیم. من اطمینان دارم که با این مراحل ، ما از نظر چشم انداز رشد آینده به خوبی آماده شده ایم. “

افزایش سریع:

سرویس خبری بلومبرگ از گزارش روز سه شنبه خود استفاده کرد و توضیح داد که شرکت علمی بازی ها در دهه گذشته تحت رهبری بزرگترین سهامدار آن ، کارآفرین میلیاردر آمریکایی ، به سرعت رشد کرد. رون پرلمن. منبع افشا کرد که این شرکت در اطراف خرج کرده است 1.5 میلیارد دلار در سال 2013 برای خرید قرعه کشی و iGaming رئیس WMS Industries Incorporated قبل از کسب برجسته دستگاه اسلات مبتکر Bally Technologies Incorporated سال بعد برای در منطقه از 5.1 میلیارد دلار.

احتمال سودآور:

با این حال ، بلومبرگ فاش کرد که پرلمن بیشتر علاقه خود را به شرکت بازی های علمی به شرکت سرمایه گذاری استرالیا منتقل کرده است کالدونیا در سپتامبر سال گذشته. منبع با پیش بینی اینکه شرکت ذکر شده نزدک می تواند هم اکنون هزینه خود را جبران کند ، کار را به پایان رساند 1.3 میلیارد دلار با تخلیه تجارت ورزشی خود با بخش قرعه کشی که در حال حاضر حتی بیشتر چشم نواز ارزیابی می شود 5 میلیارد دلار.

READ  جولای از Microgaming به نمایش در می آید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.