هیچ برنده ای در پل وجود ندارد

چلسی خسته نیاز به یک جرقه دارد

توماس توخل اعتراف کرد که تیمش بعد از تساوی 1-1 خود مقابل برایتون در روز سه‌شنبه، که همانطور که در پیش‌نمایش ما پیش‌بینی شده بود، احساس خستگی می‌کرد، و در واقع احساس خستگی می‌کرد.

آبی ها در برابر رقبای بزرگ لندنی خود به جرقه ای نیاز خواهند داشت با این حال، از آنجایی که این بازی ها همیشه خوشمزه هستند و خستگی هیچ بهانه ای برای هر دو گروه از طرفداران نخواهد بود. ممکن است دوباره سخت باشد زیرا آنها با پایان چالش عنوان خود کنار می آیند.

اگر نتایج ادامه یابد، چلسی به زودی باید در رقابت‌های چهار تیم برتر نگاهی بیاندازد، اما آن‌ها با داشتن پنج پیروزی از شش بازی آخر لیگ خود در برابر اسپرز در حالی که پنج بازی کلین‌شیت را حفظ کرده‌اند، آرزوی بازگشت به اینجا را دارند.

و سه تا از آن بردها در این فصل به دست آمده استبا توجه به اینکه چلسی در همه اینها یک کلاس بالاتر به نظر می رسد، بنابراین حتی پس از تساوی سه بازی آخر لیگ خود در خانه، سه امتیاز برای بازگرداندن آنها به مسیر اصلی ضروری است.

کونته برای ادعای پیروزی برجسته

هیچ سرمربی سابق چلسی هرگز برنگشته و در یک بازی لیگ برتر در استمفوردبریج پیروز نشده است، اما آنتونیو کونته ممکن است احساس کند این زمان عالی برای موفقیت است، جایی که افرادی مانند مورینیو، بنیتز و آنچلوتی همگی شکست خورده اند.

هشت مربی سابق 20 بازی بدون موفقیت در بریج انجام داده اند (D7 L13) و کونته قبلاً از اختلاف کلاس بین دو تیم پس از رویارویی با چلسی در جام کارابائو صحبت کرده است.

READ  دو نفر از لیدز برای ضربه زدن به هدف

اسپرز فقط یک برد در 31 بازی لیگ در استمفوردبریج کسب کرده است (10 برد 20 شکست).اما کونته حداقل می‌داند که دیدن تاتنهام در آنجا چه حسی دارد زیرا او برای آن یک پیروزی در آوریل 2018 سرمربی چلسی بود.

اریک لاملا آخرین بازیکن اسپرز بود که مقابل چلسی گلزنی کرد از آنجایی که اکنون پنج بازی و 457 دقیقه از گلزنی تاتنهام در مقابل آنها می گذرد – آنها هرگز در تاریخ خود 6 بازی را بدون گلزنی مقابل تیم سپری نکرده اند. آنها از آن برشی از تاریخ که مقابل آبی ها قرار می گیرند متنفرند.

بازگشت از مرگ با دو گل وقت تلف شده برای شکست لستر اگرچه به مردان کونته رونق زیادی خواهد داد، بنابراین آنها احساس خواهند کرد که زمان بندی برای کسب موفقیتی نادر از سفر به غرب لندن نمی تواند بهتر باشد.

نمی توان به بلوزهای تنومند اعتماد کرد

چلسی به اندازه کافی کوتاه است مانند 1.758/11 فانتزی های خانگی، به خصوص با اظهار نظر صادقانه توخل در مورد وضعیت فعلی آنها.

اسپرز بزرگ به نظر می رسد 5.14/1 و اگرچه شما هرگز نمی خواهید به آنها در استمفورد بریج اعتماد کنید، با توجه به نتایج مربوطه آنها در این هفته، می گویید که این بهترین شانس برای وارثان در مدتی برای کسب نتیجه بود.

با این حال، مانند آخرین بازی آنها، من خوشحال تر خواهم بود حمایت از قرعه کشی در 4.03/1 بین این دو

اسپرز برای گلزنی مقابل چلسی شانسی نداشته است و حتی شما آرزوی یک تساوی امتیاز را دارید، در 5.59/2 آب میوه کافی برای دور شدن از بن بست وجود ندارد. همانطور که 0-0 در جریان است.

READ  نکات شرط بندی سه گانه - یکشنبه 04 اکتبر 2020

نبردی دیگر در پل

ملاقات این دو اخیراً نسبتاً خوب بوده است – حداقل از نظر رزرو، اما درجه حرارت ممکن است در این مورد افزایش یابد، به خصوص اگر اسپرز در بازی جای پایی داشته باشد.

داور پل تیرنی فقط یک کارت زرد در بازی معکوس لیگ نشان داد، اما در دو بازی بعدی خود با چلسی 9 کارت نشان داد در حالی که در آخرین بازی خود با اسپرز 8 کارت زرد و یک قرمز به ثمر رساند.

هر دو طرف برای آن آماده خواهند بود، اما من دوست دارم توخل چلسی را اخراج کند سعی کنید آنها را بیدار کنید، اما احتمال مشخصی وجود دارد که تا حدودی از خط عبور کنند.

چلسی بیش از 2.5 کارت دریافت می کند در 2.47/5 به نظر می رسد ارزش حمایت را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *