هر دو طرف می توانند در پارک Selhurst الزام کنندکریستال پالاس – لیورپول
شنبه 19 دسامبر ، ساعت 12:30
BT Sport

قصر امتیاز دربی را برمی دارد

کریستین بنتکهگل سوم در بسیاری از بازی ها به نظر می رسید کاخ کریستال چهارشنبه شب البته برای یک پیروزی خارج از خانه در رقیب پایتخت وستهام اما گل تساوی ضربه سر فوق العاده Sebastien Haller غنیمت ها را به اشتراک گذاشت. در یک برخورد کاملاً محکم موقعیت های مشخصی وجود داشت که Benteke را در دقیقه 20 بازی اخراج کرد.

مهاجم بلژیکی ایسا دیوپ را شکست داد جوئل واردتحویل عالی برای کاشت یک هدر غواصی فراتر از لوکاس فابیانسکی. اما چکش ها وقتی هالر تکنیک فوق العاده ای برای شکست ویسنته گویتا نشان داد ، به تساوی رسیدند. اما بنتکه ، که قبلا آنجلو اوگبونا را با آرنج گرفته بود ، به دلیل کارت زرد دوم به دلیل کارت زرد دوم اخراج شد.

رئیس قصر روی هاجسون از تصمیم بعد از بازی عصبانی شد و گفت: “این یک تصمیم مضحک بود. او فقط سعی کرد از بازوی خود برای اهرم فشار استفاده کند و صادقانه توپ را بدست آورد. تصمیماتی از این دست باعث خراب شدن بازی می شود.” در حال حاضر تیم بنتکه محروم خواهد شد و روز شنبه را در باشگاه قدیمی لیورپول در Selhurst Park از دست خواهد داد.

لیورپول در اواخر بازی مقابل اسپرز آن را ترک می کند

روبرتو فیرمینوضربه سر آخرین لحظه مقاومت سرسختانه تاتنهام در آنفیلد را شکست و ارسال کرد لیورپول چهارشنبه شب به بالای جدول لیگ برتر برسد. به نظر می رسید یک دیدار سرگرم کننده پیش از این با بن بست 1-1 به پایان برسد – با ورود به زمان توقف بازی – این بازیکن برزیلی به سرعت ضربه سر خود را از گوشه اندرو رابرتسون به بیرون زد.

READ  نکات Man Utd v Basaksehir

لیورپول در مبادلات افتتاحیه با اسپرز پرواز کرد و چه زمانی جلو رفت محمد صلاحشوت انحراف زیادی از اریک دیر به وجود آورد و از هوگو لوریس پرید. اسپرز به سختی نیمه خود را ترک کرده بود اما هفت دقیقه بعد با یک مشت ضرب ضربه ای زد ، در حالی که میهمانان به بازی وارد شدند ، به خصوص در نیمه دوم و چند موقعیت مشخص ایجاد کردند.

با این حال ، مهمانان از این فرصت های از دست رفته پشیمان شدند زیرا اواخر افزایش لیورپول شاهد این بود که مدافع عنوان قهرمانی سه امتیاز در بالای جدول صعود می کند و اولین باخت اسپرز در لیگ برتر از شکست در خانه آخر هفته مقابل اورتون را تحمیل می کند. در همین حال، یورگن کلوپ امیدوار است که داشته باشد جوئل ماتیپ دوباره برای درگیری روز شنبه در دسترس است.

لیورپول تمایل دارد در درگیری های اخیر با کریستال پالاس در رده های برتر قرار گیرد. عقاب ها آخرین تیم لیگ برتری بودند که در آنفیلد موفق شدند اما این تنها پیروزی میزبان در 9 دیدار اخیر با قرمزها است ، مرسی ها در هشت مسابقه از این پیروزی پیروز شدند. اتهامات یورگن کلوپ در پنج سفر آخر خود به پارک سلوهورست برنده شده است.

کاخ کریستال 6.6011/2 در سه بازی لیگ شکست نخورده وارد مسابقات شوید ، بهترین طلسم فصل آنها تاکنون. با این وجود ، عقاب ها هنگام استقبال از مخالفان نخبه در خانه سرمایه خود کوتاه می آیند. در واقع ، با هدایت روی هاجسون ، پالاس W1-D5-L14 را در برابر شش نفر برتر برتر در اینجا برگردانده و یک کلین شیت انفرادی را ثبت کرده است.

READ  آنتونیو کونته جانشین استیو بروس شد

هیچ تیم لیگ برتری اختلاف بیشتری بین نتایج خانگی و خارج از خانه نداشته است لیورپول 1.567/4 در سال 2020/21. قرمزها با بازگشت 100 درصدی در آنفیلد افتخار می کنند ، در حالی که در شش بازی به عنوان میهمان فقط هفت امتیاز کسب کردند و تنها موفقیت کسب کردند (W1-D4-L1). عملکرد در فولام ، برایتون و استون ویلا را نیز می توان برای لیورپول در بهترین حالت سوال برانگیز توصیف کرد.

کریستال پالاس از سال 1997 تاکنون فقط یک بار نتوانسته است در بازی مقابل لیورپول موفق شود ، و در حالی که محرومیت کریستین بنتکه ضربه بزرگی است ، عقاب ها به اندازه کافی الهام گرفته از حمله از ابرکی ایزه و ویلفرد زاها هستند تا مشکلات مرسی ها را به وجود بیاورند. لباس روی هاجسون در این فصل فقط یک بار موفق به گلزنی در پارک سلهورست نشده است.

متأسفانه برای پسران روی ، پالاس در بهترین شرایط ضد آب در 2020/21 نبوده است. میزبان از روز افتتاحیه بازی بدون کلین شیت است و سخت است که لیورپول شاهد گلزنی در هر دیدار لیگ برتر باشد. با این حساب ، من خوشحالم که 1.785/4 بر هر دو تیم به گل برسند در روز شنبه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *