هری کین پر از اعتماد به نفس خواهد بود که خبر خوبی برای اسپرز است


با بازی سن مارینو و آلبانی، آنها هر دو در مقایسه با انگلیس در فوتبال دو کشور کوچک هستند و این یک فرصت عالی برای آنها بود هری کین چند گل بزند و به رکورد وین رونی نزدیک شود. این یک پلت فرم عالی برای او بود و من مطمئن هستم که او این را می دانست.

شما می توانید هر چقدر که دوست دارید بگویید که رکوردهای شخصی مهم نیست، این یک بازی تیمی است، اما به من اعتماد کنید. وقتی مهاجم هستید این رکوردها را دنبال می کنید و انگیزه بیشتری به خود می دهید تا آنها را بگیرید و وقتی فرصت انجام این کار را دارید، حتی اگر در مقابل تیم های کوچکتر باشد، اهداف هدف هستند.

رکورد او خواهد بود، بنابراین اکنون همه چیز در مورد گلزنی برای تاتنهام است

انتظار داشتم او گل بزند اما انتظار نداشتم این همه گل برای انگلیس بزند. برای او خوب است، او به این رکورد نزدیکتر می شود و فقط زمان زیادی است که او به انگلیس تبدیل شود. گلزن شماره یک تمام دوران، مطمئنا همینطوره.

همه ما می دانیم که قرار است این اتفاق بیفتد، اما به عنوان یک مهاجم وقتی بی تاب می شوید، می تواند روی شیوه بازی شما تأثیر بگذارد، اگر فقط به این فکر کنید. او اکنون باید این را پشت سر بگذارد و روی گلزنی برای اسپرز تمرکز کنید، دفعه بعد که انگلیس بازی می کند، می تواند به آن بازگردد و هدفش شکستن رکورد باشد.

با تمام احترام، گلزنی به سن مارینو و آلبانی یک چیز است، اما گلزنی در لیگ برتر چیز دیگری است.

بازی با تیم هایی که بازیکنان سریع زیادی دارند بسیار دشوار است. این یکی از بهترین لیگ های جهان است. علاوه بر این، اگر تیم شما دوران سختی را پشت سر می‌گذارد یا سیستم کاملاً کار نمی‌کند، گلزنی را برای یک مهاجم دشوارتر می‌کند.

READ  احتمال دارد که پول خود را (تقریبا) پنج برابر کنید

برای هری کین زمان بسیار خوبی بود که برود و در آن دو تیم برای انگلیس بازی کند. او هفت گل به ثمر رساند و من مطمئن هستم که اعتماد به نفس او دوباره بالا خواهد رفت. من امیدوارم که او آن فرم را با خود به اسپرز بازگرداند زیرا اگر او این کار را نکند، مردم سوالات بیشتری خواهند پرسید.

در اسپرز، او توسط بازیکنانی احاطه شده است که با او کار می کنند، از او حمایت می کنند و به او توپ می دهند تا گل بزند، و در پایان اگر دوران سختی را پشت سر بگذارند، او نیز از آن رنج خواهد برد. او به تیم اطرافش نیاز دارد تا به او کمک کندمانند انگلیس، او بازیکنانی را در اطراف خود دارد تا به او در گلزنی کمک کنند.

این یک چالش است، اما اکنون اعتماد به نفس برای کین وجود دارد، بنابراین مطمئن هستم که اگر او در بازی های آینده فرصت گلزنی پیدا کند، این شانس را خواهد داشت، زیرا بعد از دو بازی اخیر او به این فکر می کند که از هر جایی می تواند گلزنی کند.

وقتی در فرم خوبی هستید به عنوان یک مهاجم احساس خوبی است. اسپرز به اهداف هری کین و داشتن او در فرم خوب خبر خوبی برای تیم است. او همچنان آقای اسپرز است، حتی پس از تابستان.

وین رونی برای شکستن رکورد کین را تشویق خواهد کرد

وقتی رکوردی در فوتبال دارید، مجموعه ای از احساسات است، همه چیز به این بستگی دارد که چه کسی هستید و چگونه آن را درک می کنید. اسطوره هایی هستند که امیدوارند رکوردهایشان برای همیشه بماند، اما زندگی و فوتبال همیشه در حال تغییر است رکوردها می آیند و می روند. این در فوتبال طبیعی است.

READ  پنج گزینه مدافع برای 2021/22

دانستن وین رونی به عنوان یک هم تیمی سابق، فکر می‌کنم از دیدن هری کین برای رکوردش خوشحال خواهد شد، او می‌داند که دیر یا زود به آن خواهد رسید، احتمالاً انتظار نداشت به این زودی اتفاق بیفتد.

او در سال 2017 به عنوان بهترین گلزن از فوتبال بین المللی خداحافظی کرد و اکنون چهار سال بعد تقریباً از آن پیشی گرفته است.

رکورد من به عنوان بهترین گلزن بلغارستان در حال حاضر امن به نظر می رسد، اما ما کشور کوچکتری هستیم و نمی توانیم با استعدادی که انگلیس دارد مقایسه کنیم و گلزنی به کشورهای بزرگتر فوتبال برای ما دشوار است. بنابراین، فعلا من از جایگاه شماره یکم لذت می برم، تا لحظه ای برسد که یکی می گوید “ممنون بربا، من الان آن مکان را خواهم گرفت”.

هری مگوایر باید کلین شیت را جشن بگیرد

هری مگوایر در انجام وظایف بین‌المللی لحظات خوبی داشت و در هر دو بازی خود را در گلزنان ثبت کرد.

در مقابل آلبانی جشن گل او را دیدم و خیلی از بازیکنان وقتی گل می‌زنند کار مشابهی انجام می‌دهند، شاید به این دلیل که گوش‌هایشان درد می‌کند. در مورد هری مگوایر، او لحظات بد خود را برای یونایتد داشته است، مردم انگشت اتهام را به سمت او به عنوان کاپیتان نشانه رفته اند. بنابراین، برای او به عنوان یک مدافع میانی که دو گل بزند، احساس بسیار خوبی خواهد بود و شاید احساسات او را تحت الشعاع قرار دهد، روش او برای گفتن “من تمام تلاشم را می کنم”.

این جشن معمولا مختص مهاجمانی است که به دلیل گل نخوردن مورد انتقاد قرار می گیرند، اما برای مگوایر به عنوان یک مدافع، باید جشنی را برای زمانی که دروازه خود را بسته نگه می دارد، رقم بزند.

با این حال متوجه شدم، ما همه انسان هستیم و ممکن است انتقاد بیش از حد باشد. همه ما تمام تلاش خود را می کنیم، گاهی اوقات همه چیز درست نمی شود و مردم اشتباه می کنند، فقط سعی کنید آنها را اصلاح کنید.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه GW10

پس از وقفه بین المللی، مگوایر احساس اتهام می کند، پر از انرژی مثبت، خودش را باور کند و امیدوار باشد که هم تیمی هایش هم همین احساس را داشته باشند. برای او مهم است که اشتباهات قبلی را تصحیح نکند و من مطمئن هستم که از عهده آن برخواهد آمد.

همه ما می دانیم که یونایتد دوران سختی را پشت سر می گذارد، اما عملکرد او برای انگلیس قطعا به او کمک می کند تا دوباره شروع کند و به مسیر درست برگرد. امیدوارم این کار را انجام دهد، زیرا او کاپیتان باشگاه است و خط دفاع را هدایت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *