نیوکاسل زیر نظر بروس و اشلی سقوط کرد


چند ماه آشفته برای نیوکاسل یونایتد با ناامیدی تلخ تری به پایان رسید. حامیان منتقل شده اند از امید به ناامیدی، از جرات دیدن رویایی برای آینده ای به عنوان یکی از ابر باشگاه های اروپا تا مواجهه با واقعیت سخت یک سال دیگر رکود در زیر مایک اشلی بی رحم و بی علاقه.

این وضعیت باعث شده استیو بروس و تیم فعلی در یک مکان قرار بگیرند موقعیت سختهمچنین ، نه بیشتر به این دلیل که مدیر خود را برای صاحبان جدید آماده کرده بود و بر همین اساس عمل می کرد ، تاکتیک های حمله ورانه تری را در آغوش بگیرد تا تهدید موریسیو پوچتینو را ببیند.

اما اکنون همه اینها به پایان رسیده است و بروس می تواند در بهترین حالت برای آماده سازی نیوکاسل برای یک سال دیگر مبهم بودن جدول میانه برگردد. صدمه خواهد دید خطر این است که تورم ناشی از عدم موفقیت در تصرف قدرت منجر به افت سطح عملکرد شود و a نبرد سقوط. کمبود نگران کننده فعالیت نقل و انتقالات ، فصل دوم سختی را برای مدیر رقم می زند.

حالت بازی

نیوکاسل با شش بازی بدون برد و تنها 9 امتیاز از ده مسابقه بعد از قفل کردن ، مبارزات خود را پایان داد. این یک روند هشدار دهندهو – خواه از اخبار تصاحب حواس پرت شود و هم اینکه بدون هواداران در داخل خیابان جیمز پارک به سختی دست و پنجه نرم کنیم – هر آنچه باعث افت اقتصادی شده است ، با آغاز فصل جدید ، همچنان وجود خواهد داشت.

READ  پنج بازیکن برای انتخاب Gameweek 1 ...

سپس دوباره ، در کل کمپین بروس عملکرد فوق العاده ای داشت، نیوکاسل را به یک مقام لیگ بالاتر و تعداد بالاتری نسبت به رافائل بنیتز مورد علاقه هواداران سال قبل رساند. اولین دفاع 3-5-2 او نتیجه گرفت ، و شاید اکنون کار او زیر نظر اشلی امن است ، بروس می تواند به همان روش تاکتیکی برگردد – پس از اینکه به حمله 4-2-3-1 حمله بیشتری انجام داد ، نتوانست شرایط را محکم نگه دارد در هنگام راه اندازی مجدد پروژه ..

نقاط قوت و ضعف

آنچه نیوکاسل را به بهترین وجه تعریف می کند تهدید جدی آنها در ضد حمله است. بروس خط عمیقی دارد و نظم موضعی سختی را مربی می کند ، قبل از اینکه انتظار داشته باشد مدافعان بال خود بمب گذاری کنند و به میگل آلمیرون بپیوندند آلن سن ماکسیمین در حمله تماشای دو وینگر آنها بسیار خوشحال است و به آنها اعتماد می شود تا نیوکاسل را از جمع 3 تیم پایین نگه دارد.

با این حال ، جدای از این دو نیوکاسل برای ایجاد موقعیت ها مبارزه می کنند. جولینتون در جلو بسیار ناامید کننده بوده است ، و جدا از توپ های طولانی Jonjoe Shelvey به کانال ها ، این یک تیم بسیار ضعیف است که توپ را به مرحله سوم نهایی می رساند. آنها در فصل گذشته فقط 38 گل به ثمر رساندند ، کمتر از بورنموث سقوط کرده. آنها هستند یک شرط خوب در 9/2 برای کمترین امتیاز تیم در این فصل است.

استیو بروس ، مدیر نیوکاسل 2.jpg

که پایان مشکلات آنها نیست. خط هافبک کارگوش نیوکاسل می تواند با یک پیشرفت کار کند و پس از بازگشت دنی رز به تاتنهام هاتسپور فاقد یک دفاع چپ است.

READ  مو صلاح: لیورپول ستاره 5/1 شد تا رکورد لیگ برتر را بشکند

انتقال تجارت

تنها ورود جدید تاکنون بوده است جف هندریک در یک انتقال رایگان ، و بدون شک نیوکاسل باید سریع عمل کند تا تیم را تقویت کند و از پایان 2020/21 به پایان برسد زیرا آنها 2019/20 پایان یافت. یک دفاع چپ جدید اولویت اصلی است اما گزینه ها به شدت محدود هستند و متأسفانه این مسئله در شکار بروس برای یک وینگر جدید پس از پیوستن ایزه به کریستال پالاس نیز وجود دارد.

کالوم ویلسون یا ادسون ادوارد گفته می شود که برای پر کردن سوراخ شکاف در بالای زمین هدف قرار گرفته اند. بروس برای جلوگیری از جنگ برای بقا به شدت به یک گلزن احتیاج دارد ، اگرچه با صرف 30 میلیون پوند هزینه کل ، برای هر Athletic ، نیوکاسل برای خرید کیفیت تلاش خواهد کرد.

آنچه حامیان انتظار دارند

اشلی بیرون: این همان چیزی است که هواداران به شدت به آن احتیاج دارند و تمرکز روی هر چیز دیگری برای آنها دشوار است با توجه به اینکه باشگاه تا زمانی که این اتفاق نیفتد در بلاتکلیفی گیر خواهد کرد. کسب هفدهم در این شرایط به اندازه کافی خوب است ، به خصوص که بسیاری از رقبای نیمه پایینی آنها در تابستان امسال هزینه های قابل توجهی بیشتری خرج کرده اند.

مراقب باشید …

یک نبرد جدی سقوط: لیدز یونایتد باید قدرتمند باشد در حالی که استون ویلا ، وستهام و کریستال پالاس در صعود هستند. در همین حال نیوکاسل هزینه نمی کند ، فصل را با کمترین هزینه به پایان رساند و مربی ای دارد که اغلب به دلیل نداشتن جاه طلبی مقصر است. بعید به نظر می رسد که آنها فرم را در نیمه اول 2019/20 تکرار کنند که بقای آنها را تضمین کند. آنها را برگردانید تا در ساعت 2/1 پایین بیایند.

READ  قیمت بیلیچ پس از شکست تحقیرآمیز کاهش یافت

شروع حیاتی فصل: اگر آنها بیدار بمانند ، نیوکاسل باید در ماه ژوئیه زیر فرم ضعیف خود خط بکشد. در میان چهار بازی ابتدایی خود وستهم (الف) ، برایتون (ساعت) و برنلی (ساعت) ، بروس شانس کامل این کار را دارد. عدم پیروزی در هر یک از اینها کوهی برای صعود به نیوکاسل خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *