نکات Sheff Utd v West Hamشف یوونتد و وستهم
یکشنبه ، ساعت 14:00
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

ته سنگین تیغه های بلانت

الکسا ، توضیح دهید سندرم فصل دوم.

به احتمال زیاد فناوری دستیار مجازی AI نام را فاش می کند شفیلد یونایتد.

Blades بسته های غافلگیر کننده فصل 2019/20 بودند ، قبل از اینکه نهم شوند ، با شش نفر برتر معاشقه کردند و حتی بهتر بودند. گرچه آنها بسته های تعجب آور این فصل نیز هستند نه در راه آنها قصد داشتند.

مردان کریس وایلدر پس از آخرین جدایی بین المللی با فقط یک نکته از هشت بازی افتتاحیه آنها. کاملاً قابل پیش بینی ، آنها را در کف قرار می دهد.

این بار فصل گذشته آنها 9 امتیاز داشتند. خوب ، اگر فکر می کردید می خواهم چیزی بیش از این بگویم ، دست ها را بالا ببرید.

بله ، تا حدی ، آنها کمی آرام شروع کرد آخرین بار. اما بازی شماره 9 پیروزی یک بر صفر مقابل آرسنال را رقم زد و از آنجا در 11 مسابقه برتر خود در 5 برد و 5 تساوی به تساوی رسید.

وایلدر باید به آنها امیدوار باشد بلند کردن این بار در همان مرحله

چکش ها حفر کرده اند

به نظر می رسد هیچ چیز قابل توجهی در مورد قرار گرفتن وستهم در جایگاه دوازدهم پس از هشت بازی وجود ندارد.

اما این یک لیگ برتر بسته بندی شده و آنها فقط هفت امتیاز با رهبر لستر فاصله دارند.

و فرم بسیار اخیر می درخشد حتی نور مثبت تر. چکش ها در 6 بازی گذشته خود در لیگ برتر پنج بازی از هفت تیم برتر فصل گذشته را تجربه کرده اند و عملکرد تحسین برانگیزی دارند: آنها سه پیروزی ، دو تساوی و فقط یک شکست کسب کرده اند.

READ  نکات لیگ اروپا - بلژیکی های شناور برای درخشش دوباره

این باخت برای لیورپول قهرمان نبود و آنها در این یکی نیز پر از گل کردند و زودتر پیش افتادند و فقط یک گل از دست دادند که دیوگو جوتا پنج دقیقه از وقت خود گذشت.

قطعاً وجود دارد زمینه های خوش بینی همانطور که به شمال سفر می کنند.

شکل فعلی بازار را دیکته می کند و شفیلد یونایتد هستند 3.211/5 underdogs تا در نهایت یک پیروزی بدست آورید. وستهام هستند 2.524/6 به پیروزی در حالی که قرعه کشی است 3.412/5.

تهیه پرونده ای برای بازدیدکنندگان کار سختی نیست اما در عوض قصد دارم یکی از آن ها را برای Blades بسازم.

بیایید با برخی از تاریخ شروع کنیم. شفیلد یونایتد دارد هر سه را برد از بازیهای خانگی آنها در لیگ برتر مقابل وستهام ، بهترین رکورد 100٪ آنها در این رقابت ها. در حقیقت ، چکش ها آخرین بار در سال 1968 در یک مسابقه برتر در Bramall Lane پیروز شدند.

به نظر می رسد هر زمان که رقبای جنوبی به شهر می آیند ، شفیلد گری لگد می زند. که توسط میزبان نشان داده شده است برنده 10 از 11 آخرین آنها بازی های خانگی لیگ برتر مقابل تیم های لندنی.

با کشیدن بحث به اینجا و اکنون ، من همچنین فکر می کنم افراد وایلدر نیز هستند به مراتب بهتر از آنچه که تعداد آنها نشان می دهد. بعضی اوقات تیم ها به طرز وحشتناکی شروع به کار می کنند و شما تقریباً بلافاصله سرنوشت آنها را می دانید.

با این حال ، دو تیم از چهار تیم لیگ برتری گذشته که پس از هشت بازی فقط یک امتیاز ثبت کردند (ساوتهمپتون در سال 1998-99 و ساندرلند در 14-2013) به حیات خود ادامه دادند. تیغه ها به نظر می رسند بیشتر از آن.

READ  اسپرز در شرایطی که آزاردهنده بی حوصله است رونق می گیرد

من همچنین می توانم ببینم که وستهام از این موضوع دست به گریبان است. بنابراین بسیاری از تیم ها می توانند در برابر تیم های بزرگ عملکرد بیش از حد داشته باشند و پس از آن ناگهان به آنها پی می برند پایشان را از بنزین بردارید در کاری ساده تر به نظر می رسد.

وستهام آخرین بار در خانه برابر فولام این کار را انجام داد. در مقابل یک طرف وایلدر پمپ شده ، آنها ممکن است دوباره با آن کنار نیایند.

شفیلد یونایتد به زودی یک پیروزی بدست می آورد و 3.211/5 آنقدر بزرگ است که شرط ببندم که یکشنبه است.

کمبود گل برای میزبان مشکل ساز شده است.

اما زیر سطح زمین خراشیده شوید و این را پیدا می کنید: شفیلد یونایتد بیشترین اختلاف منفی بین گلهای مورد انتظار (7.7) و گلهای زده (4) در لیگ برتر در این فصل را دارد.

گفته می شود ، حتی اگر آنها در حد هشت بازی کنند ، این تعداد زیاد نیست و از نظر بازارهای هدف ، به راحتی می توان فهمید که چرا کمتر از 2.5 گل مورد علاقه در است 85/16/5.

با این اوصاف ، در هر چهار بازی خارج از خانه وستهام سه گل یا بیشتر به ثمر رسیده است ، بنابراین باید به نوعی بحث کرد بیش از 2.5 در 2.0621/20.

ترکیب یک گلزن خانگی با شفیلد یونایتد در تیم کار دشواری است همان بازی چند بازار همانطور که آنها در حال حاضر هدف واضحی ندارند.

با این حال ، ما می توانیم با پول نقد شروع سریع از آن به روش دیگری استفاده کنیم.
شفیلد یونایتد برای برنده شدن و برتری در نیمه وقت 5.03 است. این مبلغ بیش از دو برابر نتیجه سنتی / HT / FT (2/7) پرداخت می کند.

READ  نکات منچستر یونایتد و چلسی: انتظار سرگرمی انتظار می رود

Opta Stat

شفیلد یونایتد تنها پنجمین تیم در تاریخ لیگ برتر بوده اند که در هشت بازی ابتدایی فصل خود تنها یک امتیاز به دست آورده اند ، اگرچه دو بازی از چهار بازی قبلی دو برابر شده اند (ساوتهمپتون در 99-1998 و ساندرلند در 14-2014). فقط در سالهای 1990-91 Blades تا به حال موفق به کسب هیچ یک از 9 بازی اول خود در یک فصل لیگ نشده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *