نکات Molde v آرسنال – توپچی ها برای فراموش کردن مشکلات داخلیمولده و آرسنال
پنجشنبه 26 نوامبر ، 17:55
در BT Sport 2 زندگی کنید

زخمی مولده هنوز در شکار جلال است

برای اولین بار در تاریخ خود ، بودو گلیمت در آخر هفته به عنوان قهرمان نروژ تاجگذاری کرد و موفقیت آنها کاملاً شایسته بود. مولده بوده است از تخت سلطنت ، و 18 امتیاز از قهرمان جدید عقب است. اگرچه طرفداران ارلینگ مو احتمالاً در رده دوم قرار بگیرند ، اما تماشای فیلم Bodo Glimt که کاملاً واضح است ، بدون شک تجربه هوشیارانه ای بوده است.

با این حال ، موفقیت قاره همچنان یک احتمال است. اگر مولده می توانست به مرحله حذفی لیگ اروپا برسد ، این یک الف دستاورد عظیم آنها از سال 2016 که به 32 بازی پایانی این رقابت ها رسیدند از مرحله گروهی فرار نکردند.

مولده در امارات با نتیجه 4-1 شکست خورد ، اما با کسب پیروزی در برابر داندالک و راپید وین ، آنها حتی در صورت شکست در اینجا نیز در رقابت خواهند بود. مهاجم اوه اومیوژانفو می تواند پس از اتمام دوره قرنطینه COVID-19 ظاهر شود ، در حالی که کریستوففر هرالدسید آسیب دیده است.

آرتتا در تلاش است تا صدا را غرق کند

مانند میکل آرتتا gamely برنامه خود را به عنوان رئیس آرسنال پیش می برد ، نارضایتی فزاینده ای وجود دارد. تساوی 0-0 در روز یکشنبه در ایلند رود باعث شد توپچی ها با یک امتیاز از یک بازی که لیدز یونایتد باید برنده می شد فرار کنند و آرسنال با چهار امتیاز برتر 5 امتیاز فاصله دارد و 7 امتیاز عقبتر از قهرمانان قدیمی و تاتنهام رهبر لیگ برتر است.

READ  نکات وست بروم - لستر - باگی می تواند بازگشت مثبتی به لیگ برتر داشته باشد

Vstrong> نیکولاس په په ، با درخشش در لیگ اروپا برای بدست آوردن یک عنوان برتر در پرواز برتر ، شانس بزرگ خود را هنگامی که اخراج شد ، منفجر کرد. اگر آرتتا بخواهد به بازیکنان خود پیام انضباط بدهد ، په په ممکن است برای مدتی خود را در خانه نگهداری کند.

لیگ اروپا در یک کار سخت و گاه تاریک به آرسنال مهلت داده است. توپچی ها دارند هر سه بازی را برد ، و برخی از جوانان و بازیکنان حاشیه ای آنها درخشیده اند. به آنها فرصت دیگری داده می شود تا روز پنجشنبه وارد کانون توجه شوند ، زیرا آرتتا بازیکنان زیادی ندارد.

محمد الننی و سد کولاسیناچ هر دو آزمایش COVID-19 مثبت داشته اند و به نظر می رسد در زمان نوشتن این مقاله نباشد. مدافعان کالوم چمبرز و پابلو ماری در راه بازگشت از مصدومیت هستند اما از آمادگی کافی برخوردار نیستند ، بوکایو ساکا و ویلیان ضربه هایی را به دست آورده اند ، در حالی که انتظار می رود کیران تیرنی پس از بار سنگین کار برای باشگاه ها و کشورها استراحت کند.

توپچی ها برای حفظ 100٪ رکورد

آرسنال در بازی معکوس برتری خود را نشان داد و حتی با یک ضعف نیز باید دوباره پیروز شود. مولده در این رقابت ها یک رکورد بدون شکست در خانه دارد که به سال 2015 برمی گردد ، اما آنها تیمی نیستند که یک یا دو سال پیش بودند و تعداد کمی از آن بازی ها مقابل تیم های کالیبر آرسنال بود.

READ  نکات نیوکاسل - چلسی - سرگرمی ها می توانند دوباره آبی ها را خنثی کنند

من برای پیروزی و حداقل دو گل در آرسنال حمایت خواهم کرد 1.911/10 در Sportsbook همان بازی چند. این شرط بندی در هر سه بازی آرسنال در UEL تاکنون پرداخت شده است و در هشت مسابقه از 9 بازی اخیر مولده حداقل سه گل به ثمر رسیده است ، بنابراین حتی ممکن است وسوسه شوید که عقب بروید آرسنال / بیش از 2.5 گل در 2.35/4.

اگر آرتتا او را انتخاب کند ، لاکازت برای پایان دادن به خشکسالی هدف است

الكساندر لاكازت به طور كامل از بن بست لیدز خارج شد و با پپه در قدم شیطان ، می گویم شانس زیادی برای بازی او وجود دارد. این بازیکن فرانسوی در سه بازی ابتدایی خود در فصل لیگ برتر گلزنی کرد و اگرچه از آن زمان تاکنون موفق به گلزنی نشده است اما فکر می کنم در صورت شروع موقعیت های گلزنی را پیدا کند.

من به لاکازت برگردم تا در 13/10 گلزنی کند کتاب ورزشی ، اما اگر او نیمکت نشین باشد ، ارزش دارد که در 4/5 ادی نکتیا را نیز در نظر بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *