نکات Crystal Palace v Newcastle


کریستال V نیوکاسل
جمعه 27 آبان ، ساعت 20:30
زنده در Prime Video

کاخ به دنبال بازگشت به عقب پس از دست انداختن برنلی است

کریستال پالاس در کل مسابقه فصل گذشته لیگ برتر موفق به زدن سه گل نشد ، خواه هواداران حضور داشته باشند یا نه ، اما آنها این بار دو بار به این موفقیت رسیده اند.

عقاب ها در اولین دیدار خارج از خانه خود در این فصل 3-1 منچستر یونایتد را در اولدترافورد شکست دادند و دو هفته پیش در آخرین بازی خانگی خود لیدز را با نتیجه 4-1 شکست دادند. آنها دو نفر هستند نتایج چشمگیر و آنها همچنین در بازی ابتدایی خود 1-0 ساوتهمپتون را در خانه شکست دادند و همچنین در ماه اکتبر فولام را با نتیجه 2-1 شکست دادند ، اما آنها لباس متناقضی هستند و در این راه تلاش های ضعیفی نیز انجام شده است.

اگرچه برایتون تا دقیقه 90 بازی را مساوی نکرد و در دربی M23 در Selhurst Park در ماه اکتبر 1-1 کرد ، آنها تیم بهتری بودند و میزبان تا حدودی خوش شانس تا از طریق یک پنالتی نیمه اول کمی مشکوک به جلو برود. همچنین در این فصل به اورتون (ح) ، چلسی (الف) و ولوز (الف) باخت هایی رسیده است اما ناامید کننده ترین شکست دوشنبه شب هنگام قهرمانی رخ داده است. اولین تیمی است که در این دوره به برنلی پرفشار می بازد.

این سیستم پس از نمایش غالب آنها در برابر لیدز کمی شوکه کننده بود اما عقاب ها به وضوح طلسم خود را از دست دادند ، ویلفرد زاها، که پس از آزمایش مثبت ویروس کرونا ، در حال انزوا بود و شاید تعجب آور نبود که آنها بدون او دست به گریبان بودند …

زاها با 5 گل و دو پاس گل که در این فصل با چالش روبرو شده است ، یک ماشین مهار مهم در ماشین سازی قصر است و مشخص است که او چقدر اهمیت دارد وقتی می بینید که آنها بدون او چگونه موفق شده اند. عقاب ها در 16 بازی گذشته 14 بازی را از دست داده اند که زاها بازی نکرده است. مدیر روی هاجسون ، خیلی مشتاق خواهد بود که او را برای جمعه برگرداند.

نیوکاسل قرار است سه بر یک باخت

فصل لیگ برتر نیوکاسل با پیروزی 2-0 خارج از خانه در وستهام آغاز شد و از آن زمان نتایج دلگرم کننده دیگری نیز در این بازی وجود داشته است.

امضای جدید ، کالوم ویلسون، در زمان مصدومیت گلزنی کرد تا در پایان سپتامبر برابر اسپرز به تساوی یک بر یک دست یابد و دقیقه 89 بازی آزاد جیکوب مورفی در مولینوکس در اواخر اکتبر رخ داد و سرگرمی ها امتیاز دیگری را به دست آوردند که بن بست 1-1 دیگر بود.

نیوکاسل در سنت جیمز پارک به راحتی برنلی خارج از فرم را شکست داد اما این پیروزی بین شکست ناامیدکننده خانگی مقابل برایتون (0-3) و منچستر یونایتد (1-4) بود قبل از اینکه سرخابی ها در خانه 2-1 اورتون را شکست دهند .

این در آن زمان نتیجه مطلوبی به نظر می رسید ، اما به طور واضح یکی از سه شکست پیاپی توفی ها بود که در آخر هفته به پیروزی برگشتند و فلوهم را با نتیجه 3-2 شکست دادند.

نیوکاسل در هر دو مسابقه اخیر خود کاملاً مورد توجه قرار گرفته است ، در خانه ساوتهمپتون 2-0 و در خانه 2-0 به چلسی باخت ، جایی که آنها به شدت طلسم جدید خود ، ویلسون را از دست دادند.

نیوکاسل استیو بروس کمتر از هر تیم دیگری در لیگ برتر شوت (71) و کمتر شوت (21) به سمت دروازه داشته است (و این بیشتر با بازی ویلسون است) بنابراین بازگشت وی به تیم جمعه ضروری به نظر می رسد اگر آنها دوباره برای دریافت هر چیزی از سفر به پایتخت. و این کاری نیست که آنها بخاطر انجام آن مشهور باشند …

SteveBruceGettyImages-1191567278.jpg

سرخابی ها بیش از هر باشگاه دیگری در بازی های خارج از خانه لیگ برتر در لندن شکست خورده اند در تاریخ مسابقه (79) و آنها هیچ کدام از پنج دیدار برتر پرواز (D3L2) خود به Selhurst Park را برنده نشده اند.

آمارها یک خشکسالی هدف را نشان می دهند

تحت در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف در حدود تجارت است 1.75/7 و من عجله ای برای تعیین قیمت آن ندارم. کمتر از سه گل در هر 5 بازی اخیر خارج از خانه نیوکاسل در لیگ برتر به ثمر رسیده است و از آنجایی که پالاس در دسامبر 2015 با پیراهن خود سرگرمی ها را 5-1 پیروز کرد ، 5 گل 0-0 ، یک بن بست صفر و یک گل وجود داشته است. تساوی 1-1 بین دو باشگاه. که فقط هفت گل در هفت بازی. با توجه به اینکه زاها و ویلسون هر دو از بازی دور از ذهن نیستند ، سخت است که ببینیم که این روند به پایان می رسد.

هر دو تیم فقط در یکی از هفت بازی گذشته دو تیم گلزنی کرده اند و به رکورد فصل گذشته دو تیم نگاه می کنند ، نه در هر دو تیم به بازار امتیاز می دهند فقط سایه ای از شانس ایده من برای ارزش خواهد بود. هر دو تیم فقط در 37٪ بازی های کریستال پالاس ، هم در خانه و هم در خانه و فقط در 42٪ از بازی های خارج از خانه نیوکاسل موفق به کسب خالص شدند. باز هم ، با احتمال مشخص هر دو طرف بدون قوی ترین تهدیدات قابل توجه خود ، احتمالاً ماجرای گلزنی کم نسبت به یک جشن گل وجود دارد.

شروع سریع کاخ می تواند سود سهام را پرداخت کند

این دو تیم ناسازگار و سخت پیش بینی تیم هایی هستند که فقط چهار طرف معامله کوتاهتر از آنها دارند بازار سقوط. هر دو از این ناامید خواهند بود که پس از شکست در آخر هفته به راه های پیروزی برگردند و من فقط می خواهم میزبان را کنار بگذارم.

قصر با قیمت مناسب در برنده شدن در بازار در حدود 2.45/7 اما با توجه به اینکه آنها در هر چهار مسابقه ای که در این فصل به دست آورده اند ، در نیمه وقت پیشرو بوده اند و همچنین وقتی که برایتون به تساوی یک بر یک رسیدند ، بازی کریستال پالاس / کریستال پالاس در بازار نیمه وقت / تمام وقت گزینه بهتری به نظر می رسد.

میانگین زمان گل تیم اصلی قصر در این فصل برابر است 17 دقیقه بنابراین آنها به وضوح از دروازه خارج می شوند و شانس بیش از 3/1 در مورد اینکه آنها در وقت استراحت منجر به پیروزی می شوند و برنده هستند ارزش گرفتن را دارد.

در مقابل ، نیوکاسل در نیمه دوم 80٪ گلهای لیگ برتر خود را در لیگ برتر به ثمر رسانده است (8/10) و میانگین زمان گل تیم اصلی خود دقیقه 80 است.

با در نظر داشتن همه اینها ، و با توجه به اینکه سرگرمی ها در اواخر خارج از خانه اسپرز و گرگ به تساوی رسیدند ، و آن کاخ پس از گل تساوی در آخرین لحظه برابر برایتون به تساوی رسید ، Crystal Palace / Draw مانند یک پس انداز منطقی به نظر می رسد.

با نگاهی به بازارهای گلزن ، هافبک تهاجمی 22 ساله ، ابریچی ایزه، امضای تابستان 19.5 میلیون پوندی از QPR ، گزینه جالبی است. او از طرفداران و صاحب نظران به طور یکسان بررسی های خوبی دریافت می کند و اکنون که حساب قصر خود را در برابر لیدز باز کرده است ، می تواند شروع به کیف کردن کند.

ترکیب پالاس برای برتری در نیمه وقت و ایزه برای گرفتن امتیاز 8.46 پوند برای یک سهم 1 پوندی به نظر می رسد شرط بندی مناسب برای Sportsbook همان بازی چند.

READ  آمار و نتایج لیگ برتر | سرد و گرم کیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *