نکات Crystal Palace v برایتون


کریستال پالاس v برایتون
یکشنبه 18 اکتبر ، ساعت 14:00
در Sky Sports زندگی کنید

کاخ با روند نزولی باید به مسیر خود برگردد

که فصل گذشته را به طرز وحشتناکی به پایان رسانده ، از دست دادن هفت پشت سر هم قبل از قرعه کشی بازی نهایی خود ، کریستال پالاس این فصل را به خوبی آغاز کرددر هفته ابتدایی پیش از شکست ساوتهمپتون پیش از شکست 3-1 منچستریونایتد در اولدترافورد اما عقاب ها در هر دو دیدار گذشته خود در لیگ برتر شکست خورده اند.

رهبران لیگ ، اورتون ، در بازی بعدی خود هر سه امتیاز را از Selhurst Park گرفتند ، زیرا یکی از آن تصمیمات مضحک پنالتی هندبال راهی تافی ها شد. دقیقه 40 ضربه ایستگاهی Richarlison نتیجه را 2-1 کرد و این پایان کار بود. پس از آن اتهامات روی هاجسون آنقدر بدشانس بود که مجبور شد بار دیگر وقتی فرانک لمپارد به دنبال واکنش بزرگی بود ، به استمفوردبریج برود.

چلسی لمپارد در حالی که مقابل وست بروم از 3-0 خارج از خانه ایستاد و به تساوی 3-3 رسید و در ضربات پنالتی از جام EFL حذف شد ، چلسی لمپارد در حالی که قصر را به میدان می آورد در شرف مسابقه بود و اگرچه عقاب ها تا در نیمه دوم ، آبی ها پیروز 4-0 راحت بودند.

Roy Hodgson head down.jpg

وقفه بین المللی در فرصتی مناسب رقم خورد و پیروزی خانگی مقابل رقبای بزرگ خود ، برایتون ، راهی عالی برای بازگشت به مسیر خوب بود اما روند کلی کاخ نگران کننده است.

مرغ دریایی که از زندگی در جاده لذت می برد

این وقفه در زمان مناسبی برای برایتون هم بود. مرغ دریایی مانند قصر ، در هر دو بازی گذشته خود در لیگ برتر شکست خورده است و این فصل نیز با میزبانان یکشنبه اشتراکات بیشتری دارد …

برایتون از چهار تیمی که عقاب ها بازی کرده اند با سه تیم روبرو شده است. آنها در آخر هفته افتتاحیه 3-1 در خانه به چلسی باختند بعد از سوت پایان بازی ، شیاطین سرخ یک پنالتی زدند که در آن منچستر یونایتد با یک ضربه پنالتی به سختی کشته شد! و در آخرین بازی خود قبل از وقفه ، آنها در گودیسون پارک توسط اورتون 4-2 شکست خوردند.

با توجه به شیوه بازی تافی ها ، هیچ شرم آور نیست که از بازدید از پارک گودیسون چیزی دریافت نکنید و این اولین باری بود که برایتون در جاده پس از راه اندازی مجدد از دست می داد.

از زمان باخت 3-1 در بورنموث در ژانویه ، مرغ دریایی 8 بازی خارج از خانه لیگ برتر را بدون شکست انجام داد و آنها از چهار بازی اخیر خود سه پیروزی کسب کردند. آنها همچنین در 11 مورد از 14 مورد گذشته خود در جاده ها تور پیدا کرده اند.

عقاب ها در خانه آسیب پذیر به نظر می رسند

این یک تجدید نظر دقیق از دربی M23 و بازار برای تقسیم آنها تلاش می کند. از نظر تاریخی ، برایتون با 40 پیروزی به 37 پیروزی پالاس رسیده است و از زمان اولین دیدار آنها در بخش سه (جنوب) در سال 1920 ، 26 تساوی انجام شده است.

مرغ های دریایی در فصل 2018/19 دو برابر کاخ به ثمر رساندند اما آنها در آخرین مسابقه فقط یک امتیاز کسب کردند و در فوریه با پیروزی 1-0 در ورزشگاه Amex ، عقاب ها به دنبال کسب پیروزی های متوالی در برابر لیگ برایتون هستند برای اولین بار از سپتامبر 2011.

پالاس ترم گذشته در خانه هشت از 19 باخت و آنها فقط سه امتیاز بیشتر در پارک Selhurst نسبت به جاده داشتند. این منطقی است با توجه به آمارها نشان می دهد سبک بازی آنها باعث می شود که آنها در خانه بیرون برنده شوند. عقاب ها در لیگ برتر این فصل کمترین درصد مالکیت متوسط ​​(کمی بیش از 31٪) در لیگ برتر دارند و همچنین بیشترین درصد پاس خود را در طول بازی (19٪) بازی کرده اند.

قصر آسیب پذیر به نظر می رسد و با توجه به سابقه منصفانه آنها در پارک Selhurst و شکل بسیار مناسب آنها در جاده امسال ، هر چیزی در شمال 5/92.8 منصفانه به نظر می رسد در مورد بازدید کنندگان

آمارهای فصل جاری نشان می دهد اهداف در دستور کار قرار گرفته اند

با نگاهی به بازارهای کناری ، ویلفرد زاها بیش از هر گل مقابل برایتون و برایتون برابر برایتون گل زده است (شش گل) نیل موپای به دنبال گلزنی در چهارمین حضور پیاپی خود در لیگ و چهارمین حضور در لیگ پنجم خود در جاده است ، بنابراین آنها دو نفر هستند که در بازار To Score تمرکز می کنند.

ZahaPalace1280.jpg

هر دو تیم تنها در 37٪ بازیهای خانگی کریستال پالاس در فصل گذشته موفق به گلزنی شدند و گلهای کمیاب بودند. در 19 مسابقه ای که در Selhurst Park برگزار شد ، سه گل فقط دو بار به ثمر رسید و فقط یک بار بیش از سه گل زده بود.

این آمارها حاکی از خیر در اختلاف در است هر دو تیم به گل امتیاز بیش از انصاف است و این توضیح می دهد که چرا Under در بیش از 2.5 گل شانس وجود دارد اما با توجه به میزان گلهایی که در این فصل تاکنون شاهد آن بوده ایم ، بازی نه و / یا زیر در این دو بازار می تواند اشتباه باشد.

در کل فصل گذشته حداقل 52 گل بازی در لیگ برتر حداقل 3 گل به ثمر رسانده است و میانگین تعداد گل ها در هر بازی 2.72 بوده است. تاکنون در این مدت ، 68٪ از مسابقات حداقل سه گل زده را دیده اند و میانگین تعداد گلها در هر بازی 3.79 عالی است.

با توجه به این آمار و این واقعیت که سه بازی اخیر لیگ برتر با حضور پالاس و پنج بازی آخر که برایتون انجام داده حداقل سه گل به ثمر رسانده است ، خوشحالم که 5/42.3 در مورد بیش از در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف.

READ  لستر رقیب جدی عنوان قهرمانی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *