نکات Aston Villa v Sheff Utdاستون ویلا v شف Utd
دوشنبه ، ساعت 18:00
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

ویلا به دنبال حفظ حرکت است

استون ویلا یکی از چهار باشگاهی بود که در مسابقات هفته 1 مسابقات لیگ برتر را ندیدند بنابراین بهترین راهنمای فرم ما از پایان فصل گذشته است.

و اگر این مورد باشد ، اعتماد به نفس باید بالا باشد در اردوگاه خانگی

شاگردان دین اسمیت پس از گرفتن فقط دو امتیاز از شش بازی هنگام برداشتن قفل ، شانس زیادی برای کاهش داشتند. و می توانست حتی بدتر هم باشد.

در این مسابقه ، آنها پس از حضور بازدیدکنندگان با تساوی 0-0 ظهور کردند یک هدف آشکار را انکار کرد با یک توپ آزاد از بالای خط. با این حال ، این فناوری شکست خورد ، هیچ سر و صدایی از ساعت و بازی مایکل الیور ادامه پیدا نکرد.

اما بعد از سه شکست قابل قبول قابل فهم از ولوز ، لیورپول و منچستریونایتد ، ویا به پیروزی رسید 10 امتیاز از چهار بازی پایانی آنها تا یک نقطه واحد بماند تعداد کم بود (35) اما این ماموریت انجام شد.

و همچنین قادر به استفاده از آن به عنوان سکوی پرشی ، عامل احساس خوب با بستن طلسم جک گریلیش به یک معامله جدید و ورود دروازه بان امیلیانو مارتینز ، مهاجم اولی واتکینز و مدی مات کش ، تقویت شده است.

بازیکنان جدید باید ترکیب شوند اما ویا پیروزی های پیش فصل منچستر یونایتد و آرسنال و گریلیش و واتکینز را به ثمر رساند زیرا روز سه شنبه برتون را 3-1 در جام EFL شکست داد.

READ  نکات لیورپول و کریستال پالاس

تیغه ها باید تیز شوند

شفیلد یونایتد در این فصل طعم عملکرد لیگ برتر را چشیده اند و مطمئناً شروع آنها نبوده است.

در واقع تیغه ها هنگام سقوط شروع فاجعه باری کردند 2-0 پس از تنها 6 دقیقه به ولوز رسید و اگرچه آنها حفر کردند ، اما اینطور ماندگار شد.

پس از چهار دقیقه تساوی EFL Trophy برابر برنلی ، بوت در پای دیگر بود اما میزبان ها پاسخ دادند و یونایتد در ضربات پنالتی شکست خورد.

برای افراد مبتکر ، مهمترین چیزی که باید تصمیم بگیرند این است که آیا این باید به طور جداگانه در نظر گرفته شود یا آیا این نشانه ای است که پایان ضعیف آنها در مبارزات قبلی شروع شده است روند نزولی که آنها نمی توانند معکوس کنند؟

اروپا در یک نقطه به احتمال زیاد به نظر می رسید ، اما پنج شکست پس از قفل کردن ، آنها را در رتبه نهم قرار داد. هنوز هم یک تلاش خارق العاده است اما پس از پایان فصل آخر فصل ، ناامیدی وجود داشت.

در مقایسه با فصل گذشته ، این میزبان ها هستند که شرط بندی می کنند.

قبلاً حرکتی انجام شده است و استون ویلا هستند [2.76] به هر سه امتیاز شفیلد یونایتد هستند [2.94] تا در حالی که به عقب برگردید قرعه کشی است [3.3].

حتی در آخرین فصل پر دردسر ، ویا در نیمه پایانی دومین تعداد بازی خانگی (7) را برد. در مقابل ، شفیلد یونایتد فقط به همان تعداد برد خارج از خانه (4) بورنموث سقوط کرده موفق شد.

READ  نکات Crystal Palace v Leeds

علاوه بر این ، مردان کریس وایلدر چهار سفر از پنج سفر نهایی خود را از دست داده اند ، بنابراین هوایی از “مسافران فقیر” که سعی در خزش دارند وجود دارد.

در مورد شفیلد یونایتد چیزهای زیادی برای تحسین وجود دارد اما من یک مورد احتمالی را حس می کنم فصل دوم-این و در حال حاضر ، موجو با ویلا است.

من میزبان ها را برگردانید در [2.76].

بلافاصله ، به نظر می رسد این یک بازی چند گل است و هر چند بازار آن را منعکس می کند. زیر 2.5 گل فقط [1.71] در حالی که بیش از 2.5 است [2.32].

در این مسابقه فصل گذشته هیچ گلی به ثمر نرسید و حتی اگر باید یک گل هم می زد (فن آوری ساختگی آن را از بین برد) ، این یک بازی کم شانس بود.

تیغه ها در شش دیدار آخر خارج از خانه خود در فصل گذشته فقط دو گل به ثمر رساندند در حالی که ویا در رقابت های 2019/20 موفق به زدن 22 گل ضعیف در خانه شد. آنها این بار امتیاز بیشتری می گیرند اما این بازاری نیست که من در این هفته به آن علاقه مند باشم.

در فصل گذشته هیچ بازیکنی در چهار رده بالای فوتبال انگلیس بیشتر از گل های لیگ به ثمر نرساند اولی واتکینز.

و من از مهاجم ویا پشتیبانی خواهم کرد تا اولین گل لیگ برتر را به ثمر برسانم [2.98].

پس از گلزنی در فصل قبل ، آمار رسمی او بعد از اعتصاب نیمه اول برتون در اواسط هفته در حال انجام است.

READ  سینی آلاردایس یک نبرد سربالایی را پیشنهاد می کند

جک گریلیش همچنین در آن بازی گلزنی کرد و من نمی توانم در مقابل یک توپچی که در آن بازی می کند مقاومت کنم [7.2].

او فصل گذشته در بازی آخر ویلا یک گل حساس به ثمر رساند و در 41 بازی 10 گل را به طور کلی از دست داد.

Opta Stat

استون ویلا در هر دو بازی نهایی لیگ خانگی خود در رقابت های 2019-20 2019 پیروز شد. آنها آخرین بار در اکتبر 2007 با مدیریت مارتین اونیل در سه مسابقه متوالی در لیگ برتر به پیروزی رسیدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *