نکات چلسی و سویا – متخصصان یورو می توانند میزبانان را ناکام بگذارندچلسی و سویا
سه شنبه ، ساعت 20:00
در BT Sport زندگی کنید

بلوز هنوز هم همان مشکلات قدیمی را دارد

چلسی بیرون رفت و ثروت زیادی را صرف حمله به بازیکنان کرد طی تابستان. و آنها در انتهای هفته در مقابل ساوتهمپتون به سودهایی رسیدند که دو تیم آلمانی تیمو ورنر (2) و کای هاورتز برای سه گل با هم ترکیب شدند.

مشکل این بود که آنها در انتهای دیگر سه امتیاز را واگذار کردند تا فقط با یک امتیاز ظهور کنند. در حال حاضر ، به نظر می رسد که آبی ها چنین کرده اند چیزی یاد نگرفت از فصل گذشته

این یک مسابقه بود که آنها در خانه در بازی گروهی لیگ قهرمانان مقابل آژاکس به تساوی 4 بر 4 رسیدند قبل از اینکه هفت گل از دو بازی مقابل بایرن مونیخ به ثمر برساند تا در یک شانزدهم نهایی شکست بخورد.

با این اوصاف ، چلسی همچنان در گروه E سخت مقابل والنسیا ، آژاکس و لیل قرار گرفت ، بنابراین مطمئناً می تواند در این سطح عملکرد خوبی داشته باشد و صدمه بزند. فقط شما هنوز هم هرگز کاملاً مطمئن نیستید که چه انتظاری داشته باشید.

فرانک لمپارد حداقل با دفاع از بازیکنان باتجربه ، دفاع خود را در طول تابستان تقویت کرد تیاگو سیلوا و برزیلی – که در تساوی آخر هفته با ساوتهمپتون حضور داشت – باید به این بازی برگردد.

سویا در لیگ قهرمانان به این قدرت نیست

اگر این یک مرحله نیمه نهایی یا فینال لیگ اروپا بود ، شما در تمام طول روز از سویا حمایت می کردید.

آنها در دومین مسابقه اروپا با پیروزی در یک مسابقه به روند حیرت انگیز خود ادامه دادند چهارمین بار در هفت سال این تابستان هنگام شکست دادن اینترمیلان در فینال کلن.

READ  برگه تقلب فوتبال شنبه: همه بهترین شرط ها در یک مکان

اما آنها در لیگ قهرمانان موفقیت کسب کرده اند سخت به دست آوردن.

در 2015/16 آنها در مرحله گروهی به میدان رفتند ، فصل بعد این 16 خروج آخر بود در حالی که در 2017/18 یک مرحله یک چهارم نهایی شامل بیرون آمدن از یک گروه آسان بود که آنها و لیورپول به راحتی بهترین دو تیم بودند قبل از عبور از منچستر یونایتد در یک شانزدهم نهایی.

آنها در آنفیلد به تساوی 2-2 رسیدند اما دو بازی خارج از خانه آنها وحشتناک بود – شکست 5-1 در اسپارتاک مسکو و تساوی 1-1 در ماریبور.

شده است شروع به اندازه کافی ثابت تاکنون در کارزار داخلی حضور داشته و آنها پس از کسب هفت امتیاز در چهار بازی در استمفوردبریج دهم نشسته اند. این شامل یک برد ، یک تساوی و یک شکست در سه بازی خارج از خانه است.

آنها همچنین باخت 2-1 سوپرجام وقت اضافی مقابل بایرن را تجربه کردند.

بازار با تکیه بر مزیت های خانگی انتظار می رود چلسی تا مبارزات خود را با پیروزی آغاز کنند و میزبان ها هستند 11/102.08 به بالا آمدن

سویا هستند 14/585/3 در حالی که قرعه کشی است 11/43.7.

در حالی که چلسی در 5 بازی خود در لیگ برتر 9 گل به ثمر رسانده است ، سویا در دفاع بسیار قویتر بوده است.

آنها فقط سه در چهار وارد زمین شده اند و این شامل تنها یک گل در تساوی 1-1 برابر بارسلونا است. همچنین لازم به یادآوری است که لوس روژیبلانکوس در آن بازی سوپرجام با بایرن در وقت قانونی فقط یک گل دریافت کرد.

READ  نکات شرط بندی برنلی - ساوتهمپتون

سویا در فصول اخیر به مقدار زیادی با مخالفان انگلیس بازی کرده است و این نیز بوده است خوب رفته. در لیگ اروپا در فصل گذشته ، آنها قبل از دیدار نیمه نهایی 2-1 منچستر یونایتد (نیمه هر دو تساوی یک پا در زمین خنثی) ، در کوارترها 1-0 گرگ را شکست دادند.

پیش از این ، آنها در لیگ قهرمانان 2017/2018 با لیورپول و منچستر یونایتد بازی می کردند ، در آنفیلد 2-2 مساوی کردند و در اولدترافورد 2-1 پیروز شدند.

بله ، بازی آنها به خوبی جمع می شود مقابل لباسهای لیگ برتر.

و برعکس، چلسی در مقابل مخالفت اسپانیا مبارزه می کند. آنها در 9 مسابقه اخیر خود در لیگ قهرمانان مقابل تیمهای لالیگا فقط یک پیروزی کسب کرده اند و این مسابقه در راه بود. پنج نفر از آنها با تساوی به پایان رسید.

بنابراین ، من فکر نمی کنم که بازدید کنندگان این بازی را از دست بدهند و سویا 1+ در 11/101.9 شرط اصلی من است

با این حال ، من یک چیز کمی خیالی تر را نیز امتحان می کنم.

چلسی سریع مقابل ساوتهمپتون شروع به کار کرد و من می توانستم بازی دوباره در اینجا را ببینم.

آبی ها پس از 28 دقیقه و در وقت استراحت با نتیجه 2-1 پیش افتادند تا اینکه در نیمه دوم راه خود را از دست بدهند.

چلسی / قرعه کشی نتیجه دو برابر HT / FT در آنجا فرود آمد و سه شنبه شب ساعت 16.5 تکرار می کنم.

سه گل از 5 گل سویا در این فصل در لالیگا در دقیقه 90 به ثمر رسیده است ، بنابراین آنها تیمی هستند که فشار خود را تا پایان ادامه می دهند.

READ  نکات فوتبال چهارشنبه - به کین چراغ سبز زرد در مقابل آبی ها بدهید

در حالی که ممکن است چلسی اشتیاق اولیه ، تیم میهمان را بدست آورد ما اضافی تاکتیکی بعد از فاصله بیشتر می تواند خود را نشان دهد.

دیدن کاملاً قابل پیش بینی است هر دو تیم به گل برسند تجارت فقط 5/71.69، با وجود چلسی محرکه روشن این قیمت است.

از دیدگاه سویا ، با توجه به اینکه دو بازی آنها در لالیگا 1-0 به پایان رسیده اند (یک پیروزی و یک شکست) ، به این روشن نیست.

همچنین سه دیدار از چهار مسابقه داخلی سویا با دو گل یا کمتر به پایان رسیده است زیر 2.5 یک دونده در است 11/102.08، با امتیاز 1-1 یک امتیاز کاملاً عملی.

در مورد گلزنان ، تیمو ورنر از هشت بازی لیگ قهرمانان که فصل گذشته برای RB لایپزیگ بازی کرد ، چهار بار موفق شد.

برای سویا ، لوک دو جونگ در بارسا خالص است و در هنگام خرید جدید ، از هر چهار کشور 2 نفر دارد ایوان راکاتیچ همچنین علامت گذاری نشده است.

Opta Stat

این ششمین حضور سویا در لیگ قهرمانان یوفا است – آنها از سال 2007/08 در MD1 ضرر نکرده اند، هنگامی که آنها در ورزشگاه امارات توسط آرسنال 3-0 شکست خوردند. آنها از (W2 D2) در چهار مسابقه MD1 شکست نخورده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *