نکات پاکوس د فریرا مقابل تاتنهام

پس از انتخاب برنده در دانمارک ، کو امیدوار است که از اولین بازی تاتنهام در لیگ کنفرانس اروپا یوفا سود کسب کند.

“اسپرز در بازی آخر هفته مقابل منچسترسیتی عالی بود و حتی با تعدادی تغییر نفرات ، باز هم باید برای تیم پاکوس فریرا که از 11 بازی اخیر خود در 10 بازی مقابل بنفیکا ، اسپورتینگ و پورتو 10 بازی شکست خورده است ، بسیار قوی باشد. . “

بازگشت تاتنهام -0.5 و -1.0 در زمینه نقص آسیایی در 2.01/1

اسپرز می تواند مزیتی را ایجاد کند

پاکوس د فریرا – تاتنهام
پنجشنبه 19 مرداد ، ساعت 19:30
پخش زنده در BT Sport 2

ما دینامیت دانمارکی مورد نیاز خود را تهیه کردیم دیشب، پیروزی چشمگیر 4-2 لینگبی بر فریماد آمگر ، اولین برنده هفته ما در شرط بندی ساز Sportsbook بود.

ما امشب اولین نگاه خود را به لیگ جدید کنفرانس اروپایی یوفا خواهیم داشت ، زیرا تاتنهام در حال سفر به پرتغال برای دیدار با پاکوس دو فریرا در اولین بازی مرحله پلی آف خود است. هیچکس به صورت خودکار وارد مرحله گروهی نمی شود ، بنابراین این دو باید به سختی این کار را انجام دهند.

رئیس جدید اسپرز نونو به سختی می توانست زندگی بهتری را در شمال لندن آغاز کند. برد قهرمانانه 1-0 تیمش مقابل منچسترسیتی قهرمان لیگ برتر احساس می کرد که شایسته است و این محصول عملکرد واقعی تیم بود. با وجود هری کین مهاجم ستاره هنوز به دلایل مبهم ، هونگ مین پسر با قرار دادن برنده در جای خود قدم گذاشت و تعداد زیادی نمایشگر برجسته از او حمایت کردند. الیور اسکیپ 20 ساله در خط هافبک عالی ظاهر شد ، دل آلی خود را خراب نشان داد ، داوینسون سانچز و اریک دایر در دفاع میانی تغییر شکل داده بودند ، و مدافع سابق آکادمی ، جافت تانگانگا ، احتمالاً هنوز در رویاهایش پس از برخورد سرش به بالش با مردم برخورد می کرد.

READ  منچستریونایتد به 4 تیم برتر لستر و آرسنال امیدوار است

بدون شک هنگام بازگشت به زادگاهش پرتغال ، نونو بسته خود را به هم می زند و صحبت از اولین ورود کامل برای خریدهای تابستانی برایان گیل و کریستیان رومرو است. یکی از افرادی که در این بازی شرکت نخواهد کرد ، کین هدف منچسترسیتی است که بار دیگر نتوانسته با تیم همراه شود.

پاکوس د فریرا شایسته احترام است ، زیرا آنها در دوره گذشته در لیگ برتر پنجم شدند و جایگاه خود را به طور کامل در این رقابت ها به دست آوردند. با این حال ، آنها در آخر هفته در ضدحمله بوآویستا 3-0 تکه تکه شدند و حتی اگر در دور قبل به طور م effectivelyثر پیش رفته بودند و لارن را در ورزشگاه دا کپیتال دو موول 4 بر صفر شکست داده بودند ، باز هم بازی برگشت 1 را باختند. -0 در برابر حریفان نسبتاً محدود.

اگر به نتایج خانگی پاکوس دو فریرا مقابل “سه تیم بزرگ” پرتغال از ابتدای سال 2020 نگاه کنیم ، می بینیم که آنها چهار بازی از پنج بازی خود مقابل اسپورتینگ ، بنفیکا و پورتو را باخته اند. اگر بازیهای خارج از خانه را نیز در نظر بگیرید ، بدتر از این است ، با ده شکست از 11.

من فکر می کنم حتی یک تاتنهام که بسیار تغییر کرده است برای پاکوس فریرا بسیار قوی خواهد بود ، بنابراین من از بازدیدکنندگان -0.5 و -1.0 در نقص آسیایی در 2.01/1به پیروزی تک گل نصف برد را برای ما به ارمغان می آورد ، در حالی که پیروزی بزرگتر یک پیروزی را در شب به ارمغان می آورد. اگر ترجیح می دهید از شرط ساز Sportsbook استفاده کنید ، می توانید برگردید تاتنهام/زیر 4.5 گل در 1.910/11به

READ  توپچی های Arteta برای ادامه شروع مثبت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *