نکات وست بروم – لستر – باگی می تواند بازگشت مثبتی به لیگ برتر داشته باشدوست بروم و لستر
یکشنبه 13 شهریور ، ساعت 14:00
در Sky Sports زندگی کنید

معاملات وام دائمی شد

وست بروم بیشتر فصل گذشته را در مسابقات اتومبیلرانی در مسابقات قهرمانی گذراند و در نهایت به لیدز دوم شد ، اما آنها پس از شروع مجدد تلاش کردند تا کار را به پایان برسانند و فقط قبل از برنتفورد و فولام لنگ لنگان رفتند.

این پیشنهاد می کند اسلاون بیلیچتاکتیک ها مشخص شده است و اگر بیش از حد قابل پیش بینی باشد ، این یک ضعف است که در لیگ برتر تقویت می شود. با این حال ، به طور کلی ، آنها یک رکورد قدرتمند در مسابقات قهرمانی به دست آوردند و شانس ماندن در آنها بیشتر از حد شانس است. من می توانم یک لایه در [2.1] در بازار سقوط.

بیشتر هزینه های آنها صرف بازیکنانی شده است که در فصل گذشته نقش اصلی را به صورت قرضی داشتند – وینگر گرادی دیانگانا، هافبک حمله ماتئوس پریرا و مهاجم کالوم رابینسون. قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باید یک مهاجم دیگر اولویت اصلی بیلیچ باشد.

تیم XI ابتدایی بعید به نظر می رسد تفاوت زیادی در فصلی داشته باشد که فصل قهرمانی را با حضور در جایگاه های دیانگانا ، پریرا و رابینسون و چهار بازیکن مسکونی به رهبری نیمه آجایی.

مشکلات دفاعی

لستر فصل 2019-20 داستان دو نیمه بود. روباه ها در نیمه راه در رده دوم جدول قرار گرفتند و به نظر می رسید برای حضور در لیگ قهرمانان مناسب هستند ، اما پس از کریسمس خیلی بد عمل کردند و در مجموع پنجم شدند و آنها را در رده پنجم قرار دادند. لیگ اروپا بجای.

READ  نکات منچستر یونایتد و RB لایپزیگ

روباه ها در نیم فصل دوم در رده 12 ضعیف قرار گرفتند و از آن بدتر ، آنها در رده بندی بعد از شروع مجدد در پانزدهم بودند. برندان راجرز به سختی لازم است که این افت را معکوس کند ، اما عمل جابجایی زیادی صورت نگرفته است و تیمش که پر از ترک و همچنین وعده است ، به دلیل مصدومیت تخلیه می شود.

راجرز فقط کاگلار سویونکو جونی اوانز پس از اخراج روز آخر و مصدومیت ریکاردو پریرا ، از چهار مدافع ثابت فصل گذشته در دسترس بود و بن چیلول به چلسی رفته بود ، در سه بازی اول محروم شد.

شاه بلوط تیموتی، از آتالانتا به عنوان جانشین چیلول در پست دفاع چپ آورده شده است ، زمان زیادی برای تمرین نداشته و گزینه دیگر لوک توماس نوجوان است. جیمز جاستین پشتیبان خوبی در سمت راست است اما راجرز در مرکز دفاع خود گزینه های محدودی دارد ویلفرد نیدییدی ممکن است مجبور به پر کردن در آنجا باشید.

این میانه میدان را تضعیف می کند ، با جیمز مدیسون احتمالاً با آسیب دیدگی مفصل ران غایب خواهد بود ، و سه نفر اصلی می توانند پپی مندی را در نقش عمیق تر ، یوری تیلمانز و دنیس پرهت داشته باشند.

حداقل راجرز هنوز می تواند تماس بگیرد جیمی وردی، برنده کفش طلای فصل گذشته با 23 گل. وردی است [19.0] تا دوباره بهترین گلزن لیگ برتر باشد.

وست بروم امن شد امتیازات کمتر از خانه در خانه است در چمپیونشیپ فصل گذشته ، که شاید نشانه ای از یک بعدی بودن بازی آنها در هاورث باشد.

READ  تیغه ها ممکن است دوباره کوتاه شوند

آنها در خانه فقط 3 از 23 شکست خوردند ، اما وقتی در هاوثورنز گل زدند هرگز کتک نخوردند ، که اگر بتوانند دفاع وصله دار لستر را بشکنند شانس مناسبی برای شروع مثبت در اینجا دارد.

طرف بیلیچ بودند بهترین گلزنان مشترک در خانه در چمپیونشیپ فصل گذشته (در کنار برنتفورد) و وقتی همه کلیک شود می توانند تماشایی باشند.

همین مسئله در مورد لستر هم صدق می کند اما فوتبال ناخوشایند آنها در نیمه اول فصل گذشته در ماه های اخیر از بین رفته است.

آنها آخرین برد خارج از خانه در لیگ برتر در روز سال نو 3-0 در نیوکاسل بود و از آن زمان آنها تنها چهار مسابقه لیگ را از 17 مسابقه به دست آورده اند و 8 برد را از دست داده اند. رکورد خارج از خانه آنها از زمان پیروزی در نیوکاسل W0 D3 L5 است و از زمان نیوکاسل در یک بازی خارج از خانه بیش از یک گل نزده اند.

لستر به طور بالقوه بسیار بهتر از آنچه فرم اخیر خود نشان می دهد باقی مانده است اما به نظر می رسد ارزش ضعیف برای پیروزی در [2.02].

وست بروم می تواند باشد ارزش تغییر برای پیروزی در [4.0].

گزینه دیگر برای حضور در کنار وست بروم گزینه شانس مضاعف در [1.96].

هنوز هم بهتر است وست بروم 0 را از نقص آسیا در [3]. این یک انتخاب کاملا خوب برای احتمال مناسب در آخر هفته اول فصل به نظر می رسد.

فصل گذشته 58٪ از مسابقات لستر بیش از 2.5 گل داشته است. هیچ تغییری بین ارقام میزبان و خارج از خانه وجود نداشت و شاید به طور شگفت انگیزی ارقام در دو نیمه این فصل علی رغم تنوع گسترده در نتایج آنها دقیقاً یکسان باشند.

READ  نکات شرط بندی فولام - وست بروم

وست بروم رتبه بندی کرد برای گل در هر بازی کاملاً کم است در مسابقات قهرمانی (57٪ زیر 2.5 گل ، 52٪ در خانه) اما اینکه آیا آنها می توانند با این آمار در این سطح بالاتر مطابقت داشته باشند جای سوال است.

بیش از 2.5 گل در خارج از کشور است [2.0] و قابل تأمل است.

فصل گذشته هر دو تیم در 15 بازی از 23 بازی خانگی وست بروم (65٪) گل زدند و این در 11 بازی از 19 بازی خارج از خانه لستر (58٪) اتفاق افتاد.

هر دو تیم برای گلزنی در برخی از موارد جذابیت ایجاد می کنند [1.83].

Opta Stat

لستر تنها در یازده تلاش اخیر خود در مسابقه افتتاحیه لیگ برتر در این فصل پیروز شده است (D5 L5) ، هرچند که این پیروزی در فصل قهرمانی آنها در 16-2015 (4-2 مقابل ساندرلند) حاصل شد. لستر هستند [2.02] برای پیروزی در اینجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *