نکات وستهم و گرگ هاوستهام و ولوز
یکشنبه 27 سپتامبر ، ساعت 19:00
در BT Sport 1 زندگی کنید

چکشها به زمین و خارج از زمین اصابت می کنند

زمان نگران کننده ای برای هوادار کردن وستهام است. کاپیتان باشگاه مارک نوبل در رسانه های اجتماعی در مورد فروش استعداد جوان درخشان گرادی دیانگانا به وست بروم ، مالک مشترک دیوید سالیوان اعتراف می کند که این باشگاه تعداد زیادی خرید ناموفق انجام داده است و چکش ها در دو بازی اول فصل لیگ خود شکست خورده اند. برای بدتر کردن شرایط ، مدیر دیوید مویز و بازیکنان عیسی دیوپ و جاش کالن پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال انزوا هستند. مویز به شرطی که امتحان بزرگنمایی یا فیلم TikTok برای ساخت نداشته باشد ، از راه دور تیم را مربی می کند.

با این حال ، برخی از اشعه های نور در تاریکی وجود دارد. در جام لیگ ، وستهام با مهاجم با استعداد چارلتون را 3-0 و هال 5-1 چکش زده است سباستین هالر بسته بندی بریس در هر بازی. اگرچه این بازیکن فرانسوی به وضوح از لیگ برتر اطمینان ندارد ، اما او یکی از چندین بازیکن چکش است که اگر تیم بتواند با قدرت خود بازی کند ، می تواند اوج بگیرد.

همچنین لازم به ذکر است که وستهام در شکست 2-1 در آرسنال خوب بازی کرد و آنها در واقع در جنگ xG پیروز شد ، طبق گفته دوستان ما در اینفوگول. آنها آخرین دوره را با نام مستعار مناسب و با چهار بازی بدون شکست به پایان رساندند و در ورزشگاه لندن ، آنها تنها سه بازی از هشت بازی گذشته را از دست داده اند ، که برای تیمی که مدتهاست با سقوط مبارزه می کند رکورد وحشتناکی نیست.

READ  لیگ برتر کانون این افزایش 28/1 است

مایکل آنتونیو علی رغم شکل دلگرم کننده هالر ، احتمالاً پیشگام حمله خواهد بود. بازیکنانی مانند Robert Snodgrass و Andriy Yarmolenko برای شروع کار سخت تلاش می کنند ، در حالی که Noble هنوز از آمادگی کامل برخوردار نیست.

گرگ هایی که هزینه زیادی دارند به جایزه نگاه می کنند

بعد از هفتم شدن در فصول پشت سر هم ، این زمان درخشش گرگ ها است. مدیر نونو قرارداد طولانی مدت جدیدی را منعقد کرده است ، باشگاه از او با خرید پول های کلانی مانند مهاجم فابیو سیلوا و دفاع راست نلسون سمدو حمایت کرده است و بازیکنان اصلی مانند رائول خیمنز ، آداما ترائوره ​​و روبن نئوز هنوز در ساختمان هستند.

نونو غالباً از رقابت تیمش در هر بازی صحبت می کند و حتی فکر می کرد که گرگ ها با نتیجه 3-1 مغلوب منچسترسیتی شدند ، آنها در نیمه دوم قهرمانان را تحت فشار قرار دادند و چندین موقعیت خوب را از بین بردند. در آخر هفته افتتاحیه ، دو گل در شش دقیقه اول باعث پیروزی طلای اولد به پیروزی 2-0 در شفیلد یونایتد شد. فرم خارج از خانه گرگ ها یک مورد است قحطی یا ضیافت – آنها در 12 بازی PL خود خارج از مولینوکس شش برد ، چهار باخت و تنها دو تساوی کسب کرده اند.

جانی هنوز مصدوم است ، در حالی که خرید جدید مارکال از بازی منچستر سیتی ناکام مانده است. انتظار می رود که سمیدو اولین بازی خود را در سمت راست خط میانی 4 انجام دهد و روبن ویناگر در سمت چپ پوشانده باشد. دانیل پودنس در برابر منچسترسیتی بسیار سرزنده به نظر می رسید و ترائوره ​​در آخرین دیدار خود از استادیوم لندن باعث شد که چکشها دیگر مشکلی نداشته باشند.

READ  نکات فوتبالی پنجشنبه - ارزش را با اولمان چک کنید

گرگهایی که ارزش عقب نشینی دارند

من در اینجا صادقانه می گویم ، احساس اولیه من در مورد این بازی این بود که نابودی و تاریکی اطراف وستهام کمی اغراق آمیز بود ، اما هرچه بیشتر به آن فکر کردم ، گرگ ها قیمت بسیار خوبی به نظر می رسند برنده شدن در [2.14]. آنها در چهار بازی اخیر خود در لیگ مقابل چکش ها پیروز شده اند و حتی یک گل هم دریافت نکرده اند. همچنین ، به نظر می رسد کوتاه استراحتی که آنها پس از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا داشته اند ، به شدت مورد نیاز آنها قرار گرفته است.

من نمی توانم دفاع وستهام را ببینم که قادر به کنار آمدن با حرکات و نیرنگهای پودنس و ترائوره ​​است و خیمنز تاکنون در هر دو بازی لیگ برتر گلزنی کرده است.

من برای برنده شدن از بازدید کنندگان پشتیبانی خواهم کرد.

انتظار آتش سوزی نداشته باشید

شش بازی اخیر خارج از خانه گرگ ها در پروازهای برتر کمتر از سه گل خورده است و من گمان می کنم وستهام سعی کند آنها را مهار کند. سه جلسه از چهار جلسه PL بین این دو در دو فصل گذشته یک بار مشاهده شده است کمتر از 2.5 گل زمین شرط بندی ، و هر چهار نفر فقط یک امتیاز تیم دیده اند.

به نظر من زیر 2.5 گل قیمت نسبتاً خوبی دارد [1.8]، در حالی که از No در پشتیبانی می کنید هر دو تیم به گل برسند بازار است [2.0].

READ  منچسترسیتی - وستهم: درگیری عمقی تیم میزبان در 4 تیم برتر

خیمنز برای حفظ خط گلزنی خود؟

در فرم رائول جیمنز در Sportsbook با قیمت 6/5 قیمت گذاری شده است امتیاز گرفتن در 90 دقیقه ، در حالی که Podence 3/1 جذاب است.

در سمت وستهم ، میخائیل آنتونیو در 6 بازی از 9 بازی اخیر خود در لیگ برتر گلزنی کرده است که در مجموع 9 گل در این دوره جادو کرده است. او 4/9 است که هر زمان می تواند گل بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *