نکات وستهم و کریستال پالاس – زاها می تواند کاخ را به یک پیروزی خارج از خانه دیگر اخراج کندوستهام و کریستال پالاس
چهارشنبه 16 دسامبر ، ساعت 20:00
در Amazon Prime Video زندگی کنید

استراحت اضافی برای چکش ها

وستهام برای این بازی نیمه هفته بیش از حریفان خود دو روز استراحت اضافی داشته اند ، آخرین بازی آنها جمعه شب هنگام پیروزی 2-1 در لیدز بود.

این پیروزی ، چهارمین پیروزی در پنج مسابقه اخیر آنها ، آنها را ترک کرد ششم جدول لیگ برتر در پایان آخر هفته.

دیوید مویز شروع کاملاً مساوی دارد ، اگرچه او در حال حاضر چند بازیکن معمول در مایکل آنتونیو و مدافع آرتور ماسوآکو را از دست داده است.

شکل 4-2-3-1 به نظر می رسد احتمالاً با مانوئل لانزینی به جای Said Benrahma به کنار می آیند.

رولرکوستر قصر

کاخ کریستال در یک فرم غلتکی ظاهر شده اند و این یک بار دیگر در روز یکشنبه نشان داده شد که آنها در نیمه نهایی با نتیجه 1-0 در خانه مقابل تاتنهام عقب افتادند ، قبل از اینکه عملکرد نیمه دوم قوی باعث شود آنها با گل تساوی جفری شلوپ یک امتیاز کسب کنند.

که آنها را ترک کرد یازدهم در پایان آخر هفته با رکورد مخلوط W5 D2 L5.

تا حدی که توسط از ویلفرد زاها غیبت برای دو مسابقه ، هر دو از الگوی دیرینه پایان دادن به شکست برای پالاس پیروی کردند.

روی هاجسون همان دوازده بازی ابتدایی را در دو بازی گذشته حفظ کرده اما تغییر سریع ممکن است او را وادار به ایجاد تغییراتی کند.

بیشترین احتمال ورود وجود دارد آندروس تاونسند و ژایرو ریدوالد، که اواخر روز یکشنبه برای Eberechi Eze و Luka Milivojevic مشترک بودند.

READ  کانته در مقابل کین به اسپرز امتیاز می دهد

سوییچ بالقوه دیگر است جردن آیو به جای مسیحی بنتکه در جلو.

وستهم انفجار اخیر فرم در خانه برابر فولام (1-0) و استون ویلا (2-1) و خارج از خانه در شفیلد یونایتد (1-0) و لیدز (2-1) پیروزی به دست آورده است.

سه نفر از این تیم ها در حال حاضر در هفت تیم پایین قرار دارند و دویدن توسط a شکست 3-1 در خانه مقابل منچستر یونایتد (هشتم) ، که نشانگر کمبود احتمالی ماده در شکل آنها است.

رکورد چکش ها در برابر 12 تیم برتر W2 D2 L3 است.

در پنج بازی گذشته که پالاس یک تساوی یا یک برد کسب کرده است ، عملکرد بعدی آنها در چهار بار بدتر بوده است (سه شکست خورده) و ناسازگاری همان چیزی است که آنها را با وجود نتایج عالی در میانه جدول لنگر انداخته است.

شاگردان هاجسون به اندازه کافی خوب بوده اند تا از بالاترین پروازهای فعلی تاتنهام و ساوتهمپتون امتیاز بگیرند اما بدون گلزنی برابر برنلی و نیوکاسل نیز شکست خورده اند.

این ناهماهنگی در جاده مشهود است ، با سه پیروزی و سه شکست از شش سفر و با 10 گل موافق و 10 گل مقابل.

مهم این است که آیا قصر گل می زند ، با سه شکست همه به صفر رسیده است. رکورد کلی آنها در هنگام گلزنی در این فصل W5 D2 L1 است.

علاوه بر این ، رکورد آنها از ابتدای فصل گذشته در هنگام گلزنی در جاده ها W8 D4 L1 است.

وستهام نیز به نگه داشتن کلین شیت بسیار اعتماد دارد (دو برد از 8 برد که حریفان آنها را به ثمر رسانده اند) ، گرچه بدون شک دو پیروزی آخر آنها 2-1 (در مقابل استون ویلا و لیدز) تغییر کرده است.

READ  پنج چیزی که از Gameweek 2 یاد گرفتیم

با کمی شانس در مورد اینکه آیا کاخ و همچنین چکش ها از آخرین مسابقه خوب شده اند ، درخواست تجدید نظر پیروزی خارج از خانه در 3.9.

وستهام هنوز هم ضد آب به نظر نمی رسد ، زیرا در 8 بازی اخیر خود فقط فولام و شفیلد یونایتد را از کار انداخته است و آنها می توانند در ضد حمله پالاس با مشکل روبرو شوند.

کاخ برای پیروزی با زاها برای گلزنی در هر زمان قابل تأمل است در تقریبا 6/1 در همان بازی چند در Betfair Sportsbook.

رتبه وستهم بالا برای بیش از 2.5 گل، با هشت بازی از 12 بازی خود (67٪) آن راه را طی کرده اند.

دو مورد از این موارد ، پیروزی یک بر صفر در مقابل مبارزان کم امتیاز فولام و شفیلد یونایتد بود.

قصر در وسط دامنه گلها نشسته است (50٪ بیش از حد ، 50٪ کمتر) اما رقم این است 67٪ در بازیهای خارج از خانه و همچنین هنگامی که در جاده امتیاز می گیرند زیاد است.

بیش از 2.5 گل به نظر می رسد 2.021/1.

Opta Stat

دیوید مویس ، سرمربی وستهام 60٪ از مسابقات لیگ برتر مقابل Roy Hodgson (P10 W6 D1 L3) کریستال پالاس را برده است ، که بهترین نسبت او نسبت به هر 15 مدیر مدیر حداقل 10 بار در رقابت است. چکش ها هستند 2.165/6 برنده شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *