نکات وستهم و نیوکاسلوستهام – نیوکاسل
شنبه 12 سپتامبر ، ساعت 20:00
در Sky Sports زندگی کنید

تلاطم نقل و انتقالات می تواند مانع چکش ها باشد

کاملاً مطابقت داده شده است [1.8] در فصل گذشته سقوط کرد و پس از شروع مجدد ، بعد از وقفه اجباری Covid 19 ، دو بازی اول خود را از دست داد ، وستهام در اواخر ماه ژوئن با دردسر بزرگی روبرو شد اما آنها برای جلوگیری از افت روند کار را به زیبایی خاتمه دادند.

پیروزی 3-2 در خانه مقابل چلسی عامل اصلی بهبودی آنها بود و آنها پس از آن فقط یک بازی را واگذار کردند – در خانه مقابل تیم برنلی با فرم 1-0. پیروزی های راحتی در برابر نورویچ و واتفورد بود – که هر دو متعاقباً سقوط کردند – و آنها با حریفان شنبه ، نیوکاسل ، خارج از خانه پیش از پایان فصل با یک تساوی 1-1 مساوی کردند – خارج از خانه در منچستر یونایتد ، و شاید به یاد ماندنی تر باشد ، در خانه استون ویلا ، که با احترام از آن امتیاز در ورزشگاه لندن ، موافقت کرد.

جلوگیری از افت باعث فعال شدن توماس سوچک معامله ای که در ژانویه ترتیب داده شد ، اما با مدیر ، دیوید مویز ، به او گفته شد که برای خرید نیاز به فروش دارد ، وستهام تنها تیم لیگ برتر است که هنوز خریدی انجام داده است در این پنجره انتقال

آنها ابریچی ایزه ، که از QPR به کریستال پالاس رفت ، اولی واتکینز ، که از برنتفورد به استون ویلا رفتند و اهداف دفاعی سدریک کیپر و آنتونی رابینسون ، که به ترتیب به وست بروم و فولام پیوستند را از دست دادند. تا کنون ، آنها هر کسی را که با آنها در ارتباط بودند از دست داده اند و این شامل دو هدف گزارش شده دیگر است ، رایان فریزر و کالوم ویلسون ، که هر دو به جای آنها برای بازدید کنندگان شنبه امضا کردند.

حدس و گمان هایی وجود دارد که مدافع برنلی ، جیمز تارکوفسکی، می تواند در راه استادیوم لندن باشد اما به احتمال زیاد هواداران ناآرامی که از فروش هافبک تهاجمی آینده دار چندان خوشحال نیستند راضی نخواهد شد ، گرادی دیانگانا، به رقبای احتمالی سقوط ، وست بروم. حرکتی که حتی باعث ناراحتی کاپیتان باشگاه و اسطوره باشگاه ، مارک نوبل شد.

با توجه به آمادگی آنها برای کارزار جدید ، من قانع نشده ام که چکش ها از آنجا که می خواستند بروند.

ثبت نام جدید برای بازدید کنندگان یک امر حیاتی است

پایان نیوکاسل در فصل 2019/20 به اندازه وستهام چشمگیر نبود. اتهامات استیو بروس از پنج مسابقه آخر خود چهار باخت بعد از تساوی 2-2 در خانه مقابل چکش. مسلماً ، سه شکست از چهار شکست برابر لیورپول ، نایب قهرمان ، منچسترسیتی و تیم اسپرز بود اما آنها در ویکاراژ رود افتضاح بودند وقتی که نیمه وقت را واگذار کردند تا واتفورد با شکست 2-1 شکست بخورد. . هورنتس هنوز هم پس از آن سقوط کرد و تنها پیروزی دیگر خود پس از شروع مجدد در خانه تیم پایین نورویچ بود.

فصل کوتاه بستن سرگرمی ها یک غلتک شلوغ است. هواداران آنها بخشی از تابستان را در مورد تصاحب PCP Capital Partners ، برادران روبن و صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی (PIF) مبهوت گذراندند ، که احتمال می داد آنها در بازار نقل و انتقالات برای همه بازیکنان بزرگ شکار کنند اما آنها آورده شدند هنگامی که لیگ برتر بر اساس آزمون مالکین و مدیران خود معامله را رد کرد ، با یک حمله به زمین بازگشت.

رئيس هیئت مدیره، مایک اشلی، مانند هواداران ، در مورد رد کردن سخت گرفته است اما به اعتبار خود – و او چیز زیادی نمی گیرد – او داشته است از مدیر خود در بازار نقل و انتقالات حمایت کرد، و به نظر می رسد برخی خریدهای زیرکانه داشته اند.

مدافع چپ جوان امیدوار کننده ، جمال لوئیس، با كمتر از 15 میلیون پوند از نوریچ پیوسته است و اگر بتواند مصدومیت را حفظ كند ، مهاجم 28 ساله ، کالوم ویلسون، به نظر می رسد یک خرید عالی از بورنموث سقوط کرده با 20 میلیون پوند است. و تقصیر با اضافه شدن دو انتقال رایگان – هافبک ، جف هندریک ، از برنلی ، و ملی پوش اسکاتلندی ، دشوار است. رایان فریزر، از بورنموث.

بروس بدون دروازه بان درخشان خود ، مارتین دوبراوکا ، حضور نخواهد داشت و او منتظر تناسب اندام با نفوذ جونجو شلوی (که فصل گذشته در خانه مقابل وستهام گل زد و در خارج از خانه گل زد) بود ، خریدهای جدید لوئیس و ویلسون هر دو مناسب اعلام شدند.

فریزر که از ماه مارس به بعد به صورت رقابتی بازی نکرده و تمدید قرارداد با گیلاس ها را رد کرده است ، ممکن است آماده شروع نباشد.

هر دو طرف س questionsالاتی برای پاسخ دادن دارند

وستهام در هر چهار فصل گذشته دیدار ابتدایی خود را از دست داده اما نیوکاسل نتیجه بهتری نگرفته است. سرگرمی ها از هفت بازی ابتدایی خود شش بازی را از دست داده اند و ما باید برای آخرین پیروزی افتتاحیه آخر هفته خود به فصل 2012-13 برگردیم. پیروزی 2-1 خانگی مقابل اسپرز.

نیوکاسل در اولین دوره مسابقات 11 بازی در لیگ برتر را باخته است اما وستهام تنها تیم با شکست بیشتر است. چکش ها 13 باخته اند.

آنها هر دو مبتدی هستند ، اما چیزی که احتمالاً باید ارائه شود زیرا تاریخچه اخیر حاکی از تساوی است بعید است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، دو طرف در ماه جولای 2-2 به بن بست رسیدند اما این اولین باری بود که آنها نمی توانستند در 12 دیدار از هم جدا شوند. از بن بست 0-0 در سنت جیمز پارک در دومین مسابقه فصل 14-2013 ، نیوکاسل هفت پیروزی و وستهام تنها 4 پیروزی کسب کرده اند. و سرخابی ها از 3 بازی اخیر خارج از خانه 3-2 پیروز شده اند.

تاریخچه نشان می دهد که آنها اهدافی در دستور کار خواهند بود

دو دیدار رفت و برگشت لیگ برتر در فصل گذشته بین این دو تیم در مجموع رقم خورد نه گل و من خوشحالم که بازی Over را در بازی می کنم بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف. در 58 بازی از بازیهای خانگی وستهام در فصل گذشته حداقل سه گل به ثمر رسیده است و بیش از 2.5 گل در ده بازی از 19 بازی خارج از خانه نیوکاسل در فصل گذشته پرداخت می شود ، بنابراین به نظر می رسد اختلاف نظر در برابر آنها مناسب باشد.

من گمان می کنم بله بازی درستی است هر دو تیم به گل امتیاز بیش از حد اما من خوشحالم که آن را در اطراف ترک [1.8]. هر دو تیم در فصل گذشته در 63٪ بازیهای خانگی وستهام گلزنی کردند اما هر دو طرف در 42٪ از بازیهای خارج از خانه نیوکاسل موفق به گلزنی در فصل گذشته شدند.

سرگرمی ها برای شروع برنده ارزش دارند

این بسیار جذاب خواهد بود که ببینیم فرم پایان فصل گذشته ارزش این دوره را دارد و من گمان می کنم که باید احتیاط کنیم. وقوع همه گیر اجباری در فصل گذشته بسیار تأثیرگذار بود با برخی از تیم ها پس از آن به طور چشمگیری بهبود می یابد و برخی از آنها رو به زوال هستند.

تردیدی وجود ندارد که اگر شیوع این بیماری نبود لستر به جای منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا بازی می کرد و احتمال اینکه قهرمان ، لیورپول ، از 100 امتیاز پیشی بگیرد ، بسیار ساده لوحانه خواهد بود اگر تصور کنیم اوایل سال 2020 / فرم فصل 21 آینه فرم پایان فصل 19/20 خواهد بود.

با این فرض، من یک فرصت کوچک برای بازدید کنندگان در [3.65]. من گمان می کنم که اردوگاه آنها کمی شادتر باشد و من فکر می کنم که خریدهای جدید آنها همان چیزی باشد که برای رسیدن به یک پرواز ضروری هستند.

READ  نکات لژیا ورشو - لسترسیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *