نکات وستهام مقابل منچستریونایتد

چکش با موفقیت اروپا تقویت شد

همزمان با افتتاحیه نمایش های شبانه ، پرده برافراشتن وستهام در اروپا یک عملکرد مهم بود ، زیرا آنها در دینامو زاگرب در پایتخت کرواسی 2-0 پیروز شدند. آنها می توانستند بخاطر وجود برخی ناراحتی ها در اولین حمله خود به مرحله گروهی لیگ اروپا بخشیده شوند ، اما مردان دیوید مویس با کنترل ، وحشت و اعتماد به نفس بازی کردند. میکائیل آنتونیو یک پاس کوتاه ضعیف از مدافع سابق کاردیف ، کوین تئوفیل-کاترین برای باز کردن دروازه ، و دکلان رایس نوعی گل فردی را به ثمر رساند که بارها و بارها تکرار می شود.

چکش ها در بازی خود با منچستریونایتد بدون آنتونیو طلسم حضور خواهند داشت ، زیرا او در پایان تساوی بدون گل در ساوتهمپتون خود را به شیوه ای احمقانه اخراج کرد. با این حال ، اگرچه او برای نحوه بازی وستهام بسیار مهم است ، اما آنها هنوز استعدادهای هجومی زیادی دارند. ستاره اسپانیایی پابلو فورنالز اخیراً شبکه ای برای باشگاه و کشور پیدا کرده است ، گفت بنراهما او دو گل و دو پاس گل به ثمر رسانده است ، و در حالی که جارود بوئن به اندازه آنتونیو یک نقطه کانونی هجومی خوب نیست ، او هنوز شروع خوبی در فصل خود دارد.

مدتی طول کشید ، اما اکنون به نظر می رسد که طرفداران Hammers واقعاً در ورزشگاه لندن مستقر شده اند و مردان مویس در 13 بازی اخیر خود در PL در آنجا 8 برد کسب کرده اند. به طور کلی ، وستهام با دو برد در لیگ و دو تساوی ، شروعی بدون شکست را آغاز کرده است.

READ  قیمت شیرین تافی ها تا صفر برنده شوید

آنجلو اوگبونا ، کریگ داوسون ، ولادیمیر کوفال و بنراهما همگی می توانند برای شروع به میدان بروند ، هرچند کورت زوما ، خرید جدید امیدوار است پس از یک عملکرد خوب در زاگرب ، جای خود را حفظ کند.

یونایتد پس از احساس برن در حال چرخش است

قبل از این که تیمش در یانگ بویز برن ، سرمربی منچستریونایتد به یک بازی شرم آور و بالقوه مخرب لیگ قهرمانان سقوط کند. اوله گونار سولسشر اشاره کرده بود که دیگر هیچ بهانه ای برای تیمش برای عدم قهرمانی در جام ها وجود ندارد. نروژی راست می گوید – پس از یک نقل و انتقالات که جیدون سانچو ، رافائل واران را تحویل داد و بازگشت کریستیانو رونالدو، هیچ جایی برای مربی ای که هنوز به عنوان سرمربی یونایتد جام بزرگی را کسب نکرده ، پنهان نمی شود.

بله ، یونایتد در نیمه اول پس از ناهنجاری ناشیانه آرون وان بیساکا به 10 نفر کاهش یافت ، اما آنچه بعد از آن بحثی را در مورد توانایی مربیگری سولشایر برانگیخت. هواداران او به کارت قرمز و پاس پشتی ترسناک جسی لینگارد اشاره می کنند که برنده شدن یانگ بویز را به ارمغان می آورد ، اما مخالفان وی از تغییر به خط دفاع پنج نفره انتقاد می کنند و ناتوانی در تهدید در حمله با وجود برتری فنی واضح

رونالدو از نظر شخصی شروع فوق العاده ای انجام داده و در دو بازی سه گل به ثمر رسانده است اما باید دید او در رختکن تا چه اندازه قدرتمند خواهد بود. حتی به طور اتفاقی ، نماد پرتغالی ممکن است اقتدار سولسشر را از بین ببردبه اگر رونالدو بخواهد بدون توجه به سطح آمادگی جسمانی و برنامه های سولشایر بازی را شروع کند ، آیا واقعاً نروژی می خواهد نه بگوید؟

READ  هر دو طرف می توانند در پارک Selhurst الزام کنند

اسکات مک تومینای و الکس تلس به تمرینات خود بازگشتند ، اما باید دید آیا آنها برای این بازی از آمادگی کافی برخوردار هستند یا خیر. ادینسون کاوانی و مارکوس رشفورد قطعا حضور ندارند.

بازدیدکنندگان کمی کوتاه هستند

اگرچه منچستریونایتد یک رکورد انگلیسی از 28 بازی خارج از خانه لیگ بدون شکست را جمع آوری کرده است ، اما مطمئن نیستم که بتوانم با آنها بازی کنم. برندگان در 1.865/6به شیاطین سرخ در ساوتهمپتون و وولوز در سطح پایین بودند و اگرچه چهار امتیاز از آن بازی ها گرفتند ، اما می توانستند هر دو یا هر دو را از دست بدهند.

با وجود اینکه وستهام بدون آنتونیو است ، اما با بازی مقابل دینامو زاگرب تقویت خواهد شد و من فکر می کنم آنها در اینجا می توانند حداقل یک امتیاز را بگیرند. می توانید به خانه بازگردید و در آن رسم کنید شانس دوگانه بازار در 2.1411/10به

هر دو تیم می توانند تور را پیدا کنند

وستهام در 15 بازی از 19 بازی قبلی خود در لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شده است و در 18 بازی از 20 بازی اخیر برتر خود در ورزشگاه لندن موفق به کسب دروازه شده است. 16 بازی از 24 بازی قبلی PL آنها دیده شده است هر دو تیم دروازه را پیدا می کنند

می توانید برگردید BTTS در 1.7411/8، اما من کمی بزرگتر می شوم و می روم بیش از 2.5 گل در 1.85/4به

اگر می خواهید شرط بندی کنید که BTTS و وستهام را بدست می آورد تا از شکست در بازی جلوگیری شود ، از Sportsbook استفاده کنید شرط ساز به پشتوانه هر دو تیم برای گلزنی و وستهام/تساوی دو شانس در 2.77/4به

READ  آمارها چه می گویند: اوپتا پیشنهاد می کند آرسنال از سقوط ویلا سود ببرد

رونالدو ادامه بازی خود را ادامه می دهد؟

اگر فکر می کنید شروع پر سر و صدا رونالدو ادامه خواهد داشت ، می توانید از او حمایت کنید امتیاز گرفتن در 10/11 در Sportsbook ، یا به دنبال همیشه خطرناک باشید برونو فرناندز در 7/5

از نظر وستهم ، Benrahma روی حیله و تزویر 9/2 است و تهدید اصلی توماس سوچک (به پایان رساندن آنها ، عدم انجام آنها) 4/1 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *