نکات نیوکاسل – چلسی – سرگرمی ها می توانند دوباره آبی ها را خنثی کنند


نیوکاسل – چلسی
شنبه 21 ، 12 ، 30 نوامبر
در BT Sport زندگی کنید

سرگرمی های ناسازگار برای پیش بینی سخت است

فصل لیگ برتر نیوکاسل با پیروزی 2-0 خارج از خانه در وستهام آغاز شد و از آن زمان نتایج دلگرم کننده دیگری نیز در این بازی وجود داشته است.

امضای جدید ، کالوم ویلسون، در زمان مصدومیت گلزنی کرد تا در پایان سپتامبر برابر اسپرز به تساوی یک بر یک دست یابد و دقیقه 89 بازی آزاد جیکوب مورفی در مولینوکس در اواخر اکتبر رخ داد و سرگرمی ها امتیاز دیگری را به دست آوردند که بن بست 1-1 دیگر بود.

نیوکاسل در سنت جیمز پارک به راحتی برنلی خارج از فرم را شکست داد اما این پیروزی بین شکست ناامیدکننده خانگی مقابل برایتون (0-3) و منچستر یونایتد (1-4) قرار گرفت. سرخابی ها سپس در خانه و در آن زمان 2-1 اورتون را شکست دادند ، به نظر می رسید یک پیروزی واقعا خوب است اما به نظر می رسد یکی از سه شکست پیاپی توفی ها باشد که به نظر می رسد فرم اولیه فصل خود را کاملا از دست داده اند. .

نیوکاسل در آخرین بازی خود قبل از وقفه بین المللی ، شکست 2-0 خارج از خانه ساوتهمپتون و به نظر می رسد که زمان تعطیل در زمان خوبی بوده است، با ویلسون برای بهبودی از ناحیه همسترینگ که در سنت مریس مصدوم شد ، وقت گذاشت. او اکنون احتمالاً از روز شنبه آغاز خواهد شد.

شاگردان استیو بروس پس از سه پیروزی ، سه شکست و دو تساوی ، سیزدهم جدول هستند ، دقیقاً جایی که فصل گذشته آنها به پایان رسید.

مدعی یا مدعی؟

وقفه بین المللی نمی توانست در شرایط بدتری برای چلسی فرانک لمپارد باشد. آبی ها از باخت 2-0 در خانه مقابل لیورپول در ماه سپتامبر ، آبی پوشان در شش بازی اخیر خود در لیگ برتر شکست نخورده اند – 3 پیروزی و 3 تساوی – و اگر شنبه نیوکاسل را شکست دهند ، می توانند به بالای جدول صعود کنند.

فرانک لمپارد ، مدیر چلسی .jpg

در بالاترین سطح همسان شده است 55.054/1، چلسی اکنون به قد کوتاه است 8.615/2 برای قهرمانی در لیگ برتر و آنها مطمئناً مانند مدعیان به نظر می رسند. هیچ تیمی در این بخش به اندازه آبی ها (20) امتیاز کسب نکرده است و به دنبال یک پیروزی راحت ، 3-0 خارج از خانه در برنلی و 4-1 در خانه شفیلد یونایتد ، اتهامات لمپارد به دنبال سومین برد در لیگ برتر در یک ردیف است اما رکورد اخیر آنها در سنت جیمز دور از چشم نیست ….

شانس بلوز به اندازه کافی کوتاه است

اگر چلسی با سومین برد متوالی خود به بالای جدول لیگ برتر صعود کند ، باید غلبه کند رکورد اخیر بسیار ضعیف در نیوکاسلو همچنین ناخوشایند یک مسابقه زودهنگام در دورترین بازی خارج از خانه فصل خود ، مستقیماً پس از یک وقفه بین المللی.

آبی پوشان در هفت دیدار گذشته خود در سنت جیمز 5 بار از دست داده اند و در دو دیدار دیگر به پیروزی دست یافته اند. آنها فصل گذشته این دیدار را 1-0 از دست دادند و این واقعیت که خیلی زود پس از وقفه بین المللی بازی می کنند ، نمی تواند مثبت باشد.

چلسی بدون کریستین پولیشیچ و کای هاورتز نامناسب ، که پس از ویروس کرونا ، در انزوا به سر می برد ، تمرین می کند. تیاگو سیلوا احتمالاً به شمال شرقی سفر نخواهد کرد ، زیرا تازه از برزیل برگشته است و بن چیلول نیز ممکن است روز یکشنبه هنگام بازی در انگلیس مقابل بلژیک مصدوم باشد.

لمپارد در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه خوشحال نبود و چه کسی می تواند او را سرزنش کند؟

“ما در یکی دو هفته گذشته با چهار بازیکن تمرین کرده ایم. اکثر تیم ما در حال مسافرت هستند ، آنها اکنون فقط در حال بازگشت هستند. آنها به نیوکاسل پرواز می کنند ، پرواز می کنند ، روز سه شنبه به رن پرواز می کنند و سپس برمی گردند. وقتی به برنامه ریزی نگاه می کنید ، پخش کنندگان هرگز به این تعداد اسلات نداشته اند. آن اسلات 12:30 چقدر لازم است که در آنجا باشد؟

“این کاملاً بهترین روش برای آماده سازی بازیکنان برای بازی های لیگ برتر نیست. آسیب دیدگی بازیکنان در سراسر لیگ در حال افزایش است ، اگر لیگ برتر بخواهد آنها را ببیند ، تعداد آنها وجود دارد. صفر پیش فصل ، برنامه فشرده تر است و اگر می خواهیم به بهترین شکل از عهده آنها برآییم و از بازیکنان مراقبت کنیم ، ساعت 12:30 را تغییر دهید. “

آمار نشان می دهد که اهداف بسیار زیادی وجود دارد

با توجه به حداقل سه گل زده در هفت بازی خانگی نیوکاسل و در 10 بازی از 11 دیدار خارج از خانه چلسی در لیگ برتر ، 1.75/7 در مورد بیش از در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف خیلی کوتاه نیست

هر دو تیم در نیمی از هشت بازی چلسی در این فصل و در 5 بازی از 8 بازی نیوکاسل گلزنی کرده اند اما اگر به آمار فصل گذشته نگاه کنیم ، می فهمیم که چرا بله در هر دو تیم به گل امتیاز شانس دارد بیش از نیمی از بازی های خانگی نیوکاسل شاهد آن بود که هر دو طرف نت (53٪) را پیدا کردند اما هر زمان که چلسی خارج از استمفوردبریج بازی می کرد ، 79٪ امتیازات گلزنی می کردند.

این واقعیت که هر دو دیدار فصل گذشته با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید ، اشتیاق برای شرط بندی روی گلها را فرو می زند اما شایان ذکر است که در هفت تقابل قبلی دو تیم حداقل سه گل به ثمر رسیده است.

با نگاهی به بازارهای گلزنان ، اگر او بتواند بر ناامیدی از تعویض آلمان در بازی 6-0 مقابل اسپانیا غلبه کند ، تیمو ورنر بیشترین احتمال را برای گلزنی دارد. او در روز هشت شنبه در هشتمین هدف خود در چلسی است و به دنبال تبدیل شدن به اولین بازیکن چلسی از زمان دیدیه دروگبا در سال 2009 است که در 5 بازی متوالی برای آبی ها گلزنی کرده است.

ترکیب تعداد زیادی گل و ورنر برای گلزنی بهترین راه برای استفاده از گل است همان بازی چند پیشنهاد (زیر را ببینید) و ورنر برای گلزنی در هر زمان و بیش از 3.5 گل 3.78 پرداخت می کند.

READ  اسپرز و عنوان لستر مورد آزمایش قرار می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.