نکات نیوکاسل – وست بروم


نیوکاسل – وست بروم
شنبه 12 دسامبر ، ساعت 15:00
در Sky Sports زندگی کنید

سرگرمی های ناسازگار به دنبال بازگشت به عقب هستند

نیوکاسل بوده است طرف سخت برای پیش بینی تا اینجای این فصل. رقابت های لیگ برتر آنها با پیروزی 2-0 خارج از خانه در وستهام آغاز شد و آخرین باری که دیدیم آنها با پیروزی برابر کریستال پالاس با همان امتیاز سه امتیاز دیگر در پایتخت جمع می کنند اما این یک کیسه مخلوط بوده است. .

پیروزی وستهم بلافاصله با یک نتیجه گیری ناامیدکننده 3-0 در خانه برایتون همراه شد و آنها همچنین در سنت جیمز و ساوتهمپتون خارج از خانه به منچستر یونایتد (1-4) و چلسی (0-2) باختند (0-2) ) اما هنگامی که تیم های میزبان برای گرفتن هر سه امتیاز با هم اختلاف داشتند چند نتیجه خوب بدست آوردند …

گلهای دیرهنگام در این فصل با 10 گل از 12 گل زده خود در نیمه دوم ، مضمون گلهای مateثر بوده است و جذب جدید ، کالوم ویلسون ، که 7 بازیکن از 12 بازیکن خود را در اختیار دارد ، در زمان مصدومیت گلزنی کرد تا در پایان سپتامبر تساوی 1-1 را در خانه اسپرز به ثمر برساند ، قبل از اینکه دقیقه 89 بازی آزاد جیکوب مورفی در مولینوکس در پایان ماه اکتبر یک امتیاز دیگر به دست آورد با احترام به بن بست 1-1 دیگر.

نیوکاسل در اوایل ماه اکتبر در سنت جیمز پارک به راحتی برنلی خارج از فرم را شکست داد و همچنین در تاریخ 1 نوامبر در خانه 2-1 اورتون را شکست داد ، اما یک فصل بالا و پایین تا کنون و آنها هنوز برنده بازیهای متوالی نیستند.

هفته گذشته سفر جمعه شب به ویلا پارک متوقف شد به دلیل شیوع ویروس کرونا در اردوگاه نیوکاسل و ما هنوز در تاریکی به سر می بریم که چه کسی ممکن است روز شنبه با مدیر سرخابی ها ، استیو بروس تحت تأثیر قرار بگیرد ، قابل درک است که کارت های خود را نزدیک به سینه نگه دارد ، اما به شرطی که بازیکنان اصلی خود را از دست ندهد ، این عالی است فرصتی برای پیروزی دوباره.

بیگی های بیچاره برای گرفتن عکس آنجا هستند

وست بروم که به تازگی صعود کرده است ، فصل را به عنوان موارد مورد علاقه سقوط آغاز کرد و کسانی که آن را در معرض اختلاف قرار داده اند نگران کننده نیستند. Baggies اکنون به اندازه کوتاه است 38/111/4 و بازار هنوز آنها را بعنوان محتمل ترین باشگاهی که در دوره آینده فوتبال چمپیونشیپ بازی می کند ، تصور می کند.

در 5 تلاش ، اتهامات اسلاون بیلیچ فقط یک امتیاز خارج از خانه (1-1 در برایتون) به ثمر رسیده است و تنها موفقیت آنها در این فصل در خانه 1-0 به تنها تیم زیر جدول آنها ، شفیلد یونایتد رسیده است.

آمار برای خواندن متاسف است و افت در حال حاضر اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. در این فصل تاکنون ، وست بروم بیشترین گل دریافت کرده است (23 گل) ، آنها بیشترین گل را در مقابل گل دریافت کرده اند (22.2) ، آنها بیشترین شوت (167) و شوت را به سمت دروازه (68) زده اند و هیچ تیمی شکست نخورده است در این فصل در بازی های متفاوت لیگ برتر نسبت به وست بروم گلزنی کند (6).

باگیسی ها در سه بازی نخست خود در لیگ در این فصل پنج گل به ثمر رساندند ، اما آنها موفق شده اند در 8 بازی اخیر خود فقط 3 گل را به ثمر برسانند و آخرین باری که ما آنها را دیدیم در اشتباه شکست دادن 5-1 در خانه کریستال بودند. قصر.

پیش از بازی قصر ، وست بروم شروع به نشان دادن قول کمی کرده است. آنها فقط قبل از شکست دادن تیغه ها به خانه اسپرز و منچستر یونایتد در خارج از خانه 1-0 باخته بودند و آنها در بیشتر نیمه اول در کاخ بودند اما با اخراج هافبک با نفوذ ، ماتئوس پریرا ، همه چیز تغییر کرد دقیقه 34 با نتیجه 1-1.

پس از آن بیلیچ به شدت به تیم خود حمله کرد و گفت آنها پس از 3-1 نتیجه را واگذار کردند و آن را “نیمه دوم غیرقابل قبول” توصیف کردند.

بدون شک او مقداری از اشتیاق قبل از برخورد روز شنبه را نصب خواهد کرد اما اینکه آیا آنها توانایی لازم را دارند یا کیفیت بازگشت را دارند ، جای بحث دارد.

بازارهای جانبی ارزش را ارائه می دهند

در نگاه اول ، با توجه به وجود حداقل سه گل در هفت بازی از هشت بازی خانگی اخیر نیوکاسل ، شانس حدود 2.35/4 برای بیش از در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف وسوسه انگیز به نظر می رسید اما با بررسی دقیق تر ، یک مشعل آهسته و یک امر قفسه سینه بیشتر به نظر می رسد.

سه بازی اخیر لیگ برتر با حضور نیوکاسل همه با نتیجه 2-0 به پایان رسیده است و قبل از این که هفته گذشته در خانه کاخ 5-1 به پیروزی برسد ، وست بروم هشت بازی در لیگ برتر را پشت سر گذاشته بود که در آنها بیش از دو گل به ثمر نرسید. . شانس برای Under 2.5 درست است.

هر دو تیم در پنج بازی از ده بازی نیوکاسل در لیگ برتر تا به امروز گلزنی کرده اند اما در تنها چهار بازی از 11 مسابقه وست بروم ، شاگردان بیلیچ در 4 بازی آخر خود فقط یک بار گلزنی کرده اند تا من عجله نکنم تا بله در هر دو تیم به گل امتیاز در تضاد است اما بازاری که من دوست دارم این است یکی HT / FT.

به شرطی که دوباره از پس قدرت بالایی برآیند ، یا تقریباً لعنتی بدانند ، سرگرمی ها باید برای Baggies خیلی قوی باشند اما دیدن موفقیت دستیابی به آنها ممکن است کمی زمان ببرد.

همانطور که قبلاً گفته شد ، نیوکاسل در این فصل متخصصان گل اواخر بوده اند. تمام هفت گل کالوم ویلسون برای باشگاه جدیدش در نیمه دوم به ثمر رسیده است 50٪ گلهای نیوکاسل درست هنگام مرگ به ثمر رسیده است. ویلسون پس از 84 ، 87 ، 89 و 97 دقیقه گلزنی کرده است و جیکوب مورفی و جولینتون هر دو در دقیقه 89 گلزنی کرده اند. آنها تاکنون فقط یک بار در تمام فصل در نیمه وقت جلو بوده اند و قرعه کشی / نیوکاسل در حدود 5/1 راهی برای رفتن به نظر می رسد.

Bilic Pointing 1280.jpg

داده شده بیلیچ قصد دارد تیمش را اخراج کند بعد از خرابی کاخ ، من نسبت به یک بزودی اولیه باگیز احتیاط می کنم بنابراین وست بروم / دراو و وست بروم / نیوکاسل مانند یک پس انداز منطقی به نظر می رسند.

بن بست نیمه وقت به نظر می رسد یک نتیجه بسیار محتمل است ، همانطور که یک برنده دیررس دیگر از طلسم نیوکاسل ، ویلسون. ترکیب تساوی در نیمه وقت با ویلسون برای آخرین گلزن بهترین راه برای بازی در این بازی است همان بازی چند در Sportsbook با توجه به اینکه برای یک سهم 1 پوندی 11.15 پوند آبدار پرداخت می کند.

READ  گرت بیل به اسپرز یک حرکت عالی برای همه طرف ها است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *