نکات منچستر یونایتد و وستهام

منچستر یونایتد 1.5315/8 v وستهام 6.86/1؛ قرعه کشی 4.3100/30
چهارشنبه 22 شهریور ، ساعت 19:45
پخش مستقیم رویداد اصلی Sky Sports

شیاطین سرخ به دنبال پیروزی های پی در پی در برابر چکش هستند

منچستر یونایتد وستهام را در آخر هفته در لیگ برتر شکست داد و اکنون به دنبال تکرار این نتیجه در جام EFL است.

در یک بازی دراماتیک روز یکشنبه ، منچستریونایتد در نیمه اول با یک ضربه منحرف از سوی سعید بنراهما عقب ماند ، قبل از این کریستیانو رونالدو به سرعت برابر شد به نظر می رسید که ضربه دیرهنگام جسی لینگارد امتیاز را برای میهمانان تضمین کرده بود ، اما داوید دخیا ملزم به جریمه زمان مصدومیت مارک نوبل شد تا این برد را تأیید کند.

پس از چنین بازی نزدیک ، جالب خواهد بود که ببینیم اوله گونار سولسشر با انتخاب خود چقدر قوی عمل خواهد کرد. با نگاهی به تیم هایی که وی فصل گذشته در این رقابت ها مقابل حریف لیگ برتر انتخاب کرد ، ممکن است موقعیت های زیادی را به کار نگیرد ، اگرچه شاید بتوان انتظار بازیکنانی را داشت که مقابل وستهم روی نیمکت بازی کردند ، مانند دنی ون بیک ، جیدون سانچو و لینگارد ، برای شروع.

به نظر می رسد الکس تلس ، مارکوس رشفورد و ادینسون کاوانی با مصدومیت غایب خواهند بود. دین هندرسون به تمرینات بازگشته است و می تواند به جای دخیا بازگردد.

مویس چقدر قوی خواهد بود؟

با نزدیک شدن به نتیجه برابر منچستریونایتد ، چکش فرصتی برای انتقام گرفتن سریع

READ  نکات منچستریونایتد و اورتون کارها را ساده نگه دارید و میزبان را در اختیار بگیرید

دیوید مویس انتقادات زیادی را به خاطر تصمیم خود برای به خدمت گرفتن نوبل به عنوان بازیکن تعویضی دریافت کرده است. از دست دادن نوبل اولین ضربه او به توپ بود.

اگر او با انتخاب تیمش بسیار ضعیف عمل کند ، مطمئناً تصمیم گیری مویس مورد بررسی قرار خواهد گرفت. فصل گذشته او تصمیم گرفت در دور برگشت به شدت بازی کند اورتون در جام EFL و با نتیجه 4-1 شکست خورد. انجام چنین کاری در اولدترافورد ، با توجه به اینکه منچستریونایتد از قدرت بیشتری در عمق برخوردار است ، عملاً باعث تسلیم بازی وستهام خواهد شد.

میکائیل آنتونیو بازی روز یکشنبه را به دلیل تعلیق از دست داد ، اما چهارشنبه در دسترس خواهد بود. در شرایطی که وستهام فاقد یک مهاجم اختصاصی برای جایگزینی آنتونیو در زمان غیبت است ، بازگشت او می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند ، زیرا مویس اکنون از لوکس یک تیم کامل برای انتخاب برخوردار است.

وستهام می تواند در زمین گل بزند

منچستریونایتد هستند 1.5315/8 موارد دلخواه، با قرعه کشی در 4.3100/30 و وستهام در 6.86/1به

به نظر می رسد این شانس ها درست است.

با حضور وستهام در لیگ اروپا ، تعجب می کنید که مویس در حال حاضر چقدر از جام حذفی لذت خواهد برد ، زیرا او به نظر می رسد فصل ششم لیگ برتر را به پایان برساند.

اگر او یک تیم تمام قدرت را انتخاب کند ، وستهام شانس دارد ، اما به نظر می رسد که دورانی وجود خواهد داشت.

READ  گرگ ها مقابل نیوکاسل - سرگرمی ها می توانند آن را برای میزبان سخت کنند

آ منچستریونایتد برنده شد و هر دو تیم گل زدند آخر هفته فرود آمد و است 3.34/9 در این فرصت. هر دو تیم گل زده اند در پنج بازی از شش بازی منچستریونایتد در این فصل و در دسترس است 1.9110/11 به عنوان شرط مستقل در شرایطی که سولسشر قصد دارد تغییراتی در خط دفاعی و احتمال بازگشت آنتونیو ایجاد کند ، به نظر می رسد وستهام دروازه خود را پیدا کرده است.

آنتونیو قیمت بالایی برای امتیاز دهی است 3.85/14به او در همین ابتدای فصل پنج گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *