نکات منچستر یونایتد و لیدز یونایتدمنچستر یونایتد – لیدز یونایتد
یکشنبه 20 دسامبر ، ساعت 16:30
در لیگ برتر Sky Sports زندگی کنید

Man Guitar همچنان به اشتباه ادامه می دهد

کار کردن در مکانی که منچستر یونایتد در حال حاضر در توسعه خود قرار دارد بسیار دشوار شده است. از مشارکت کنندگان مدیر عذرخواهی کرد اوله گونار سولسکایر به شما خواهد گفت که یک طرف جوان پیشرفت بزرگی داشته است ، و با وجود برخی از ناهمواری ها در جاده ها ، شیاطین سرخ در مسیر درست قرار دارند. دیگران به سقوط فوق العاده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ، و تعداد زیادی شروع آرام و شکست های قابل اجتناب. اوله پشت فرمان است ، اما ماشین به کدام سمت می رود؟

این غیر معمول نیست که ببیند یونایتد ناسازگار حتی در همان مسابقه هم ثبات پیدا نمی کند. یک اشتباه وحشتناک از دروازه بان دین هندرسون آنها را در مقابل باشگاه قدیمی خود شفیلد یونایتد قرار داد ، اما سپس شاگردان Solskjaer فوتبال زیبایی را بازی کردند (پل پوگبا و مارکوس راشفورد لحظه هایی از انداختن فک تولید کردند) و برتری 3-1 پیدا کردند. آنها سپس در یک بازی تنظیم شده یک گل بدخواهانه را واگذار کردند و چسبیده باقی ماندند.

حتی اختلافاتی بین خانه و فرم خارج از خانه یونایتد وجود دارد. در لیگ برتر ، آنها توالی خیره کننده ای از 10 پیروزی مستقیم را تشکیل داده اند. در اولدترافورد ، آنها در 8 بازی برتر یک بار پیروز شده اند و این یک موفقیت عمیقا غیرقابل قبول 1-0 مقابل وست بروم بود.

آنها در سه بازی از چهار بازی اخیر خود در زمین خانگی موفق به گلزنی نشده اند و چهار بازی اخیر در لیگ برتر یک گل یا بدون گل داشته است.

دیوید دی خیا در حالی که لوک شاو و اسکات مک تومینای برای فراخوان فشار می آورند ، می توانند پس از دروغگویی هندرسون به دروازه برگردند. انتظار می رود ادینسون کاوانی ، مهاجم کهنه کار ، بعد از مصدومیت در مسابقه باشد.

READ  رافینیا تأثیر فوری روی تیم ملی برزیل داشت

سفیدپوستان حتی بدون هوادار ، معنای رقابت قدیمی را می دانند

واقعاً مایه شرمساری است که احیای یک دشمنی قدیمی فوتبال ، روز یکشنبه اولدترافورد را به جنجال ها نبیند و هیچ طرفدار مسافرتی وجود نداشته باشد. این درگیری شهرستانها ، نیروگاههای قدیمی صنعتی ، تیمها و هوادارانی است که از یکدیگر متنفر بودند و به یکدیگر می خندیدند. دهه 1960 بابی چارلتون را در برابر جک چارلتون ، مت باسبی را در مقابل دون ریوی قرار داد.

بین سالهای 1964 و 1974 ، لیدز یونایتد دو بار برنده عنوان اصلی و پنج بار دیگر نایب قهرمان شد. منچستر یونایتد در آن دهه دو بار عنوان قهرمانی را کسب کرد. بعداً ، یک اریک کانتونا جاده الند را با اولدترافورد عوض کرد ، و رودخانه ای از خون عمیق که قبلاً عمیق بود را متورم کرد.

اما در حالی که سرانجام امپراتوری سرخپوشان خراب شد و افراط و تفریطی که برای همیشه با رئیس سابق پیتر ریدزدیل همراه خواهد بود ، این باشگاه را دید به لایه سوم بپیچید ، و آنچه را که باید تا ابد به نظر می رسید با فشار دادن دماغ خود به لیوان لیگ برتر صرف می کنند. در حالی که آنها این کار را انجام می دادند ، دشمنان قدیمی آنها از اولدترافورد جام را پس از جام ، قهرمانی پس از قهرمانی را جمع می کردند.

با این حال ، لیدز یک تیم و یک مدیر دارد که می تواند به آنها افتخار کند. مارسلو بیلسا این باشگاه را درک می کند و می داند که چقدر مهم است که حداقل از شکست در این بازی جلوگیری کرد ، و دست به سرپیچی زد. تیم او پس از 5-2 تخریب نیوکاسل یونایتد به اوج مسابقه می رسد و اگرچه پیشرفت لیدز در این دوره بسیار دور از حد خط بوده است (آنها در 13 بازی خود 5 پیروزی داشته اند و 6 بازی را باخته اند) اما در این زمینه رقابت خوبی دارند مرحله. آنها دارای هشت نقطه سالم از منطقه قطره ای هستند و بسیار سنگین هستند 22.021/1 در سقوط بازار.

READ  بازیکنانی که گم شده اند تا برای تافی ها هزینه کنند

مدافع دیه گو یورنته مصدوم است و رابین کوچ نیز برای مدت طولانی از میادین دور است. گائتانو براردی و آدام فورشاو نیز در حاشیه بازی قرار دارند.

نمی توان به طور میزبان به میزبان اعتماد کرد

رکورد خانگی منچستر یونایتد به معنای قیمت آنها است 1.75/7 برنده شدن این جذابیت کمی دارد. لیدز پیروزی های چشمگیری در استون ویلا و اورتون کسب کرده است و نمایش قابل احترام آنها در شکست در آنفیلد به این معنی است که آنها مطمئنا از دیدار از اولدترافورد ترس نخواهند داشت.

تنها شکست لیدز با بیش از یک گل در بازی رفت در کریستال پالاس و چلسی بود و منچستریونایتد در این فصل حتی در یک بازی خانگی در لیگ برتر حتی چند گل هم به ثمر نرسانده است. شما می توانید در ابتدا یک گل به لیدز بدهید معلولیت آسیایی در 81/15/4، این بدان معناست که شما فقط در صورت شکست بیش از یک گل تیم Bielsa می بازید.

لیدز ابتدا اعتصاب می کند؟

زاویه دیگر استفاده از تمایل منچستر یونایتد برای شروع کند است. شیاطین سرخ دارند گل اول را خورد در پنج بازی از شش بازی اخیر خود در همه رقابت ها ، در حالی که لیدز در 5 مسابقه خارج از خانه خود در چهار بازی اول گلزنی کرده است. آنها در سه بازی اخیر در پروازهای برتر یک گل نیمه اول به ثمر رسانده اند.

شما می توانید از لیدز در پشتیبانی کنید هدف اول در 17/10 در Sportsbook به بازار بروید ، یا اگر می خواهید در همان موضوع محافظه کارتر باشید ، برگردید لیدز / قرعه کشی نیمه وقت دو برابر در ساعت 8/13.

READ  نکات لستر و برایتون: مرغ دریایی گل می زند ، مرغ دریایی می بازد

فرناندس و رافینیا را زیر نظر داشته باشید

به نظر می رسد که توصیه می شود از برونو فرناندس ، هافبک منچستر یونایتد حمایت کنید ، از یک سرویس عمومی استفاده کنید امتیاز گرفتن در هر زمان در 2.35/4 در بورس. او در چهار حضور در هشت حضور اخیر خود گلزنی کرده است و البته پنالتی هم می زند.

برای لیدز ، سرعت ، نیرنگ و اجرای مستقیم تحت تأثیر قرار گرفته ام رافینها اخیراً ، و به نظر می رسد او پس از ورود از رن به سرعت در آنجا مستقر شده است. برزیلی جذاب است 4.94/1 برای گلزنی ، در حالی که بهترین گلزن 9 گل پاتریک بامفورد در آنفیلد و استمفوردبریج گلزنی کرده است. شش گل از 9 گل او در راه است و او در حال معامله است 2.868/15 برای پیدا کردن شبکه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *