نکات لیگ برتر | 21-22 پیش نمایش فصل


فصل 2021/2021 لیگ برتر این آخر هفته آغاز می شود و با بازگشت فوتبال به چیزی شبیه به این عادی بودن ما می توانیم انتظار یک کمپین بسیار متفاوت را نسبت به گذشته داشته باشیم. مالکیت آهسته منچسترسیتی با افزایش شدت بازی باعث کاهش آن نمی شود ، در حالی که انتظار می رود بازیکنانی چون چلسی و لیورپول دوباره به فرم خود بازگردند.

پایین جدول ، موارد جدی وجود دارد علامت سوال در مقابل تاتنهام و آرسنال ، هر دو مدیرانی را تعیین کرده اند که بعید است آنها را از مجموع اجزای خود قوی تر کند ، که استون ویلا را در موقعیت بالقوه قوی قرار می دهد.

در انتهای جدول ، کریستال پالاس از همه بیشتر است داستان جالب در نبرد سقوط به احتمال زیاد کمتر از 2020/21 رقابت خواهد شد.

در اینجا چهار شرط خارجی وجود دارد که ما پیش بینی می کنیم در این فصل وارد می شوند:

قهرمانی در لیگ قهرمانان به تنهایی کافی بود تا چلسی را در بین تیم های محبوب قرار دهد ، اما شانس آنها با توجه به این که توماس توخل موفق شده است به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. کامل پیش فصل تا بتواند ایده های تاکتیکی پیچیده خود را مطرح کند.

فصل گذشته او دائماً 3-4-3 را انتخاب می کرد و در مالکیت توپ آرام و نسبتاً محافظه کارانه بازی می کرد ، زیرا او به دنبال اجرای تدریجی سیستم ضد همه گیری بود. اما برای سال 2021/22 ما باید این تغییر را به طور چشمگیری ببینیم و جایگزین آن شود انرژی بالا، فوتبال پر فشار ، خط حمله در استمفورد بریج.

اضافه شدن روملو لوکاکو قطعه نهایی اره منبت کاری اره مویی را به توخل می دهد.

او یک بازیکن انتقالی درخشان است که می تواند خطوط را دریبل کند یا با هم تیمی های خود ارتباط برقرار کند ، در حالی که ضربه ها و سرعت گلزنی مرگبار او در بعد بعدی اضافه می کند.

READ  نکات شرط بندی سه گانه - یکشنبه 20 دسامبر 2020

نه تنها اراده تیمو ورنر با یک شریک اعتراضی کارآمدتر باشید ، اما ضربات عالی ریس جیمز در حال حاضر به علامت خود خواهد رسید. علاوه بر این ، لوکاکو یک بازیکن تاکتیکی و موقعیتی انعطاف پذیر است که به سرعت با خواسته های سرمربی سازگار می شود.

شانس پیش بینی دوگانه برای چلسی و لیورپول 11/1 هستند، به اندازه کافی برای نشان دادن تصور عمومی مبنی بر اینکه من سیتی در این فصل پس از جذب جک گرالیش بسیار قوی خواهد بود. اما حتی اگر آنها قصد دستگیری هری کین را داشته باشند ، برخی علائم هشداردهنده وجود دارد که نشان می دهد تیم پپ گواردیولا آنطور که بسیاری پیش بینی می کردند قوی نیست.

او قبلاً نسبت به الف هشدار داده است شروع کند به فصل بعد از شکست کمونیون شیلد مقابل لسترسیتی ، و اگر این اتفاق بیفتد منچسترسیتی می تواند با مشکل روبرو شود. پاییز گذشته ، وقتی آنها از 12 بازی اول 20 امتیاز داشتند ، بسیاری فکر می کردند دوران گواردیولا رو به پایان است و در حالی که آنها با توانایی مدیران در حل فوتبال همه گیر متحول شده بودند ، بازگشت به حالت عادی می تواند این مشکلات را دوباره پدیدار کند.

یک تیم پیری ، نرمی در خط هافبک مرکزی ، خطاهای دفاعی از خط بالا و کمبود انرژی در مطبوعات شروع سخت را تعریف کرد. هیچ یک از این مشکلات با اضافه شدن گرالیش حل نمی شود و احتمالاً 86 امتیاز برای پایان یافتن در دو تیم برتر در چنین سال قوی کافی نخواهد بود. آیا واقعا سیتی آنچه را که برای پیشرفت در فصل گذشته لازم است دارد؟

READ  سرگرمی ها می توانند حداقل یک امتیاز را بدزدند

لیورپول می تواند باشگاهی دوباره متولد شود. بازگشت از جمعیت آنفیلد این یک تقویت بزرگ برای تیمی است که بر اساس احساسات ساخته شده است ، و انگیزه در ترکیب تیم بالا خواهد بود: پیام یورگن کلوپ کسب عنوان قهرمانی برای تماشاگران خواهد بود که لحظه بزرگ لیورپول در سال 2020 را از دست دادند.

ویرجیل ون دیک و دیوگو جوتا بازگشتند ، که بسیار بزرگ است ، در حالی که علاوه بر این ابراهیما کونات باید دوباره به باشگاه انرژی داد

امسال می تواند سال خوبی برای استون ویلا برای شکستن شش تیم برتر باشد. اورتون با انتخاب این تیم فوق العاده محبوب مشکل دارد رافائل بنیتزکه تاکتیک های آن برای نیمه بالای لیگ برتر قدیمی است و تعداد کمی پیش بینی می کنند وستهام یونایتد فرم خود را از سال گذشته حفظ کند.

تاتنهام نزدیک می شود بحران در حالی که کین سعی می کند یک حرکت اجباری انجام دهد ، آرسنال با یک تیم متراکم دچار هرج و مرج است و تعداد کمی از مشکلات حمله آنها برطرف شده است ، و لیدز یونایتد پنجره نقل و انتقالات را برای پیشنهاد موجی خود در اختیار نداشت.

همه اینها راه را برای شما باز می کند ویلا ششم شد، با وجود رفتن جک گرالیش از یک تابستان دیدنی لذت برد. امیلیانو بوئندیا و لئون بیلی خریدهای بسیار هیجان انگیزی هستند و اگر دنی اینگز و اولی واتکینز به خوبی با هم همکاری کنند ، ویلا عملکرد مهاجمی بیشتری نسبت به سال گذشته خواهد داشت.

دفاع آنها در حال حاضر بسیار مطمئن است ، این فصل با اضافه شدن Axel Tanzuebe به علاوه ، قوی تر شده است جان مک گین سرانجام در حال بازگشت به بهترین فرم خود است و داگلاس لوئیز با مدال طلای المپیک خود تقویت می شود. اگر ویلا سریع شروع کند ، مکانهای اروپایی در دسترس است.

READ  گرگ ها می توانند در Molineux شمارش معکوس گل را حفظ کنند

کریستال پالاس در آستانه یک انقلاب کامل است – زخم های آخرین تلاش آنها برای انجام این کار هنوز تازه است. شبح فرانک دو بوئر آزمایش شکست خورده بر فراز پارک Selhurst آویزان شده است ، و در واقع دلیل وجود دارد که تصور کنیم پروژه پاتریک ویرا می تواند همین روند را در این فصل داشته باشد – در واقع من قبلاً برای آنها خواسته ام که به اینجا بروند.

بازیهای دوستانه پیش فصل آنها تمایل ویرا را برای بازی نشان داد فوتبال سریع با دفاع پشتی ، خط دفاعی بالا و چرخش موقعیت زیاد. آیا او واقعاً تیمی دارد که این کار را انجام دهد؟

آنها برخی را بسیار ساخته اند امضای هوشمندانه تابستان امسال – مارک گوحی ، یواخیم اندرسون ، مایکل اولیز و کانر گالاگر همه بازیکنان هیجان انگیزی هستند – اما کریستال پالاس در حال حاضر ریسک بزرگی را بر عهده دارد که از محافظه کاری دوران روی هاجسون دور می شود. این خطر با جذب بازیکنان جوان و اثبات نشده دو برابر می شود.

قصر نیز در حمله بسیار کوتاه است Eberichi Eze چندین ماه از فصل مصدوم است و در نتیجه فوتبال هجومی ویرا ممکن است در یک سوم پایانی بی نتیجه باشد در حالی که آنها را در عقب آسیب پذیرتر می کند. سقوط قطعاً در حال انجام است و اگر آنها فاجعه بار شروع شوند ، ممکن است پالاس حتی آخرین باشگاه در ماه مه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *