نکات لیگ برتر | پیش نمایش فصل

در آستانه فصل 2021-221 لیگ برتر ، ما از نویسندگان خود خواسته ایم تا پیش بینی های خود را برای جدول نهایی ارائه دهند و میانگین انتخاب های خود را برای ایجاد تصویر ما از نحوه بازی پس از 38 بازی به دست آوریم.

هیچ شگفتی برای حدس زدن این که کدام تیم در بالای تیم قرار دارد ، قهرمان است شهر منچستر انتخاب بیش از 50 درصد نویسندگان ما است.

و وقتی آنها ابتدا پسران پپ را انتخاب نکردند ، آنها را نایب قهرمان کردند. هیچ نویسنده ای پیش بینی نکرد که سیتی کمتر از دوم به پایان برسد.

چلسی تنها تیم دیگری بود که برای بیش از یک نویسنده به عنوان قهرمان پیش بینی می شد و دو تیم منتخب بود ، در حالی که لیورپول یک به یک اول شد.

منچستر یونایتد چهار تیم برتر ما را به پایان برسانید نویسندگان ما مردان اوله گونار سولشایر را در موقعیت نسبتا مساوی از دوم تا چهارم قرار دادند و هیچ کس نگفت یونایتد خارج از چهار تیم برتر به پایان می رسد.

شما می توانید از چهار تیم برتر که شامل سیتی ، چلسی ، لیورپول و یونایتد هستند – به هر ترتیب – حمایت کنید. در 3.02/1به

دوباره پنج مورد برتر برای Foxes

لسترسیتی مقام پنجم را کسب کرده است و از نظر نویسندگان ما برای روباه ها همخوانی مشابهی وجود دارد ، دو سوم آنها می گویند که آنها دوباره پنجم خواهند شد.

اکنون پیش بینی ها کمی آشفته و کمی جالب تر می شوند.

READ  آمار و نتایج لیگ برتر

انبار مهمات آنها ششمین تیم در جدول نهایی ما هستند و پس از آن رقبای سرسختی قرار دارند اسپرز در رده هفتم ، لیدز هشتم ، استون ویلا نهم و وستهم دهم.

اما تغییرات قابل توجهی در بین پیش بینی ها وجود داشت ، زیرا آرسنال تا پنجم و پایین هشتم ، اسپرز ششم اما نهم ، لیدز بین هفتم تا دهم ، اورتون به طور بالقوه ششم اما همچنین دوازدهم و ویا بین 7 و 11 قرار گرفت.

وستهام در بالای نیمه پایانی قرار دارد

در نیمه پایینی جدول ، شش تیم برتر شگفتی ساز فصل گذشته ، وستهام ، در رده یازدهم قرار داریم. بدیهی است که انتظار می رود لیگ اروپا در ترکیب دیوید مویس تاثیری داشته باشد.

برایتون دوازدهم است ، اما انواع مختلفی از پیش بینی های نهایی برای مرغ دریایی وجود داشت ، که بین 10 تا 19 توسط گروه ما قرار گرفت. وولوز و نیوکاسل هیچ مشکلی برای مکان های اروپایی یا سقوط ندارند و فصل را در سیزدهم و چهاردهم به پایان می رسانند.

کریستال پالاس ، تحت هدایت پاتریک ویرا ، یکی دیگر از گزینه های خارج از خانه در این سایت بوده است ، و دو نویسنده ما آنها را در مکان های سقوط قرار می دهند ، اما بقیه معتقدند که این یک پایان میانی دیگر برای تیم جنوبی لندن خواهد بود.

READ  نکات تاتنهام - اورتون - کین برای روشن کردن درب بازکن هیجان انگیز

خبر خوب برای برنتفورد طرفداران – کارشناسان ما شما را در رده شانزدهم قرار می دهند! ساوتهمپتون آخرین تیم خارج از سه تیم پایانی هستند.

خداحافظ برنلی ، نورویچ و واتفورد

و این سه نفر از برنلی ، نورویچ و واتفورد تشکیل خواهند شد. پشتيباني از آن سه نفر براي پايين آمدن دوباره برمي گردد 23.022/1 با دفترچه ورزشی Betfairبه

طرفداران شان دایچ یک انتخاب دائمی برای افت هستند ، آیا ممکن است امسال سال نزولی آنها باشد؟ آنها تابستان امسال به طور قابل توجهی تقویت نشده اند ، بنابراین ممکن است زمان آن باشد.

نورویچ آخرین باری که در رده بالای جدول قرار داشت تلاش می کرد و در حالی که بیش از نیمی از اعضای ما قناری ها را در خارج از سه تیم پایینی قرار دادند ، به اندازه کافی متقاعد شده بودند که در آخرین مرحله به مرحله سقوط سقوط می کنند.

و سرانجام به واتفورد. فقط دو نویسنده ما هورنتس را در خارج از رتبه 20 داشتند. آیا می توان 6.05/1 در پایان سنگی شرط بندی ارزشمند باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *