نکات لیگ برتر | پیش نمایش فصل 2021-22


از نظر تاریخی همیشه یک پیش بینی ناپذیر دلخراش در مورد نزول لیگ برتر وجود داشته است ، اما افزایش شکاف مالی در فوتبال انگلیس باعث شده است الگو شروع به ظهور در بیشتر فصل ها ، از جمله دو مورد از سه فصل گذشته ، دو تیم تازه صعود می کنند که منابع لازم برای زنده ماندن از افت را ندارند و به تیم اصلی لیگ برتر می پیوندند که پس از سالها رکود سقوط می کند.

جنبه پولی این امر غیر مستقیم است. همه باشگاه های لیگ برتر این امکان را دارند که استاندارد مناسبی از بازیکنان را امضا کنند ، اما افزایش فاصله بین گروه های هشت نفره برتر و بقیه یک ضرورت تاکتیکی را برای طرفین در معرض سقوط ایجاد کرده است تا بتوانند روی پای عقب بازی کنند و فشارها را برای مدت طولانی قبل از ضد حمله و در صورت بروز فرصتها جذب کنند.

این باعث می شود گذار از مسابقات قهرمانی دشوارتر از گذشته بود و به طور کلی دو نفر از سه نفر نمی توانند سبک بازی خود را از حالت گسترده و حمله در ردیف دوم به محتاطانه و دفاعی در مرحله اول تغییر دهند.

در مورد تیم مستقر لیگ برتر که سقوط می کند ، تقسیم مالی نیز مقصر است برای باشگاه هایی مانند بورنموث و سوانزی سیتی سقف زده می شود و سال ها در آب قدم می گذاریم ، اجتناب ناپذیر است که همه چیز بیات شود و کف آن بیفتد.

امسال ، آن باشگاه به خوبی می تواند کریستال پالاس باشد ، در حالی که از بین سه باشگاه ارتقا یافته واتفورد و نورویچ سیتی در بدترین موقعیت قرار دارند. در اینجا انتخاب ما از احتمالی ترین باشگاه ها وجود دارد – و چرا ارزش حمایت از آنها را دارد یک سه گانه سقوط 19/1.

فشار بیش از حد بر مهاجمان واتفورد برای زنده ماندن

دلیل اصلی اینکه ما از واتفورد و نورویچ حمایت می کنیم این است که رقابت وجود دارد غیرمعمول قوی؛ برایتون ، ساوتهمپتون ، برنلی ، وولوز ، وستهم و استون ویلا همگی بسیار باتجربه ، با استعداد و با استعداد هستند که از اواخر دهه 30 رها شوند.

READ  درخشش پسر برای اسپرز

واتفورد ، هرگز باشگاه ثبات ، قربانی این امر خواهد شد. سرمربی Xisco Munoz فقط در دسامبر سال گذشته وارد شد و به لطف فوتبال مستقیم هجومی که به شدت بر نبوغ وینگرها متکی بود ، هورنتس را به نقاط خودکار صعود کرد. اسماعیله سر و جوآئو پدرو به ثمر رساندن 22 گل بین آنها ، حیله گری این دو در 4-3-3 Xisco برای امیدهای بقا آنها بسیار مهم است.

اما احتمالات بسیار اندک است ، نه تنها به این دلیل که خانواده Pozzo بدون شک Xisco را به محض سخت شدن کار اخراج خواهند کرد. اگر او نتواند یک سبک محافظه کارانه در فوتبال را به کار گیرد که از سرعت سار در زمان استراحت استفاده می کند ، واتفورد با مشکل بزرگی روبرو می شود – بدون هیچ خطایی. یک تابستان نسبتاً ناامیدکننده تا کنون فقط نگرانی را افزایش می دهد ، هرچند مهاجم 23 ساله امانوئل دنیس و عمران لووزا ، هافبک سابق نانت ، خریدهای خوبی هستند.

تنها پرتو امید برای Xisco نسبتا است شروع اهلی تا فصل ، با استون ویلا ، برایتون ، وولوز و نورویچ در پنج بازی ابتدایی خود قرار بگیرند. شکست در برنده شدن حداقل دو مورد از این موارد و واتفورد احتمالاً انجام شده است.

ضررهای Cantwell & Buendia به معنی تکرار 20/19 است

دانیل فارکه در اولین درخواست نوریچ سیتی را به لیگ برتر بازگرداند و برنده شد 97 امتیاز و بسیاری از افتخارات در طول راه. اما فقط یک مشکل وجود دارد: نورویچ در فصل 2018/19 به همان اندازه چشمگیر و سرگرم کننده بود و در واقع نشانه ها نشان دهنده تکرار جدیدترین حضور آنها در لیگ برتر است.

در فصل 2019/20 نورویچ در بازی خود بسیار گسترده بود و بین خطوط ناامیدکننده به نظر می رسید که غریزه تهاجمی فارک تیمش را دید. افشا شده دوباره و دوباره. کل مبارزات آنها در شکست روز 4-1 مقابل لیورپول خلاصه شد: بلندپروازانه ، سرگرم کننده ، سرخوش و ساده لوح.

READ  در صدر قرار دارد زیرا کریک در نقش موقت یونایتد امتیاز کسب می کند

با این حال ، نورویچ سال گذشته 21 گل کمتر نسبت به فصل قهرمانی خود در فصل 2018/19 دریافت کرد که به دلیل همکاری محکم بن گیبسون و گرانت هانلی ، در حالی که الیور اسکیپ هافبک وسط را تقویت کرد. امضا کردن بیلی گیلمور به صورت قرضی از چلسی ، هافبک تاتنهام ارتقا یافته است.

اما در نهایت نورویچ همچنان در مقایسه با رقبای لیگ برتر خود نرم به نظر می رسد ، به ویژه وقتی امیلیانو بوندیا به استون ویلا رفته است. تاد کانتول ظاهراً همین راه را می رود

این دو بازیکن 43 گل و پاس گل در فصل گذشته در چمپیونشیپ ثبت کردند. بدون آنها نوریچ بدون فرمان خواهد بود.

ویرا مرد اشتباهی است که رهبری بازسازی را بر عهده دارد

کریستال پالاس با تجارت در محافظه کاری ایمن ریسک بزرگی را پذیرفته است روی هاجسون برای یک رویکرد مبتنی بر مالکیت بیشتر تحت نظارت پاتریک ویرا. هافبک سابق آرسنال در فصل پیش رویکرد گونگ هو را بطور قابل ملاحظه ای اجرا کرده است ، با چرخش موقعیتی زیاد ، برخی مدافعان کناری تداخل آمیز و پاس های دقیق از پشت.

البته پالاس از آخرین باری که سعی کردند سبک تاکتیکی خود را تغییر دهند دارای یک زخم دردناک است – و این احتمال وجود دارد که این آزمایش تقریباً بدتر از دوره کوتاه فرانک دو بوئر در پارک سلوهرست باشد. پالاس بازیکنانی در خط میانی ندارد که بتوانند با سبک پیشرو بازی کنند و در حالی که ویرا خریدهای بسیار خوبی انجام داده است – مایکل اولیز، مارک گوهی و یواخیم اندرسون یک تغییر هوشمند در استراتژی انتقال را خلاصه می کنند – کیفیت کافی برای کنار گذاشتن ذهنیت دفاعی وجود ندارد.

ویرا همچنین انتخاب اشتباهی برای بازسازی تیم است. او به عنوان مدیر باشگاه نیویورک سیتی از موفقیت برخوردار بود اما در سطح بالاتری در فرانسه مبارزه کرد ، جایی که بیش از دو سال و نیم تیم نیس او عقب رفت. آنها اغلب الف بودند آشفتگی آشفته به عنوان روش آزمایش و خطای ویرا ، ترکیب و انتخاب تیم از بازی به بازی دیگر تغییر کرد.

READ  آمارها چه می گویند: Opta قابلیت اطمینان آرسنال در خانه را نشان می دهد

اگر دیدگاه او در قصر فاقد وضوح است پایین خواهند رفت مصدومیت Eberichi Eze شبیه میخ آخر در تابوت است.

برنتفورد و نیوکاسل می توانند با هم مبارزه کنند

برنتفورد و نیوکاسل تنها رقبای واقعی این سه تیم هستند ، اما تیم اول دارای تمام ویژگی های یک باشگاه خوش مدیریت است که می تواند تعجب در حالی که دومی از کیفیت کافی در یک سوم پایانی برخوردار است تا از خط عبور کند.

برنتفورد به شفیلد یونایتد احساس می کند و فوتبال جذاب توماس فرانک باید برای ربودن امتیازات بعید و صعود جدول در برخی از مراحل فصل کافی باشد. خود انعطاف پذیری و توجه به جزئیات حریفان را حدس می زند و پیشنهاد می کند که شروع انفجاری در فصل داشته باشد و امتیازات کافی در صفحه برای جلوگیری از افت وجود داشته باشد.

در مورد نیوکاسل ، طرفداران ممکن است بسیار ناراضی باشند اما استیو بروس همچنان به این کار ادامه می دهد آسیاب کردن وقتی اهمیت دارد نتیجه می گیرد او احتمالاً می تواند 9 امتیاز کمتر از فصل گذشته جمع کند و همچنان در رده 17 قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.