نکات لیگ برتر: مدعیان عنوان شگفتی در رتبه بندی قرار گرفتند


هر دلیلی برای باور داشتن وجود دارد فصل 2020/21 لیگ برتر خواهد داشت برنده غافلگیر کننده.

در حال حاضر دو مورد علاقه واضح ، شهر منچستر و لیورپول، راکد هستند. سیتی در تلاش است تا ریتم خود را پیدا کند و با 12 امتیاز از ابتدای بازی خود ، هفت بازی می تواند باشد کاهش ترمینال زیر نظر پپ گواردیولا در حالی که تیم یورگن کلوپ بدون ویرجیل ون دیک در تمام فصل آسیب پذیر خواهد بود.

و تأثیر همه گیر در لیگ برتر هنوز کاملاً احساس نشده است. آسیب های بافت نرم تازه شروع به جمع شدن می کنند اما بدتر می شوند ، به علاوه لیست وسایل پر ازدحام – بازیکنان را خسته کرده و مانع از مربیگری مدیران در هفته می شود – روند صعودی دارد ، نه پایین.

این حتی می تواند یک فصل لستر باشد ، اما حداقل با احتساب امتیازات قهرمانان سقوط به اواسط دهه 80، ما می توانیم ادعا کنیم که شخص دیگری به غیر از من سیتی و لیورپول در آنجا حضور خواهد داشت.

(برنده لیورپول و من سیتی) 9/2)

سومین مورد علاقه برای قهرمانی چلسی است ، قابل درک است که با توجه به آنها 220 میلیون پوند انتقال تابستان شاگردان فرانک لمپارد به دلیل تلاش بازیکنان جدید برای تسویه حساب ، به خصوص قانع کننده به نظر نمی رسند و با وجود این ، آنها تنها سه امتیاز از بالای جدول فاصله دارند.

اگر تعداد قهرمانان امسال امتیاز نسبتاً کمی داشته باشد ، بسیاری از شکایات تاکتیکی مطرح شده از چلسی می تواند بی ربط باشد. آنها به دلیل حملات غیر ساختاری که باعث آسیب پذیری آنها در مرحله انتقال می شوند ، همچنان متخلخل به نظر می رسند ، اما اگر فقط به 85 امتیاز نیاز داشته باشند ، از پس شلختگی برمی آید چند بار

علاوه بر این ، استعدادهای فردی که در هر دو انتهای زمین در اختیار دارند برخی از عملکردهای ناخواسته را جبران می کند. تیاگو سیلوا و ادوارد مندی هستند تمیز کردن خطاهای دفاعی در دفاع ، در حالی که حکیم زیهچ ، کای هاورتز و تیمو ورنر در مسابقات با لحظات فردی با کیفیت برنده می شوند.

READ  زمان لوکاکو برای دیدارهای چلسی است

اما آنها خواهند بود ضربه از خستگی به اندازه هر کسی و بدون استراتژی سازمان یافته تر برای بازگشت ، این ماه های خسته اعتماد به نفس آنها را از بین می برد و در نهایت به باشگاه های متمرکزتر اجازه می دهد بالاتر از آنها کار کنند.

Frank-Lampard-Chelsea-CL-1280.jpg

(برنده لیورپول و من سیتی) 10/10)

ژوزه مورینیو فقط چند ماه پیش از گذشته گذشته تصور می شد ، اما ممکن است بیماری همه گیر او را به وجود آورده باشد بازگشت به ارتباط. محیط بی نظیری که ایجاد کرده و منجر به بازی های عجیب و غریب با امتیاز بالا و یک نبرد سخت روانشناختی در استادیوم های خالی می شود ، می تواند از محافظه کاری تاکتیکی مدیر اسپرز حمایت کند.

باز هم ، نقاط بالقوه پایین تر همه چیز را تغییر می دهد. اگر مسابقات کشیده شود و فشار دادن آرام باشد (به لطف افزایش خستگی و استادیوم های خالی) ، پس مورینیو ترجیح می دهد یک میانه بلوک فشرده و ضد حمله سریع می تواند روش صحیحی برای کنترل مسابقات باشد. مانترا معروف وی – اینکه تیم در اختیار بیشترین آسیب پذیری را دارد و تیمی که کمترین ریسک را انجام دهد برنده است – اکنون بیش از هر زمان دیگری منطقی است. تاکتیک های فوتبال در دوران ویروس کرونا در حال قهقرا هستند.

و مورینیو این تیم اسپرز را به بازی در تصویر خود ترغیب کرده است. فرم خارق العاده هری کین مدیون آزادی او توسط مدیر است ، در حالی که هونگ مین سون در یک فلسفه ضد حمله عالی عمل می کند. اگر چند گل دیرهنگام بسیار بدشانس مقابل وستهام و نیوكاسل یونایتد نبود ، اسپرز در لیگ برتر می شد.

مورینیو می داند چگونه نتایج را در یک برنامه طاقت فرسا خرد کند. آن ها هستند مدعیان اصلی.

(برنده لیورپول و من سیتی) 9/1)

برندان راجرز در لستر کار فوق العاده ای انجام می دهد و حتی اگر این کار را بکنید عاقلانه نیست لیگ اروپا در نهایت فوتبال باید صدمات خود را بکشاند.

با این حال ، یک عدم عمق جوخه به این معنی که آنها احتمالاً از طلسم پوسیده دیگری مانند سال 2019/20 عبور می کنند. تیم راجرز برای کار سیستم به چند نفر اعتماد می کند و در صورت آسیب دیدگی طولانی مدت یکی از جیمز مدیسون ، یوری تیلمنس یا جیمی وردی ، لستر برای پیروزی در بازی ها تلاش می کند.

READ  مسابقه اخراج لیگ برتر: Arteta 7/2 مورد پس از شکست برنتفورد

اگر آنها این فرم را تا نیمه راه نگه داشتند ، دوباره آن را ادامه دهید حرکت ایجاد خواهد شد و طرفداران باور خواهند کرد که می توانند دوباره تصور غیرقابل تصور را انجام دهند. همه چیز به آسیب ها و خستگی های روحی بستگی دارد.

Rodgers Clapping 1280.jpg

(برنده لیورپول و من سیتی) 13/2)

تنها دلیل کوتاه بودن شانس منچستر یونایتد همین است نشان. در عملکرد این تیم یا ذکاوت تاکتیکی نشان داده شده توسط Ole Gunnar Solskjaer هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد آنها می توانند در یک نبرد عنوان پیروز شوند.

پیروزی 3-1 برابر اورتون در حال حاضر فشار را کاهش داده است ، اما این انتظار می رود. به نظر می رسد Solskjaer همیشه در آخرین لحظه ها نتیجه بزرگی را به دست می آورد و یونایتد را در چرخه رکود بی پایان قفل می کند. آنها بد عملکرد، سپس در مقابل یکی از تیم های بزرگ پیروز شوید و نروژی به تلو تلو خوردن می پردازد.

عنوان را مهم نباشید. یونایتد خواهد بود خوش شانسم که شش نفر برتر شدم.

(برنده لیورپول و من سیتی) 17/2)

به همین ترتیب آرسنال برای رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر فاصله زیادی دارد. Mikel Arteta در یک است مرحله نگران کننده تحولات او در امارات ، شکست 3 بر صفر مقابل استون ویلا که برخی از نقص های جدی ساختاری و مسائل خلاقیت را برجسته می کند.

ما در مربیگری پیچیده تاکتیکی آرتتا به اندازه کافی دیده ایم که می دانیم آرسنال در مسیر درست قرار دارد ، اما ممکن است اوضاع قبل از بهتر شدن بدتر شود. توپچی ها فاقد بازی ساز است و یک وینگر کاملتر است و با کسب 12 امتیاز از هشت بازی اول آنها یک غرفه خارق العاده ای خواهد داشت تا تمام ده باشگاهی که در حال حاضر در جدول هستند را غصب کند.

عمق استعداد در چلسی که باید به آنها اجازه دهد در بسیاری از مسابقات لیگ برتر زورگو باشند ، به علاوه تجربه و استعداد مورینیو در اسپرز ، پنجره لستر دیگری را می بندد. افسانه پویش.

READ  نکات درست در مورد لیگ برتر: پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW2

اما اگر قرار باشد اتفاق بیفتد ، احتمالاً اورتون یا ولوز نخواهد بود. شاگردان کارلو آنچلوتی به خصوص در 11 بازیکن اول خود ضعیف هستند و در یک بازی بازی می کنند گسترده سبکی که به طور مکرر شاهد لغزش آنها در مقابل میز میانی خواهد بود ، در حالی که گرگ ها کمی بیش از حد عملکردی ندارند تا بتوانند روندهای پیروزی خود را حفظ کنند.

این ساوتهمپتون و استون ویلا را ترک می کند ، و هر دو مجموعه طرفداران نیز ممکن است هیجان زده شدن. به هر حال احتمال 150/1 بسیار مطلوب تر از 5000/1 است.

مقدسین دارای یک مهارت تاکتیکی هستند که به آنها امکان می دهد بازیکنان آسیب دیده را به طور یکپارچه جایگزین کنند ، که به اعتباری فوق العاده رالف هازنهوتل است ، اما فرد تعجب می کند که آیا توانایی آنها برای ناگهان از هم می پاشد – 5-2 اسپرز در این فصل هشدار دهنده بود – مانعی برای نوع دو ماهه داغ است که ما باید اعتقاد به چالش عنوان داشته باشیم.

ظاهرا ویلا کمتر آسیب پذیر است ، به این دلیل که آنها به وضوح چگونگی نشستن در مقابل “شش بزرگ” و چگونگی بازی گسترده در مقابل نیمه پایین را مورد بحث قرار داده اند. اما طرف دین اسمیت است فاقد مربیگری تاکتیکی عمیق هستند که ساوتهمپتون به خود می بالد ، به علاوه ویلا واقعاً از کیفیت بالای 11 نفر اول خود برخوردار نیست.

اما نام بردن از دلایلی که ساوتهمپتون و ویا نمی توانند قهرمان لیگ شوند ، آسان است. و اگر فصلی برای اتفاق جادویی و غیرقابل تصور وجود داشته باشد ، این فصل است. اگر روده هستید چیزی به شما می گوید، سپس در 150/1 ارزش یک شرط کوچک را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *