نکات لیگ برتر – آیا ولوز ، لستر یا ساوتهمپتون می توانند در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرند؟


اگر چه لسترسیتی و اورتون در حال حاضر در جمع چهار تیم برتر زندگی می کند ، اما همچنان دور از ذهن است که نشان می دهد هر کسی غیر از “شش نفر برتر” سنتی ممکن است در این فصل جایگاه لیگ قهرمانان را بدست آورد.

به هر حال ، مظنونان معمول مدت هاست که یک فروشگاه بسته در بالای خانه ایجاد کرده اند ، تا حدی که در 15 سال گذشته فقط یک تیم برای یک فصل موفق به شکست مهمانی شده است. و حتی لستر نیز برای اطمینان از این مسئله باید در شانس 5000/1 پیروز شود.

نه ، مکان های لیگ قهرمانان برای لیورپول ، منچستر سیتی ، آرسنال ، اسپرز ، چلسی و منچستر یونایتد اختصاص داده شده است و این فقط روش کار است. برای بقیه ، صلاحیت لیگ اروپا وجود دارد که می تواند برای آن رقابت کند و در صورت عدم احترام ، در یک ده قهرمانی برتر شکست بخورد. حتی فرار از چنگال سقوط نیز گاهی می تواند احساس موفقیت شود.

این حکم نوک تیز لیگ برتر در قرن 21 است. در حال حاضر اینگونه است و متأسفانه گاهی اوقات احساس می شود که همیشه اینگونه خواهد بود. این هنجار است.

فقط یک مشکل کوچک در این طرز فکر وجود دارد: این فصل چیزی غیر طبیعی است.

بازی کاملاً جدید با توپ

تأثیر عمیق همه گیری جهانی باعث شده است تا فوتبال ناآشنا و ناامید به نظر برسد. بازی ها در استادیوم های خالی در حال انجام هستند و انتظار می رود که به سختی بازیکنان تهویه پیش فصل به طور باورنکردنی این کار را انجام دهند برنامه ثابت و فشرده.

بنابراین به طور طبیعی نتیجه می گیرد که این شرایط استثنایی به نتایج استثنایی منجر می شود ، یعنی برخی از امتیازات عجیب و غریب که ما را در مسیر ما متوقف کرده است و مجموعه ای از الگوهای فرم غیر منتظره که منجر به شش تیم برتر در حال حاضر لستر ، اورتون ، ساوتهمپتون و ولوز می شود.

READ  امری می تواند ماموریت انتقام گیری اوله را ناکام بگذارد

همه این س begال را ایجاد می کند: آیا این فقط یک تغییر ساختار موقتی سلسله مراتب فوتبال است تا زمانی که همه چیز حل و فصل شود؟ یا آیا یکی از چهار گروه مذکور در واقع می تواند رویای خود را آغاز کند سفر به بارسلونا یا بایرن ترم بعدی؟

برای بهتر پاسخ دادن به این موضوع ، لازم است که گذشته از بی نظمی عمومی را مرور کنیم و به این نکته توجه کنیم که چرا برخی از تیم ها بهتر از سایرین با “هنجار جدید” سازگار هستند.

استفاده از فرصت

JamieVardyTongue1280.jpg

بنا به دلایل مختلف ، تعداد انگشت شماری از تیم ها واقعاً در تلاشند تا در محیط استریل یک زمین خالی بازی کنند و این را می توان با این واقعیت اثبات کرد که در فصل گذشته شش تیم برتر 31 امتیاز به این نقطه اختصاص داده بودند. در حال حاضر آنها فقط 21 مشترک دارند پیروزی فولام برابر وست بروم دوشنبه گذشته چهار تیم هنوز ادعای یک پیروزی داشتند. آخرین دوره فقط واتفورد در این دوره بدون برد بود.

و چه کسی است که بیشترین سود را از این افراد متلاشی و ناتوانی در سازگاری می برد؟ مطمئناً این شش کشور برتر سنتی نیست ، اگرچه باید گفت مشکلات آنها بسیار اغراق آمیز است. فصل گذشته لیورپول ، چلسی و همکاران در این مرحله 45 امتیاز بین آنها افتخار کرد. این بار تنها سه امتیاز کمتر است.

در واقع این لستر و همکاران هستند که مرتباً بی رحم هستند و از بدبختی دیگران استفاده می کنند. وولز ، اورتون و ساوتهمپتون هر کدام شش امتیاز بهتر از این مقطع در فصل گذشته هستند. در همین حال ، روباه ها با یک امتیاز پیشرفت کرده اند اما فراموش نکنیم که شکل اولیه آنها در 2019/20 چقدر حیرت انگیز بود.

لستر در فرم 4/1 است تا چهار مقام برتر را بدست آورد.

READ  اعتصاب کنندگان برای انجام وظایف خود

بازیکنان بزرگ مرحله خود را از دست می دهند

نظریه ای مطرح شده که این فوق ستاره های لیگ برتر هستند که فضای رعد و برق زمینه های بسته بندی شده را بیشتر از دست می دهند. آنها به طور غریزی در طول زندگی حرفه ای خود سر و صدا و انرژی را خسته کرده اند و متعاقباً بازی خود را بالا برده اند و اکنون انتظار می رود مسابقه ها را از طریق گردن شکم بگیرید فقط به فریادهای جداگانه تشویق از نیمکت.

اینکه آیا این صحت دارد جای بحث دارد اما مطمئناً نشانگر این است که تیم WhoScored در این فصل دقیقاً هیچ بازیکنی از لیورپول و منچستر سیتی ندارد. هیچ مانه ای وجود ندارد. نه دی بروین. چنین بازیکنانی به طور معمول تجهیزات ثابت هستند.

اگر این نظریه آب را در خود نگه دارد ، نشان می دهد که یک روحیه جمعی برای حرکت در این اوقات عجیب و غریب بی نهایت تأثیرگذارتر از افراد درخشان است. مانند رئیس مقدسین رالف هازنهوتل اخیراً آن را بیان کنید: “این بهترین بازیکنانی نیست که برنده بازی باشند ، بهترین تیمهایی هستند که برنده بازی هستند.”

این مورد آزمایش قرار خواهد گرفت وقتی که Saints برای چند هفته از دنی اینگ مرد ستاره ای دلتنگ شود اما آنها وسوسه انگیز باقی می مانند در 25/1 تا داخل چهار تیم برتر به پایان برسد.

دنی اینگ ، Southampton.jpg

آسیب دیدگی عامل بزرگی است

پپ گواردیولا اخیراً تأیید کرده است که در پروازهای سطح بالای سال تقریباً 50٪ از آسیب های عضلانی بیشتر در سال گذشته مشاهده شده است و متأسفانه روندی است که قرار است فقط بدتر شود.

خستگی ناپذیر از برنامه مسابقات – همراه با عدم آمادگی قبل از فصل – تقریباً قطعاً به این معنی است که تعداد بیشتری از بازیکنان در ماه های آینده تسلیم اخراج می شوند و البته در نگاه اول این نشان می دهد باشگاه هایی با عمیق ترین تیم ها سود خواهد برد که واقعاً به چشم انداز می رسد.

READ  اهداف در منوی Molineux

شاید کمتر مرتبط باشد که بیشترین آسیب را ببیند در مقایسه با کدام باشگاه ها آنقدر خوش شانس هستند که از غیبت طولانی مدت در مجریان ستاره خود جلوگیری کنند؟ و این به خاطر سرنوشت است ، نه بخت و اقبال.

تاکنون ثابت شده است که صدمات یک سطح است و هیچ دلیلی برای تصور این مسئله وجود ندارد.

تکانه

موارد بالا به نوعی توضیح می دهد که چگونه این چهار طرف کاملاً در میان چهار تیم اصلی قرار گرفته اند ، تقریباً یک چهارم راه این مبارزات. پرسش بعدی این است که آیا هیچ یک از آنها توانایی ادامه کار را دارند؟

تاریخ می گوید نه ، اما دوباره ، تاریخ نقش کمی در یک فصل منحصر به فرد و بازسازی شده دارد که پارامترهای کاملاً جدیدی دارد. که قبلاً برخی از حقایق ثابت شده را دیده است که به باد پراکنده شده اند.

با توجه به این پارامترهای جدید ، نباید ارزیابی کرد که شتاب و با هم بودن می تواند یک تیم را ببرد و بیشتر اینکه گرگ ها یک لباس کاملاً شکل گرفته و خطرناک هستند نونو اسپیریتو سانتو در حالی که لستر برای یادگیری درسهای خود از افت سال گذشته بسیار جهنم خواهد بود. در همین حال ، اورتون از خریدهای جدید دلخوش است و از ساوتهمپتون که فقط سه بار باخت تا مارس گذشته شکست نمی خورد.

علاوه بر این و در آخر ، این سال 2020 است. اگر ایده از گرگ ها به سمت برناباو می روند یک سال بعد ذهن شما را رد می کند ، رک و پوست کنده ، کجا بوده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *