نکات لیورپول و کریستال پالاس

لیورپول – کریستال پالاس
یکشنبه 23 مه ، ساعت 16:00
در Sky Sports زندگی کنید

قرمزها در آستانه نجات فصل خود هستند

بعد از یک فصل فراز و نشیب ، هرج و مرج و مصیبت ، لیورپول ممکن است در آستانه پایان قرار داشته باشد. مطمئناً ، مجبور شدن به ربودن یک مقام در لیگ قهرمانان در روز آخر رقابت ، یک تصور غیرقابل تصور در ابتدای فصل باشد ، اما ترکیبی از خستگی ، صدمات و فرم ضعیف قرمزها را به اسنوکرهایی که نیاز به چند هفته آخر برنامه دارند ، ترک کرد.

قهرمانان تمایل دارند که راهی برای پیروزی پیدا کنند وقتی که شانس مقابل آنها باشد و لیورپول این کار را انجام داده است. یک پیروزی چهار مسابقه ای ، دوشی که شامل دقیقه 95 پیروزی دروازه بان آلیسون مقابل وست بروم و یک پیروزی چشمگیر برابر منچستر یونایتد در اولدترافورد، یک یورو باقی مانده مردان یورگن کلوپ را بالاتر از لستر سیتی قرار داده است. یک پیروزی نهایی برابر کریستال پالاس ، بازگشت غول های مرسی ساید به رقابت های نخبه فوتبال اروپا را تضمین می کند.

با این حال ، این ممکن است هدف باز مورد نظر جدول نباشد. لیورپول دارد از 11 یازده گذشته خود فقط دو برنده شد مسابقات خانگی لیگ برتر ، و اگر به آن جفت پیروزی ها نگاه کنید ، استون ویلا فقط با ضربه آخر نفوذ ترنت الکساندر-آرنولد شکست خورد و لحظات متزلزل مقابل ساوتهمپتون رقم خورد.

لیست مصدومیت لیورپول هنوز به طرز باورنکردنی طولانی است و هفت بازیکن بزرگسال قطعاً از حاشیه دور هستند. در حالی که دیوگو جوتا شک دارد جینی ویجنالدوم انتظار می رود که در خط هافبک شروع کند ، زیرا او آخرین حضور خود در این باشگاه را انجام می دهد. با توجه به اینکه او به عنوان بازیکن سرخ پوشان به قهرمانی در لیگ برتر ، لیگ قهرمانان و جام باشگاه های جهان رسیده است ، منصفانه است که بگوییم این بازیکن هلندی در خاطر وفاداران آنفیلد به مطلوب یاد خواهد شد.

READ  لیگ برتر کانون این افزایش 28/1 است

هاجسون عقاب های محبوب را در حالت خوب ترک می کند

وقتی هوادار غروب آفتاب می شود ، روی هاجسون می تواند طلسم موفقی را با تیمی که در کودکی در کرویدون حمایت می کرد ، تأمل کند. هنگامی که او مسئولیت این کار را به دست گرفت ، او مجبور شد بقایای افسون مختصر و ناگهانی فرانک دی بوئر را غربال کند و او کریستال پالاس را در مخزن کوسه که لیگ برتر است ، دور نگه دارد. هاجسون به عنوان یک بازیکن با عقاب ها آزمایش هایی را انجام داد و مربیگری خود را به عنوان رئیس تیم زیر 11 سال پارک هیل یونایتد آغاز کرد. کریستال پالاس باشگاه اوست و این قسمت از جنوب لندن گوشه او در جهان است.

و با این حال ، این ماجراهای هاجسون فراتر از جنوب لندن است که او را به عنوان مدیر تعریف کرده است. او شش عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد در سوئد سوئیس را به رتبه سوم فیفا رساند ، اینترمیلان و احتمالاً فولام را به فینال جام یوفا راهنمایی کرد و کشورش را مدیریت کرد. دوران تصدی وی در انگلیس به پایان دردناک و زشت و ناپسندی رسید و کنایه از این است که آخرین بازی او به عنوان سرمربی می تواند در مقابل باشگاهی باشد که شاید سخت ترین سقوط را با آن متحمل شود.

او در زمانی وارد لیورپول شد وجوه نقل و انتقالات کمیاب بود، و زمانی که قرمزها بدون کیفیت تیم منتظر بودند که از آن حمایت کنند. هاجسون اذعان می کند که در آنفیلد اشتباهاتی انجام داده است و شرم آور است که فشار ممکن است باعث ایجاد جنب جسمی بیشتری در او شود ، به خصوص با مطبوعات.

READ  روباه ها در این سه گانه 12/1 برنده می شوند

قصر بوده است بدون فشار سقوط برای چندین بازی در حال حاضر ، اما آنها در 4 بازی گذشته خود دو پیروزی کسب کرده اند و آنها در اواسط هفته آرسنال را تحت فشار قرار دادند تا اینکه در شکست 3-1 دو گل آخر را دریافت کنند. در کنار جاده ، تیم هاجسون تصویر ناسازگاری است ، در سه بازی اخیر خارج از خانه سه پیروزی ، چهار شکست و یک تساوی.

استعداد خیره کننده ابریچی ایزه متأسفانه پس از آسیب رساندن به تاندون آشیل برای مدت طولانی خارج از خانه است ، در حالی که کریستین بنتکه دست کشیده و ممکن است خطری نداشته باشد ، یورو 2020 برای او و بلژیک در گوشه ای قرار داشت. لوکا میلیوویویچ می تواند پس از از دست دادن باخت مقابل آرسنال به دلایل شخصی بازگردد.

لیورپول برای پیروزی ، اما ممکن است فشرده باشد

همیشه در مورد انگیزه قبل از آخر هفته آخر صحبت های زیادی وجود دارد ، اما به نظر می رسد قیمت لیورپول در آن است 1.1811/2 در شانس بازی بازار خیلی کوتاه است پالاس مشتاق انتقام 7-0 باختی است که در دیدار معکوس متحمل شده و می خواهد یک ارسال خوب به هاجسون بدهد. در حالی که لیورپول به طور واضح هدف مشخصی را برای هدف گذاری در نظر گرفته است ، بنابراین همه فشارها را بر دوش خود دارند.

من می توانم ببینم که لیورپول برنده مورد نیاز خود است ، اما کاملاً مطمئن نیستم که قصر فقط به میدان برود. می توانید از بازدید کنندگان +2.0 و +2.5 در پشت پشتیبانی کنید معلولیت آسیایی در 84/16/5، و با این شرط فقط اگر بازدیدکنندگان با سه گل یا بیشتر کاهش پیدا کنند ، ضرر می کنید.

READ  منچستر یونایتد به رقابت برای عنوان قهرمانی می رود

صلاح برای سرقت نمایش؟

فراتر از قلمرو احتمال نیست که پالاس می تواند زندگی را برای لیورپول سخت کند ، اما محمد صلاح در نهایت می تواند میزبان را به نتیجه مورد نیاز برساند. این مصری در 5 حضور خود در 3 حضور موفق به گلزنی شده است و در بالای جدول گلزنان لیگ برتر با هری کین هم سطح است. کین با سفری به لستر روبرو است و صلاح این بازیکن است 1.715/7 مورد علاقه در بهترین گلزن بازار.

من در واقع از او پشتیبانی می کنم تا WhoScored شود مرد مسابقه در 4.03/1 در Sportsbook. صلاح در وب سایت 7.07 دارای امتیاز متوسط ​​است و در ده حضور گذشته خود در شش گل به ثمر رسیده است. لیورپول باید به پیروزی برسد ، و حتی اگر فکر نمی کنم کاخ در اینجا شکسته شود ، صلاح می تواند کسی باشد که اختلاف را ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *