نکات لیورپول و وستهملیورپول 5/21.42 v ژامبون غربی 15/28.6؛ قرعه کشی 9/25.5
شنبه 31 مهر ، ساعت 17:30
در رویداد اصلی Sky Sports زندگی کنید

لیورپول بر سختی ها غلبه کرد

لیورپول طی یک ماه گذشته با چالش های زیادی روبرو شده اند ، اما در آخرین مسابقه ماه اکتبر به شکل جامد به میدان می آیند.

یک خروج از جام EFL با شکست 7-2 توسط استون ویلا و سپس مصدومیت همراه شد ویرجیل ون دیک. پس از سه ناامیدی ناگهانی ، لیورپول برای آرام کردن کارها خوب عمل کرده است. به دنبال تساوی 2-2 برابر اورتون که در آن ون دیک مصدوم شد ، لیورپول در هر سه بازی که انجام داده است پیروز شده است.

لیورپول در آن پیروزی برابر آژاکس ، شفیلد یونایتد و میتهیلند کاملاً قانع کننده نبوده است ، اما با توجه به شرایط ، نتایج اهمیت بیشتری از عملکرد دارند. آنها لیورپول را بالاتر از سطح خود قرار داده اند لیگ قهرمانان گروه و نفر دوم در لیگ برتر ، تنها با اختلاف گل اورتون.

یورگن کلوپ با مشکلات انتخاب در پست مدافع میانی روبرو می شود. فابینیو در غیاب ون دیک در آنجا بازی کرده است ، اما در حالی که جوئل ماتیپ نیز از بازی خارج شده است ، در برابر میدتیلند مصدومیت همسترینگ پیدا کرده است. از دیگر بازیکنان مصدوم لیورپول می توان به تسیمیکااس کنستانتینوس ، نبی کیتا ، تیاگو آلکانتارا و الکس آکسلید-چمبرلین اشاره کرد.

مویز به دلیل تعجب برانگیز بودن وستهام ، شایسته ستایش است

READ  تست لایپزیگ برای منچستر یونایتد در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا

با وجود مجموعه ای دلهره آور برای شروع فصل ، وستهام در چهار بازی بدون شکست در لیگ برتر به این بازی بروید.

باخت یک روز ابتدایی مقابل نیوکاسل خوشایند نبود ، با توجه به اینکه در 6 دیدار بعدی آنها تیمهای 8 تیم برتر لیگ برتر فصل گذشته قرار دارند. با این وجود پس از شکست در خارج از خانه در آرسنال ، چکش ها قبل از اینکه به تساوی برسند ، گرگ ها و لستر را شکست دادند خار و منچسترسیتی.

برخی از سخنان سبک و تمسخرآمیز این واقعیت که این شکل از چه زمانی شروع شد وجود داشت دیوید مویز هنگامی که خودش را منزوی می کرد قادر به حضور در مسابقات نبود ، اما مربی پیشکسوت شایسته ستایش برای شغلی است که در وستهام انجام داده است. این او بود که تصمیم مثمر ثمراتی را برای استفاده از میکائیل آنتونیو به عنوان مهاجم اتخاذ کرد و مویس نیز در ماه های اخیر خریدهای زیرکانه ای انجام داده است.

یک خرید جدید دیگر می تواند اولین بازی خود را مقابل لیورپول انجام دهد ، با گفت بنراهما احتمالاً حداقل نیمکت را می سازد. تنها نگرانی برای مصدومیت وستهام نگرانی بزرگی است. آنتونیو یک مشکل همسترینگ دائمی دارد که باعث شده او در هر دو بازی اخیرش تعویض شود.

ارزش کمی برای لیورپول در میان نگرانی های انتخابی

لیورپول 5/21.42 مورد علاقه های شما، با قرعه کشی در 9/25.5 و وستهم در 15/28.6.

اخبار مربوط به مصدومیت در اینجا بسیار است. لیورپول در دفاع میانی تا حد استخوان خسته شده است ، در حالی که آنتونیو برای وستهام ضرر بزرگی خواهد بود ، هرچند گزارش ها ادعا می کنند که مهاجم قادر به بازی خواهد بود.

READ  نکات لستر و اورتون - جاستین مردی که باید آن را دنبال کند

با وجود چنین عدم اطمینان ، نتیجه گیری در مورد بازارهای نتیجه بازی دشوار است ، غیر از این واقعیت است که لیورپول ارزش زیادی در این قیمت ها ارائه نمی دهد. بسته به اخبار تیم ، قرعه کشی می تواند ارزش پشت سر گذاشتن را داشته باشد 9/25.5.

اهداف قابل اعتماد به نظر می رسند

مکان واضح برای دستیابی به مقداری ارزش در بازارهای هدف است. وستهام اکنون در هر 5 بازی اخیر خود در لیگ برتر گلزنی کرده است و در مجموع دوازده بار دروازه حریفان را یافته است. لیورپول در 6 حضور در لیگ برتر فقط یک کلین شیت نگه داشته و قبلاً 14 بار هم گل خورده است.

هر دو تیم به گل برسند قیمت بالایی نیست 4/61.67، اما به نظر می رسد زمین می خورد. بیش از 1.5 گل نیمه اول است 5/42.3 و در پنج بازی از شش بازی لیورپول در لیگ برتر در این فصل موفق بوده است.

محمد صلاح مورد علاقه برای گلزنی در است 5/41.8، اما می تواند ارزش بهتری برای هم تیمی او پیدا شود سادیو مانه در 11/102.1، که در چهار مسابقه اخیر خود مقابل وستهام گلزنی کرده است. آنتونیو است 5/23.5 برای چکش زدن گل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *