نکات لیورپول – ساوتهمپتون – قرمزهای افسارگسیخته هفته قدرتمند خود را در خانه با یک برد دیگر به پایان می‌رسانند

چرخش سریع

لیورپول پس از شکست 4-0 آرسنال در شنبه گذشته با پیروزی 2-0 مقابل پورتو در لیگ قهرمانان اروپا، سومین بازی خانگی خود را در یک هفته انجام خواهد داد.

تنها برای دومین بار در این فصل باید از یک بازی چهارشنبه لیگ قهرمانان اروپا به بازی شنبه در لیگ برتر تبدیل شود، اما اولین بازی با پیروزی خانگی 3-0 مقابل کریستال پالاس به خوبی به پایان رسید.

یورگن کلوپ این تیم با 25 امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد، چهار امتیاز کمتر از چلسی و یک امتیاز پس از منچسترسیتی، و برای آنها حیاتی است که با رقبای قهرمانی خود در این دوره قبل از کریسمس همگام شوند.

کلوپ اخیراً با یک لیست طولانی مصدومیت با مشکل مواجه شده است، اما جیمز میلنر، اندی رابرتسون و دیووک اوریگی همه به عنوان تعویض در نیمه دوم مقابل پورتو بازگشتند.

نبی کیتا به بازگشت نزدیک‌تر می‌شود اما کورتیس جونز، جو گومز، روبرتو فیرمینو و هاروی الیوت هنوز غایب هستند.

دویدن قدیس متوقف شد

ساوتهمپتون مینی روند خوب سه برد و یک تساوی شنبه گذشته با شکست 2-1 مقابل نوریچ که قبل از بازی در انتهای جدول بود، متوقف شد.

قبل از آن رالف هاسن هاتل این تیم سه تیم میانه را در لیدز، واتفورد و استون ویلا (همه 1-0) شکست داده بود و با برنلی رده هجدهم (2-2 خانگی) مساوی کرد.

قدیس ها این دیدار را با 14 امتیاز در رده سیزدهم شروع می کنند و پنج امتیاز از منطقه سقوط فاصله دارند.

ناتان ردموند به نظر می رسد پس از از دست دادن مسابقه نوریچ پس از تولد دخترش، بازگردد و همینطور می تواند موسی جنپو، که به دلایل شخصی غایب بود.

READ  نکات شنبه فوتبال - دافی به قناری ها رحم نمی کند

لیورپول چند فصل پیش عملاً در آنفیلد غیرقابل توقف بود، اما اکنون آنقدر مطمئن نیستند، اگرچه بسیاری آنها را به عنوان یک بازیکن می بینند. بانک ها در 1.321/3.

در فصل 2018/19، زمانی که آن‌ها 99 امتیاز جمع‌آوری کردند و منچسترسیتی را تا این حد نزدیک به عنوان قهرمانی بردند، رکورد خانگی آن‌ها 17 برد، 2 برد، 0 و در رقابت‌های قهرمانی بعدی، 18 برد، 1 شکست، 0 بود.

فصل گذشته نرخ برد خانگی به 53 درصد کاهش یافته است و تا اینجای فصل 50 درصد است با رکورد 3 برد 3 برد 0 تساوی، اگرچه احتمالاً آنها را دست کم گرفته است زیرا قبلاً در آنفیلد با رقبای عنوان قهرمانی چلسی (1-1) و سیتی (2-2) روبرو شده اند. .

دیگر تساوی خانگی این فصل برابر برایتون رده نهمی (2-2) بود که پس از دور زدن برتری دو گل ناامیدکننده بود اما با توجه به شروع خوب برایتون در فصل، وحشتناک نبود.

از آن به بعد لیورپول سه بازی خانگی متوالی را بدون پیروزی پشت سر گذاشته است4-0 مقابل آرسنال بین 2-0 برد لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید و پورتو قرار گرفت.

دو برد دیگر آنها در لیگ برتر نیز صفر بوده است – 2-0 مقابل برنلی و 3-0 مقابل کریستال پالاس – و این گزینه به نظر می رسد. با قیمت مناسب 2.3211/8.

ساوتهمپتون در چهار دیدار اخیر خود در آنفیلد با نتیجه صفر شکست خورده است (دوبار 3-0، 4-0 و 2-0 فصل گذشته).

تیم هاسنهوتل در این فصل رکورد یک برد برد و دو برد 3 برد خارج از خانه را در این فصل دارد، اگرچه مانند لیورپول که قبلاً با سیتی (0-0) و چلسی (3-1) بازی کرده است.

READ  پنج بازیکن تحت مالکیت در Gameweek 6 پیروز می شوند

برد در واتفورد (1-0) و تساوی دیگر برابر نیوکاسل (2-2) بود، بنابراین به نظر می رسد که آنها به یک بازی نیاز دارند. عمل گارد عقب مانند آن‌ها مقابل سیتی برای رسیدن به اینجا.

مقدسین دارند 13 بازی از 14 بازی آخر خارج از خانه خود را با گل خوردن باختتساوی مقابل نیوکاسل استثناست و کلین شیت احتمالا هدف اصلی آنهاست.

مقابل سیتی سخت به نظر می رسید و آنها به آن دست یافتند، اما احتمالاً در آنفیلد دشوارتر است. از آغاز فصل 2018/19، لیورپول در 63 بازی خانگی تنها 7 بازی خالی داشته است و بیشتر آنها در ابتدای سال جاری و در زمانی که آنها غایب بودند، در یک دوره دشوار بودند. ویرجیل ون دایک بد

از زمانی که فن دایک در پنجره نقل و انتقالات ژانویه 2018 از ساوتهمپتون به خدمت گرفت، به سنگی تبدیل شد که موفقیت لیورپول بر روی آن بنا شده است.

رکورد خانگی آنها با هلندی در کنار W54 D8 L0 است که بر مقیاس تکلیف پیش روی Saints تاکید می کند.

لیورپول با بیش از 2.5 گل در صدر جدول قرار دارد و 10 گل از 12 گل (83 درصد) بالاتر از این رقم، از جمله 9 گل اخیر متوالی را به ثمر رسانده است. دیدنش تعجبی ندارد بیش از 2.5 گل بسیار کوتاه است 1.454/9.

بیشتر اینها به قدرت گلزنی آنها بستگی دارد. تیم کلوپ بهترین گلزن لیگ برتر است (35 گل با نرخ 2.92 در هر بازی) و در 7 گل از 12 گل، سه گل یا بیشتر به ثمر رسانده است. لیورپول هستند 1.9620/21 تا از 2.5 گل عبور کند.

READ  آخرین شانس و شرط بندی لیگ برتر

ساوتهمپتون در انتهای دیگر جدول قرار دارد. میانگین گل‌های آنها در لیگ برتر با 2.08 کمترین گل است و 58 درصد از بازی‌های آنها کمتر از 2.5 گل داشته‌اند.

در فرم فعلی لیورپول می تواند یک امتیاز بالا دیگر کسب کند، اما تساوی بدون گل ساوتهمپتون مقابل سیتی هشداری برای هر کسی است که فکر می کند آسان خواهد بود.

Opta Stat

ساوتهمپتون در 13 بازی از 17 بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر در سال 2021 شکست خورده است (2 برد 2 تساوی) و 43 گل در این دوره دریافت کرده است (2.5 گل در هر بازی). در واقع، قدیس در این سال تقویمی تاکنون بیش از هر تیم دیگری در لیگ برتر در خارج از خانه بازی‌های بیشتری را باخته و گل‌های بیشتری دریافت کرده است. یک برد لیورپول با بیش از 2.5 گل در دسترس است 1.715/7.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *