نکات لیدز و کریستال پالاس

گلها دیگر در لیدز جریان ندارند

لیدز وقتی سه شنبه میزبان کریستال پالاس است، به دنبال فاصله گرفتن از منطقه سقوط است.

این احتمال وجود داشت که لیدز در آخر هفته به جمع سه تیم انتهایی سقوط کند، اما زمانی که بازی برنلی با اسپرز در روز یکشنبه به تعویق افتاد، آنها از این احتمال در امان ماندند. لیدز شنبه شب یک امتیاز کسب کرده بود، زمانی که در آن تساوی 0-0 به پایان رسید برایتونآنها را در رده هفدهم و سه امتیاز بالاتر از برنلی قرار داد.

این تساوی روند بدون برد لیدز را به سه بازی (2 تساوی 1 تساوی) رساند که در طی آن آنها فقط دو گل به ثمر رسانده اند. فصل گذشته لیدز سرگرم کننده های بزرگ لیگ برتر بود، اما در مجموع 12 گل از 13 بازی در طول این رقابت، تنها سه تیم هستند که کمتر گل زده اند.

پاتریک بامفورد گفته می شود پس از مصدومیت در مراحل پایانی ریکاوری خود قرار دارد و مهاجم انگلیسی به شدت از دست داده است. گفته می شود که لوک آیلینگ و رابین کخ نیز در آستانه بازگشت هستند.

[matchPredictions url=https://betting.betfair.com/predictions/leeds-united-vs-crystal-palace-prediction-and-stats.html]

ست قطعات هنوز برای پالاس یک مشکل است

این یک شروع امیدوارکننده بوده است کریستال پالاس، اما آنها یک مشکل واضح دارند که باید سریع آن را حل کنند.

هیچ تیمی در لیگ برتر بیشتر از ضربات ایستگاهی گل دریافت نکرده است. از 19 گلی که پالاس در این فصل به ثمر رساند، 10 گل از ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده است، از جمله یکی از گل های استون ویلا هنگام شکست دادن آنها. مال پاتریک ویرا تیم 2-1 شنبه.

READ  نکات فولام - اورتون - مهاجم انگلیس قیمت زیادی برای گلزنی دوباره دارد

با توجه به این که قطعات مجموعه برای بیش از نیمی از گل ها که کاخ می پذیرد، اگر این موضوع را حل کنند، نتیجه مثبت آن مشخص است. ویرا در مورد ناامیدی خود از این روند ادامه دار صحبت کرده است و این آزمایشی برای روش های مربیگری او خواهد بود تا ببیند آیا او قادر به حل این مشکل است یا خیر.

یواخیم اندرسون بازی مقابل استون ویلا را به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از دست داد. ناتان فرگوسن و جیمز مک‌آرتور از بازی خارج می‌شوند.

آمار به تساوی اشاره دارد

لیدز هستند 2.568/5 موارد دلخواه، با پیروزی کریستال پالاس در 3.185/40 و قرعه کشی در 3.412/5.

با بازگشت هواداران به مسابقات در این فصل، این امید وجود داشت که جاده الند به یک قلعه تبدیل شود. درعوض، لیدز از 6 بازی خانگی خود در لیگ برتر تنها یک برد کسب کرده است (3 تساوی 2).

پالاس تنها دو بازی از شش بازی خارج از خانه خود در لیگ برتر را باخته است و آنها در چلسی و لیورپول (1 برد 3 تساوی) بودند. آنها منچسترسیتی را شکست دادند و در وستهام و آرسنال به تساوی رسیدند. بنابراین دیدن شکست آنها از تیم لیدز در فرم ضعیف دشوار است. قرعه کشی ارزش در نظر گرفتن را دارد 3.412/5، در حالی که کریستال پالاس هستند 1.635/8 در شانس مضاعف بازار.

تساوی بدون گل برای لیدز تکرار نشد

گل های این فصل برای لیدز به راحتی بدست نیامده است، اما آنها در پنج بازی از شش بازی خود در لیگ برتر در خانه موفق به گلزنی شده اند.

READ  گرگهای نونو می توانند توپچی ها را دور نگه دارند

در حالی که کریستال پالاس در دفاع از خود دست و پنجه نرم می کند، هر دو تیم گل بزنند به نظر می رسد یک شرط نسبتا مطمئن در 1.784/5. در شش بازی از هشت بازی اخیر پالاس فرود آمده است. 8 بازی از 13 بازی لندنی ها در این فصل حداقل سه گل زده و بیش از 2.5 در دسترس است 2.021/1.

رافینیا با 5 گل بهترین گلزن لیدز است، بنابراین او بزرگ به نظر می رسد 4.94/1 برای پیدا کردن شبکه برای کریستال پالاس، کانر گالاگر، ویلفرد زاها و کریستین بنتکه هر کدام چهار گل زده اند. میتوانست باشد گالاگر که نشان دهنده مقدار پس از آن در 5.25، با زاها در 3.39/4 و بنتکه در 3.55/2.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *