نکات لیدز و فولام – به بن بست رسیدن در جاده الند


لیدز – فولام
شنبه 19 سپتامبر ، ساعت 15:00
در BT Sports زندگی کنید

لیدز به دنبال شروع امیدوارکننده پشتیبان است

اگرچه آنها از اینکه دیدار مقدماتی لیگ برتر را از دست داده اند ناامید خواهند شد ، شنبه گذشته لیدز با افتخار دست نخورده و با وعده فرا رسیدن.

شکست 4-3 آنها مقابل قهرمانان لزوما نتیجه سختی نبود ، علی رغم دو گل لیورپول که با یک پنالتی روبرو بودند ، ممکن است در یک روز دیگر داده نشود. از زمان مالکیت یورگن کلوپ در سال 2015 ، لیدز از مالکیت توپ بیشتر برخوردار بود و آنها نیز بسیار سخت کار می کردند – در 5 سال گذشته بیش از هر تیم خارج از خانه در آنفیلد تکل بیشتری ایجاد کردند (33).

آنها سه بار از عقب به تساوی رسیدند تا اینکه مو صلاح برای بار دوم در دقیقه 88 از روی نقطه پنالتی گلزنی کند تا نتیجه 4-3 شود تا نتیجه کار 4-3 شود پایانی دلخراش اما در مورد اهداف پیش بینی شده یا همان xG که به عنوان یک آمار بیان می شود ، تیم میزبان شایسته پیروزی است. xG لیورپول 3.12 در مقایسه با 0.33 لیدز بود. بطور باور نکردنی. بازدید کنندگان هر سه شوت خود را به سمت دروازه زدند.

تغییرات زیادی پیش از بازی چهارشنبه شب در خانه هال در لیگ کاپ انجام شد ، اما روند همچنان ادامه داشت و آنها این بار فقط دو شوت به هدف داشتند – تبدیل یک ضربه. Ezgjan Alioski در دقیقه 93 نتیجه را 1-1 کرد اما اینطور بود همه برای هیچ چیز آنها در ضربات پنالتی 9 بر 8 شکست خوردند.

آن دو بازی بود مثل گچ و پنیر اما کمبود موقعیت های ایجاد شده در هر یک از این موارد نگران کننده است – مخصوصاً با توجه به اینکه چقدر غیرمعمول بود که آنها را جلوی دروازه بسیار بی رحم می دید. سرخپوشان فصل گذشته با 31 درصد ضربات خود در چمپیونشیپ به گل رسیدند و این چهارمین نرخ پایین در این بخش بود.

فولام ممکن است شکستن آجیل های سخت باشد

فولام در بازی افتتاحیه فصل جدید لیگ برتر در هفته گذشته و مربیگری 3-0 توسط آرسنال کنار گذاشته شد اسکات پارکر نتیجه را بسیار قبول می کرد.

“وقتی شما تیمی مانند ما هستید که از مسابقات قهرمانی آمده است ، نمی توانید اجازه دهید شکست پس از شکست شما را فلج کند. ما بیش از پیروزی خود می بازیم اما به عنوان یک تیم باید به یادگیری و پیشرفت ادامه دهید. یک چرخش سریع برای ما وجود دارد. ما بازیکنانی را آورده ایم که باعث پیشرفت ما می شود و امیدوارم تعداد بیشتری نیز وجود داشته باشد. ما باید آنها را سریعاً ارتقا دهیم. “

این می تواند به عنوان یک واکنش منفی به یک شکست تعبیر شود اما او حق دارد ، و من آن را عملی می دانم. آرسنال زیر نظر میکل آرتتا یک طرف صعود است و اتهامات او برای شروع کار به سبک بازیگری به زیبایی اصلاح شد. ضررهایی مانند آخرین آخر هفته گذشته اجتناب ناپذیر است و فولام پیش از این هم به این روند ادامه داده است – روز چهارشنبه ایپسویچ را در جام لیگ شکست داد.

الكساندر میتروویچ فولام دوستانه .jpg

پارکر در تیمی که با آرسنال روبرو شد 9 تغییر ایجاد کرد اما با این وجود کاپیتان خود نتیجه دلگرم کننده ای بود الكساندر میتروویچ، به عقب برگشته و تنها گل بازی و پنجاهمین گل خود را برای این تیم به ثمر رسانده بود ، یک نکته واقعی بود.

تاریخچه به تساوی اشاره می کند

با توجه به بازی های خارج از رقیب یورکشایر ، شفیلد یونایتد ، خانه در منچسترسیتی و خارج از خانه گرگ ها که در دستور کار قرار دارد ، این یک بازی کاملاً ضروری برای لیدز پس از سفر هفته گذشته به خانه قهرمانان خواهد بود.

سرخپوشان فصل گذشته در راه رسیدن به قهرمانی در لیگ ، فولام را در خانه 3 بر صفر شکست دادند اما این بود اولین باری که آنها در هشت جلسه کاتاجرها را کتک می زدند.

لیدز هفته گذشته با عملکرد ناخوشایند خود بسیار تحت تأثیر قرار گرفت و جای تعجب نیست که ببینید آنها در اینجا با اختلاف قیمت معامله می کنند اما آنها در اطراف به اندازه کافی کوتاه [1.65]. غیر از شکست 4-0 در جام حذفی در منچستر سیتی ، شکست فولام در الاند رود در مسابقات قهرمانی در ژوئن تنها باخت آنها در این سال است و این آنها بود تنها شکست در 12 دیدار اخیر خارج از خانه خود در فصل گذشته.

فولام در دو تقابل قبلی این دو (هر دو در خانه) پیروز شد اما پنج بازی قبلی همه مساوی بود و منطقی ترین بازی در اینجا در حدود 3/1 به نظر می رسد. Cottagers در فصل گذشته ده بار مساوی کرد و شکستن آنها مهره های سختی خواهد بود.

ماجرای امتیاز کم در کارتها

با نگاهی به گذشته در آمار فصل گذشته مسابقات قهرمانی ، این اتفاق می افتد سخت است که بتوان جلوی اهداف خود را گرفت اینجا. فقط هفت بازی از 23 بازی خانگی لیدز و هفت بازی از 23 دیدار خارج از خانه فولام باعث سه گل یا بیشتر شد.

هر دو دیدار فصل گذشته بین این دو دیدار سه گل به ثمر رسانده است – 3-0 به لیدز در Elland Road و 2-1 به فولام در Craven Cottage – اما در شش دیدار قبلی آنها بیش از دو گل به ثمر نرسیده است و من می دانم که چرا Under در بازار بیش از / کمتر از 2.5 هدف شانس دارد

در 23 بازی خارج از خانه که فولام در فصل گذشته بازی کرد ، هر دو تیم 12 بار دروازه حریف را پیدا کردند (52٪) اما هر دو تیم از 23 بازی که در ایلند رود برگزار شد ، فقط در هفت گل به ثمر رساندند. بله مورد علاقه بسیار جزئی در است هر دو تیم به گل امتیاز اما این آمارها نشان می دهد که خیر باید انجام شود اما با توجه به چهار دیدار از هشت دیدار گذشته که این دو با تساوی 1-1 به پایان رسید ، خوشحالم که یک شانس کوچک را در این امتیاز به دست آوردم [8.8] در صحیح بازار امتیاز.

READ  نکات لژیا ورشو - لسترسیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *