نکات لستر و استون ویلالستر 20/2196/1 v استون ویلا 16/54.2؛ قرعه کشی 3.9
یکشنبه 18 مهر ، ساعت 19:15
در گیشه Sky Sports زندگی کنید

آسیب پذیری لستر توسط ویلا آزمایش می شود

پس از شروع پرواز به فصل ، لستر آخرین مسابقه قبل از وقفه بین المللی با ناامیدی غافلگیرکننده به پایان رسید.

سه پیروزی متوالی در لیگ برتر ، که شامل یک پیروزی به یاد ماندنی 5-2 در خارج از منچستر سیتی بود ، یک شکست خانگی با نتیجه 3 بر 0 به دنبال داشت وستهام. این یک یادآوری به موقع بود که اگرچه لستر برای پیشرفت بسیار خطرناک است ، اما آنها در این فصل از نظر دفاعی آسیب پذیر به نظر می رسند ، حتی در پیروزی مقابل برنلی و منچسترسیتی.

این به سختی باعث می شود لستر در یک لیگ برتر بی نظیر تیمی باشد که بتواند مرتباً آن را حفظ کند ورق های تمیز. با این حال آنها را قابل ضرب و شتم می کند و استون ویلا احتمالاً یک بار دیگر توانایی های دفاعی خود را آزمایش می کند.

این امر به ویژه درست به نظر می رسد با توجه به اینکه اولین همکاری دفاعی مرکزی آنها با جانی ایوانز و کاگلار سویونکو هر دو پس از جراحات ناشی از انجام وظیفه بین المللی شک دارند. لستر به طور قطع فیلیپ بنکوویچ و ریکاردو پریرا در کنار مدافعان ویلفرد نیدییدی هافبک دفاعی نخواهد داشت. دانیل آمارتی ، جیمز مدیسون و دمارای گری نیز با تست های آمادگی جسمانی روبرو هستند.

ویلا پس از تخریب لیورپول به خوبی استراحت کرد

READ  ویژه روز دربی 14/1

برای استون ویلا جای تأسف بود که آنها نتوانستند بلافاصله بر سرعت تخریب خیره کننده 7-2 خود لیورپول، با وقفه بین المللی فوتبال داخلی را متوقف کرده است.

خوشبختانه برای دین اسمیت، تعداد نسبتاً کمی از طرف ویلا جوان و نوظهور وی به دلیل انجام وظایف بین المللی دور بوده اند و بنابراین باید تازه باشند. این حتی در مورد بازیکن ستاره ویلا ، جک گریلیش ، صدق می کند ، که اگرچه در سه بازی انگلیس فراخوانده می شد ، اما بیشتر وقت خود را از روی نیمکت تماشا می کرد.

گریلیش معمار پیروزی مقابل لیورپول بود و همچنین هنگام انتخاب برای انگلیس برابر ولز تحت تأثیر قرار گرفت. وی سپس از دو دیدار رقیب انگلیس خارج شد. گرت ساوت گیت رزرو این بازیکن می تواند به سود ویا باشد ، زیرا این هافبک برای حضور در تیم قهرمانی اروپا انگلیس می جنگد.

اسمیت از نظر آسیب دیدگی مشکلات کمی دارد. Kortney Hause احتمالاً در دسترس نبوده و به تلفات طولانی مدت تام هیتون پیوست ، انگلیسی Bjorn و وسلی در حاشیه.

ارزش با ویلا

لستر است 20/2196/1 مورد علاقه های شما، با تساوی 3.9 و استون ویلا در بیرون 16/54.2.

این قیمت برای میزبانان بسیار کوتاه به نظر می رسد ، وقتی مشکلات انتخاب دفاعی آنها و فرم خوب ویلا را در نظر بگیرید. میهمانان فصل را با سه برد متوالی آغاز کرده اند و آنها با شانس کافی بزرگ در دسترس هستند که می توانید با احتیاط از آنها حمایت کنید.

READ  پیش بینی های Infogol برای هر مسابقه از GW13

استون ویلا هستند 11/53.2 در قرعه کشی بدون شرط بازار. متناوباً می توانید برای جلوگیری از شکست در ویلا ، به ویلا برگردید دو شانس بازار در 1/12.02.

انتظار اهداف و بسیاری از آنها را داشته باشید

اهداف در این مسابقه اجتناب ناپذیر به نظر می رسند و گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

بیش از 1.5 گل برای استون ویلا می توان پشتیبان گیری کرد 8/132.62. سه حریف آخر لستر در لیگ برتر همگی حداقل دو گل به ثمر رسانده اند.

بیش از 3.5 گل در کل قیمت کمی بیشتر است 7/42.7. این در دو دیدار از چهار مسابقه اخیر لستر در لیگ برتر رقم خورد ، در دو بازی دیگر هر دو سه گل دیده اند. حداقل این به نظر می رسد شرط بندی است که از آن فرصت های تجاری وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *